Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziaba5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam jaka firme ktora regeneruje kola dwumasowe mozecie polecic?
  2. Witam wycieka mi plyn chlodniczy z okolic termostatu jest tam taka rurka ktora wchodzi do bloku silnika i chyba z tego miejsca cieknie jak to uszczelnic czy jest tam jakas uszczelka?
  3. Witam czy ktos znalazl lub wie cos o serwisie ktory potrafi naprawic ardica ? moj srasznie kopci na bialo po odpaleniu szukam kogos kogos kto to ogarnie
  4. dziaba5 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam w swojej a4 b6 mam tryb auto swiatel ale mam rowniez czujnik zmierzchu ktory blokuje wlaczenie swiatel w coagu dnia gdy jest jasno jak go wylaczyc aby tryb auto wlaczal swiatla w ciagu dnia ?
  5. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok dzieki za sugestie sprobuje nabic klime
  6. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6/B7
    Wielkie dzieki za odpowiedz przesylam logi do sprawdzenia http://vaglogger.apphb.com/log/5d190e278a19a97c3005f8ad?AuthKey=87cc6537792a49099a393b1cf4638150 http://vaglogger.apphb.com/log/5d1910268a19a97c3005f8b0?AuthKey=6f62c48361c04faf8c4c3701a76bbcc8 http://vaglogger.apphb.com/log/5d1910478a19a97c3005f8b1?AuthKey=4e7dc67f26224ad6b192b2d540af37d1 http://vaglogger.apphb.com/log/5d19105f8a19a97c3005f8b2?AuthKey=0924608691b441cfa5141afc730a86f2 http://vaglogger.apphb.com/log/5d1910918a19a97c3005f8b3?AuthKey=e7d2c745868e4c4d8f66149e34c83bfb http://vaglogger.apphb.com/log/5d1910ad8a19a97c3005f8b4?AuthKey=4dd5ab8cd2714162927bb80dd8d9372f http://vaglogger.apphb.com/log/5d1910c18a19a97c3005f8b5?AuthKey=0587879048a8449894177ba20ff559ee http://vaglogger.apphb.com/log/5d1910d88a19a97c3005f8b6?AuthKey=af9d8b2fa4d64aba9a8fff6011b2e649
  7. dziaba5 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam nie dziala klimatyzacja a4 b6 bledy : 01810 01842 01274 00716 czy ktorys z tych bledow ma wplyw na to ze klima nie dziala? Dodam ze wentylator klimy tez sie nie wlacza Dziekuje za wszystkie sugestie
  8. Witam chce wymontowac piec w celu naprawy czy ktos podpowie jak go wyciagnac jest on przy podluznicy moze ktos dysponuje manualem ?
  9. dziaba5 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam swieci mi sie kontrolka esp w vw touran 1.9 bkc po podlaczeniu komputera jest blad 01435 – czujnik 1 ciśnienia hamowania G201 z tego co czytalem trzeba wymienic cala pompe abs i teraz moje pytanie jak wymienie na taka sama o takim samym numerze to jak ja pozniej odpowietrzyc czy ktos moze opisac procedure z gory dziekuje za odpowiedz
  10. dziaba5 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Witam potrzebuje warsztatu okolice berlina czy ktos moze polecic cos ciekawego?
  11. dziaba5 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Witam koledzy moze jest ktos z okolic berilna z komputerem?
  12. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6/B7
    Filmik https://megawrzuta.pl/download/fdcb6641dc73ee7e612bd9d3343f19db.html
  13. dziaba5 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam co moze byc przyczyna ze w lewym przednim kole lub jego okolicach przy ruszaniu choc nie zawsze slychac pojedyncze stukniecie? auto sprawdzone na szarpakach zero luzow diagnosta rozklada rece w celu wywolania tego dzwieku lapie samochod za kolo i na biegu pcham go do przodu z calej sily gdy juz stuknie to trzeba pchac w druga strone aby znow wywolac uderzenie co to jest jakies sugestie? dodam ze przy tym uderzeniu czuc stukniecie az na feldze
  14. hak

    dziaba5 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam taki problem nie mam gniazda przy haku kable sa (10 sztuk) chcialem podlaczyc gniazdo 13 pin zarowka do reki a tu okazalo sie ze znalazlem tylko kabel z lewym kierunkowskazem i stop reszta kabli nie dziala jest jeszcze jeden taki grubszy kabel w ktorym napiecie jest caly czas co sie moglo stac gdzie szukac przyczyny z gory dziekuje za pomoc moze ktores kable trzeba ze soba polaczyc dodam ze auto posiada modul
  15. Witam potrzebuje pomocy od kolegow z elblaga musze sprawdzic auto przed zakupem mozecie polecic odpowiedni warsztat ktory dysponuje odpowiednim sprzetem i wiedza dziekuje i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.