Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lastk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hej, mam pytanie odnośnie mib1 high Harman w A3 8V. Dolożyłem central speaker i subwoofer w kole zapasowym i całość gra nieźle ale czy da się dokodować pokrętło do regulacji subwoofera?
  2. Hej, masz mozliwosc zerknac na nowe screeny powyzej? Pozdro
  3. Takie rzeczy udało mi się zlogować. To wszystko co udalo mi sie znalesc wpisujac haslo: differential press. Screeny na wolnych obrotach i biegu jałowym. Dodatkowo wrzucam wtryski, moze to przez nie. No i brakuje jakby jednej temperatury 🫣
  4. To 12 hPa jest na "air pressure sensor" a wiesz co oznacza 2,5 hPa "differential pressure sensor? Jest jakaś szansa, że tzw. czujnik różnicy ciśnień jest do wymiany? Mam na pokrywie zaworów przykręcone takie dwa sensory 🫥 Sorry, że tak po omacku strzelam ale miałem kiedyś walnięty taki czujnik różnicy ciśnień w silniku CAGA w a4b8 ale w w starszym vcds jakoś inaczej to wyglądało
  5. Tak, screen wykonany na wolnych obrotach na biegu jałowym.
  6. Hej, przebieg 239 tys. Screen wykonałem na wolnych obrotach po przyjeździe z wypalania dpfu bo zauważyłem gdy go zgasiłem, że działa wentylator po zgaszeniu więc wyruszyłem go wypalić. Zdziwiło mnie to, że ponownie się wypalał po przejechaniu wcześniej tylko 100km no i ta dziwna temperatura -40 stopni. Dzięki
  7. Cześć wszystkim. Możecie zerknąć na czujnik temperatury w silniku 1.6 cxxb z audi a3 8v? Chyba to jest podobna konstrukcja ea288 co 2 litrowy silnik w a4 b8 lift oraz a4 b9... Dzięki z góry. Pozdrawiam Problemem ogólnie jest wypalanie filtra co 100 km. Wydaje mi się, że ktoś zresetował oil ash mass bo kupiłem auto 2 miesiące temu i już tak było niestety.
  8. Hej, amory wytrzymały po tym zabiegu? Pozdrawiam
  9. Tak, praktycznie to samo. Dobre te zdjęcia są... pozdrawiam
  10. Hej, znalazłem te zdjęcia:
  11. Lastk odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    Hej, też mam takie przypuszczenia. Moje oprogramowanie ma numer 9978, wie ktoś jaki numer oprogramowania był przed dieselgate? Pozdrawiam
  12. Lastk odpowiedział(a) na DanielM temat w Audi A4 B8
    Witam, już po naprawach? Jest poprawa?
  13. Hej, ciekawą rzecz zauważyłem, dzisiaj jest trochę chłodniej i jeżdżę bez klimy i to szarpnięcie przy hamowaniu silnikiem nie występuję
  14. Miał ktoś podobne objawy? Pozdrawiam
  15. Hej, mam problem ze swoim Caga przy hamowaniu silnikiem. Bardzo często gdy puszczam gaz z 2000 obrotow czy to na 4 biegu czy 5 szarpnie mi na moment po sekundzie. Błędów brak. Na co zerknąć w logach w vcds? Co może powodować taki stan rzeczy? Cisnienie specific wg vcds powinno byc 250000 a ja zaobserwowalem wachania 225000-255000... na postoju nic nie trzęsie. Z góry dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.