Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slagosz88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slagosz88

  1. Problem naprawiony. Zasniedziale styki w mce. Pozdrawiam
  2. no wiec znowu jest zle. sytuacja wyglada tak. podchodze rano do auta otwieram pilotem i w tym momenie zapalaja sie swiatla pozycyjne przod tyl i nie da sie ich wylaczyc. co to do cholery moze je wlaczac bledow brak jakichkolwiek
  3. W liczniku i module komfortu też brak błędów.pod dywanikiem sucho. Jak na razie czary i wszystko się naprawilo. Ale nie wiem na jak długo. Będę obserwował.
  4. Światła dalej się palą jak odepne przelacznik. Niezależnie czy jest zapłon czy brak kluczyków w stacyjce.
  5. A który kanał sprawdzić na błędy?
  6. Witam problem stał się taki że nie mogę wyłączyć swiatel postojowych przód i tyl. Ciągle się świeca. Dopiero jak odepne klemy to gasną. Wlacznik swiatel akumulator wlacznik awaryjnych podmieniony. Już nie wiem co to może być. Co proponujecie jeszcze sprawdzić? 20191106_175608.mp4
  7. Mnie też to spotkało. Rozwiązałes problem ?
  8. 2 miesiące jeździłem na przegubach firmy skf i się rozsypał tak że jeździ się jak sieczkarnia. Nie polecam. Teraz celuje w lobro spidan i mam nadzieję że będzie ok.
  9. edit. wczoraj wymienilem na inne turbo i jest cisza. dodam ze nie mam katalizatora.
  10. mi zaczela gwizdac jakies 2000km po regeneracji. wczoraj wymienilem na inna i jest cisza.
  11. Problem rozwiazany. To nie w programie byl problem lecz w zle zregenerowanej turbinie. pozdrawiam
  12. Problem rozwiazany. Po wymianie turbo jest ok.
  13. slagosz88 odpowiedział(a) na slagosz88 temat w Audi A4 B6
    Zaworek wymieniony. Samochod duo lepiej wkreca sie na obroty.
  14. edit. wczoraj wymienilem turbo i chrobotania nie ma.
  15. Dokładnie też na motula wymieniłem tego co ty. Ale nie wiem jaki był wcześniej. Czyli coś z olejem Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  16. U mnie też nie było tego dźwięku. Aż nagle się pojawił. I akurat po zmianie oleju. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  17. Widać różnie z tym jest. U mnie też nie było tego. A jak wymieniłem olej to się zaczęło. Nie wiem czy zbieg okoliczności czy faktycznie olej miał na to wpływ. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  18. slagosz88 odpowiedział(a) na slagosz88 temat w Audi A4 B6
    Czyli nie ma to wpływu na sterowanie turbo ? Bo mam ostatnio z tym problemy
  19. slagosz88 odpowiedział(a) na slagosz88 temat w Audi A4 B6
    A co jeśli mi przepuszcza w obie strony ? Bo właśnie go próbowałem. Zero oporu jak dmucham z obu stron.jakie mogą być objawy ?
  20. slagosz88 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie co to za zaworek. Do czego on służy i jak powinien działać?
  21. A może być tak że źle coś wyczyszczone i chodzi skokowo geometria ? Jak już się lekko Zagrzeje auto to chodzi wszystko ok
  22. Właśnie dymi w momencie jak go dusi.na pozostałych biegach jest ok. Stało się tak po czyszczeniu turbo. Dodam że jak go tak dusi to wyskakuje błąd niedoladowania. Za worek n75 podmieniany na inny bez zmian
  23. Witam. Samochod 1.9 tdi avf. na 1wszym biegu nie chce sie wkrecac na obroty. staje na 2-5/3tys. wklejam log. czy moglby ktos sie wypowiedziec. z gory dziekuje. http://vaglog.com/log-011_013_023_YDmAkpH.html
  24. Egr mam zaslepiony. I co rozwiązałes ten problem u siebie ? Co było przyczyną. ? Bo u mnie to bardzo podobnie wygląda.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.