Treść opublikowana przez slagosz88
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
Problem naprawiony. Zasniedziale styki w mce. Pozdrawiam
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
no wiec znowu jest zle. sytuacja wyglada tak. podchodze rano do auta otwieram pilotem i w tym momenie zapalaja sie swiatla pozycyjne przod tyl i nie da sie ich wylaczyc. co to do cholery moze je wlaczac bledow brak jakichkolwiek
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
W liczniku i module komfortu też brak błędów.pod dywanikiem sucho. Jak na razie czary i wszystko się naprawilo. Ale nie wiem na jak długo. Będę obserwował.
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
Światła dalej się palą jak odepne przelacznik. Niezależnie czy jest zapłon czy brak kluczyków w stacyjce.
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
Brak błędów
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
A który kanał sprawdzić na błędy?
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
Witam problem stał się taki że nie mogę wyłączyć swiatel postojowych przód i tyl. Ciągle się świeca. Dopiero jak odepne klemy to gasną. Wlacznik swiatel akumulator wlacznik awaryjnych podmieniony. Już nie wiem co to może być. Co proponujecie jeszcze sprawdzić? 20191106_175608.mp4
-
Światła awaryjne nie gasną
Mnie też to spotkało. Rozwiązałes problem ?
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
2 miesiące jeździłem na przegubach firmy skf i się rozsypał tak że jeździ się jak sieczkarnia. Nie polecam. Teraz celuje w lobro spidan i mam nadzieję że będzie ok.
-
[B6 AWX] Gwizd Turbiny po regeneracji
edit. wczoraj wymienilem na inne turbo i jest cisza. dodam ze nie mam katalizatora.
-
Gwizdanie turbiny
mi zaczela gwizdac jakies 2000km po regeneracji. wczoraj wymienilem na inna i jest cisza.
-
Problem po chiptuning.
Problem rozwiazany. To nie w programie byl problem lecz w zle zregenerowanej turbinie. pozdrawiam
-
[B6 AVF] Nie wkręca się na obroty. Prośba - Logi
Problem rozwiazany. Po wymianie turbo jest ok.
-
Pytanie. Prośba.
Zaworek wymieniony. Samochod duo lepiej wkreca sie na obroty.
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
edit. wczoraj wymienilem turbo i chrobotania nie ma.
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Dokładnie też na motula wymieniłem tego co ty. Ale nie wiem jaki był wcześniej. Czyli coś z olejem Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
U mnie też nie było tego dźwięku. Aż nagle się pojawił. I akurat po zmianie oleju. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Widać różnie z tym jest. U mnie też nie było tego. A jak wymieniłem olej to się zaczęło. Nie wiem czy zbieg okoliczności czy faktycznie olej miał na to wpływ. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Pytanie. Prośba.
Czyli nie ma to wpływu na sterowanie turbo ? Bo mam ostatnio z tym problemy
-
Pytanie. Prośba.
A co jeśli mi przepuszcza w obie strony ? Bo właśnie go próbowałem. Zero oporu jak dmucham z obu stron.jakie mogą być objawy ?
-
Pytanie. Prośba.
-
[B6 AVF] Nie wkręca się na obroty. Prośba - Logi
A może być tak że źle coś wyczyszczone i chodzi skokowo geometria ? Jak już się lekko Zagrzeje auto to chodzi wszystko ok
-
[B6 AVF] Nie wkręca się na obroty. Prośba - Logi
Właśnie dymi w momencie jak go dusi.na pozostałych biegach jest ok. Stało się tak po czyszczeniu turbo. Dodam że jak go tak dusi to wyskakuje błąd niedoladowania. Za worek n75 podmieniany na inny bez zmian
-
[B6 AVF] Nie wkręca się na obroty. Prośba - Logi
Witam. Samochod 1.9 tdi avf. na 1wszym biegu nie chce sie wkrecac na obroty. staje na 2-5/3tys. wklejam log. czy moglby ktos sie wypowiedziec. z gory dziekuje. http://vaglog.com/log-011_013_023_YDmAkpH.html
-
Problem po chiptuning.
Egr mam zaslepiony. I co rozwiązałes ten problem u siebie ? Co było przyczyną. ? Bo u mnie to bardzo podobnie wygląda.