Jump to content

BartoszBB

Pasjonat
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

12

About BartoszBB

Informacje

 • First name
  Bartosz
 • Location
  Poznan/Gorzow Wlkp.

Car

 • Car model
  A4 B7
 • Car body
  Avant
 • Year of production
  2007
 • Engine
  1.9 TDI PD
 • Engine code
  AWX
 • Drive
  quattro
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  ON

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Tak jak w tytule kupie zestaw naprawczy 2xuszy reflektora prawego - strona pasażera, zestaw może być używany. Reflektor z samochodu Audi a4 b7. Kontakt, priv.
 2. Zobacz ofertę Uszy / uchwyty - zestaw naprawczy reflektora prawego do Audi A4 b7 Witam, Tak jak w tytule kupie zestaw naprawczy 2xuszy reflektora prawego - strona pasażera, zestaw może być używany. Reflektor z samochodu Audi a4 b7. Kontakt, priv. Dodający BartoszBB Wysłano 15.07.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
 3. Niekoniecznie musi być to wina turbosprężarki a jednak problem z odmą. Sprawdź odpowietrzenie pokrywy zaworów - możliwe że zawór w pokrywie się zapchał lub uszkodził z tąd całe problemy... Są na ten temat informacje na forum ostatnio coraz częściej poruszane. Poszukaj i daj znać jak efekty.
 4. Przedewszystkim czy auto kopci? Jak z wypalaniem DPF? Często się zapełnia? Jeśli nie ma wycieków najszybciej turbo mówi PAPA luzy do weryfikacji, do sprawdzenia po ściągnięciu węża od strony filtra powietrza - wyczujesz najbardziej istotny jest luz wzdłużny. Dodatkowo wymień olej, sam miałem przypadek wysokiego zużycia oleju marki Castrol... na innym zużycie znacznie mniejsze.
 5. @Up. - Panowie nikt nie posiada GTB? I nie chce zmienić na większą? Rafał, dzięki ale ja nie szukam fabrycznej turbawki.
 6. Witam, tak jak w temacie kupię turbo z rodziny GTB 1756 / 2056 / 2060 / 2260 / GTD 1449 / 1752 / 2060 używane,sprawne w dobrym stanie wraz z DP. Silnik wzdłużny A4 B6 / B7 silnik 1.9 / 2.0TDI 8V Może ktoś ma używkę na zbyciu a chce zmienić na inne czy coś, jeśli nic się nie znajdzie na forum zastanowię się nad zakupem od znanych nam dostawców. Proszę o kontakt wiadomości prywatnej, - PRIV. Pozdrawiam Bartosz.
 7. Zobacz ofertę Kupię Turbo 1.9 / 2.0 TDI GTB / GTD do wzdłużnego wraz z DP Witam, tak jak w temacie kupię turbo z rodziny GTB 1756 / 2056 / 2060 / 2260 / GTD 1449 / 1752 / 2060 używane,sprawne w dobrym stanie wraz z DP. Silnik wzdłużny A4 B6 / B7 silnik 1.9 / 2.0TDI 8V Może ktoś ma używkę na zbyciu a chce zmienić na inne czy coś, jeśli nic się nie znajdzie na forum zastanowię się nad zakupem od znanych nam dostawców. Proszę o kontakt wiadomości prywatnej, - PRIV. Pozdrawiam Bartosz. Dodający BartoszBB Wysłano 12.05.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
 8. BartoszBB

  Uszczelka drzwi

  Hej, Pozwole sobię odkopać by nie otwierać nowego tematu. Czy ktoś jest wstanie powiedzieć czy uszczelka drzwi różni się względem generacji budy B6 i B7 ? Wiem że budy są te same, i wszystko niby P&P lecz założyłem swego czasu uszczelke od Anglika z B6 do B7 i dopiero teraz zauważyłem że odstają mi drzwi i jakby prężą na uszczelce... u samego dołu. Czy może grubuość / twardość uszczelki przy doleganiu jest nieco inna?
 9. Jak najbardziej się z tobą zgodzę... sam taki samochód kupiłem. Lecz nie zamierzam już w niego wielce inwestować. A moje auto akurat nie tylko na druty było powiązane a bardziej na ,,trytytki'',klej do szyb + superglue... Popatrz... na odpowiedzi kolegów, na takiej opinii o częściach mi zależało. @langista;@kamil-vag - dziękuje za odpowiedzi.
 10. Panowie, co sądzicie na temat końcówek drążków kierowniczych firmy SKV? są mega tanie... moje się kończą i szukam czegoś nowego a nie chcę zmieniać za 10tys.km. ponownie...
 11. Trzeci pompowtryskiwacz do sprawdzenia a w szczególności jego uszczelnienia oringi.
 12. Był po tym błąd na blacie?? Usunąłeś programowo EGR?
 13. Zrób , to co pioter radzi, bo rzeczywiście jest problem z pierwszą pompką - i od tego zacznij bo głównie to może powodować problemy.
 14. U mnie osobiście zaworek zwrotny nic nie dał , a przyczyną min. była pompka paliwa w baku chodziła,ciśnienie dawała ale nieodpowiednie i ogólnie jej sitko w baku było całe czarne i zabrudzone - syf.
×
×
 • Create New...