Jump to content

indyczes

Pasjonat
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0

About indyczes

Informacje

 • First name
  Sławomir
 • Location
  podkarpackie

Car

 • Car model
  A4 B7
 • Car body
  Limuzyna
 • Year of production
  2005
 • Engine
  1.8 T
 • Engine code
  BFB
 • Drive
  FWD
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  PB+LPG

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kto Ci to robił? A może się tylko przeleżała i została obmyta z zewnątrz. Może śruba regulacyjna na sztandze była ruszana, jest tam fabryczna plomba z farby. Zrób tak jak Ci mówiłem, 011BS i obserwuj czy sztanga jest podnoszona i opuszczana. Niekiedy samo czyszczenie nie pomaga jeśli kierownice w turbo są przerysowane, no ale jak ktoś ma pojęcie jak to działa i jak to należy zrobić to nie powinno być problemu.
 2. Witam Masz totalne przeładowanie, jak dla mnie jeśli wymieniłeś N75 to masz zapieczoną zmienną geometrię w turbinie i stąd tak dużo ładuje sprężarka. Trzeba wytargać turbinę i wyczyścić zmienną geometrię, miałem kilka lat temu to samo w AVF i różne zabiegi nic nie dawały, dopiero wytargaliśmy z kolegą turbinę, zawiozłem do zakładu regeneracji i gośc na miejscu przy mnie zrobił i problem załatwiony raz na zawsze. Możesz mieć również zaciętą sztangę przy gruszce ale to mało prawdopodobne. Włącz sobie na VAG-u kanał 011BS i obserwuj czy sztanga porusza się cyklicznie, silnik będzie miał podwyższone obroty i w pozycjach on-off będzie poruszana sztanga. Przeplywkę narazie zostaw w spokoju, ona nie wpływa na totalne przeładowanie. Sprawdze czy poprawnie powpinałeś wężyki podciśnienia przy N75,ale na moje turbo będzie do czyszczenia.
 3. Podziękował, wole się upewnić aby sprawnie przeprowadzić wymianę.
 4. Czy ten schemat podłączenia jego jest prawidłowy, prośba o potwierdzenie. Czy wtyczka psuje bez kombinacji?
 5. indyczes

  Zawor n75

  To pewnie ten byłby właściwy 7.22687.39.0
 6. indyczes

  Zawor n75

  No tak,ale ponoć ma mniejsze srednice króćców niż oryginał.
 7. Witam. A jak tam w tym zaworku ze średnicą króćców? Są takie same jak w oryginale i nie trzeba kombinować z wężykami? Ponoć tutaj są mniejszej srednicy niż w oryginale. Również mam podejrzany ten zaworek, oryginał ponad 200zł. Jak będą te same średnice to czy wystarczą długości wężyków?
 8. indyczes

  Zestaw xenon.

  Witam. Jak chcesz na legalu i to raczej polecam to szukaj oryginalnych lamp, kompletny zestaw do poziomowania tj. czujniki wiązka i centralka oraz zderzak pod spryski plus spryski i ich instalacja oraz zbiorniczek na płyn pod xenon. Tanio nie bedzie. Wszelkiej maści HIDY itp. omijak szerokim łukiem, raz ,że nie przejdziesz przeglądu i w razie wypadku moga być problemy.
 9. Ale jakiegoś totalnego przeładowania nie widać, praktycznie przez 3s wali 1.3 Bara. Ogolnie te ciśnienia żądane sa na za wysokim poziomie, bezpieczne dla tej turbiny to 1,2bar dla średnich obrotów i 0,75bar dla zakresu 5-6krpm. Przypuszczam,że szukanie tej usterki może być problematyczne, w grę wchodzą: zawór N75, gruszka turbiny, zawór west-gate.
 10. Proszę o ocenę logów, już wiem,że program skopany, chodzi mi zwłaszcza o ocenę doładowania i czy to jest bezpieczne dla seryjnej KO3? Grupy 002, 031: http://vaglogi.pl/log-002_031_FO8a6E.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_bXqm1C.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_UVEv9X.html Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_OVx39.html
 11. Ile chcesz za te wtryski? Czy do wymiany potrzeba jeszcze jakieś uszczelnienia itp?
 12. Według gazownika instalacja sporo z zapasem, graty następujące: wtryski ACW02, parownik KME GOLD GT, centrala KME NEVO.
 13. No i to się potwierdza, byłem dzisiaj u gazownika i niestety nie mogł wystroić instalki, między 5-6krpm zapętla wtryski gazowe, kompromisowo jest w tym zakresie włączone przejście na benzynę. Czy z logów wynika jakies totalne przeładowanie? Rozumiem,że zadane ciśnienie doładowania przez tunera jest za wysokie?
 14. Oto logi wykonane dzisiaj http://vaglogi.pl/log-002_031_FO8a6E.html http://vaglogi.pl/log-002_033_bXqm1C.html http://vaglogi.pl/log-003_020_UVEv9X.html http://vaglogi.pl/log-115_118_OVx39.html
 15. indyczes

  Zawor n75

  Witam kolegów. Może wiecie jakie nr. powinien mieć ten zaworek z firmy Pierburg? Kod silnika BFB.
×
×
 • Create New...