-
Wymiana suba B&O na Audio System CO06DC EVO w Audi A4 B9
Hej, mam pytanie odnośnie mib1 high Harman w A3 8V. Dolożyłem central speaker i subwoofer w kole zapasowym i całość gra nieźle ale czy da się dokodować pokrętło do regulacji subwoofera?
-
Czujnik ciśnienia spalin A4 B9 2.0TDI
Hej, masz mozliwosc zerknac na nowe screeny powyzej? Pozdro
-
Czujnik ciśnienia spalin A4 B9 2.0TDI
Takie rzeczy udało mi się zlogować. To wszystko co udalo mi sie znalesc wpisujac haslo: differential press. Screeny na wolnych obrotach i biegu jałowym. Dodatkowo wrzucam wtryski, moze to przez nie. No i brakuje jakby jednej temperatury 🫣
-
Czujnik ciśnienia spalin A4 B9 2.0TDI
To 12 hPa jest na "air pressure sensor" a wiesz co oznacza 2,5 hPa "differential pressure sensor? Jest jakaś szansa, że tzw. czujnik różnicy ciśnień jest do wymiany? Mam na pokrywie zaworów przykręcone takie dwa sensory 🫥 Sorry, że tak po omacku strzelam ale miałem kiedyś walnięty taki czujnik różnicy ciśnień w silniku CAGA w a4b8 ale w w starszym vcds jakoś inaczej to wyglądało
-
Czujnik ciśnienia spalin A4 B9 2.0TDI
Tak, screen wykonany na wolnych obrotach na biegu jałowym.
-
Czujnik ciśnienia spalin A4 B9 2.0TDI
Hej, przebieg 239 tys. Screen wykonałem na wolnych obrotach po przyjeździe z wypalania dpfu bo zauważyłem gdy go zgasiłem, że działa wentylator po zgaszeniu więc wyruszyłem go wypalić. Zdziwiło mnie to, że ponownie się wypalał po przejechaniu wcześniej tylko 100km no i ta dziwna temperatura -40 stopni. Dzięki
-
Lastk obserwuje zawartość Czujnik ciśnienia spalin A4 B9 2.0TDI
-
Czujnik ciśnienia spalin A4 B9 2.0TDI
Cześć wszystkim. Możecie zerknąć na czujnik temperatury w silniku 1.6 cxxb z audi a3 8v? Chyba to jest podobna konstrukcja ea288 co 2 litrowy silnik w a4 b8 lift oraz a4 b9... Dzięki z góry. Pozdrawiam Problemem ogólnie jest wypalanie filtra co 100 km. Wydaje mi się, że ktoś zresetował oil ash mass bo kupiłem auto 2 miesiące temu i już tak było niestety.
-
Zmiana zawiasu z 1BV na 1BE lub 1BA
Hej, amory wytrzymały po tym zabiegu? Pozdrawiam
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Tak, praktycznie to samo. Dobre te zdjęcia są... pozdrawiam
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Hej, znalazłem te zdjęcia:
-
okopcone koncówki wydechu
Hej, też mam takie przypuszczenia. Moje oprogramowanie ma numer 9978, wie ktoś jaki numer oprogramowania był przed dieselgate? Pozdrawiam
-
Wibracje w trakcie jazdy
Witam, już po naprawach? Jest poprawa?
-
Szarpnięcie przy hamowaniu silnikiem
Hej, ciekawą rzecz zauważyłem, dzisiaj jest trochę chłodniej i jeżdżę bez klimy i to szarpnięcie przy hamowaniu silnikiem nie występuję
-
Szarpnięcie przy hamowaniu silnikiem
Miał ktoś podobne objawy? Pozdrawiam
-
Szarpnięcie przy hamowaniu silnikiem
Hej, mam problem ze swoim Caga przy hamowaniu silnikiem. Bardzo często gdy puszczam gaz z 2000 obrotow czy to na 4 biegu czy 5 szarpnie mi na moment po sekundzie. Błędów brak. Na co zerknąć w logach w vcds? Co może powodować taki stan rzeczy? Cisnienie specific wg vcds powinno byc 250000 a ja zaobserwowalem wachania 225000-255000... na postoju nic nie trzęsie. Z góry dzięki