-
Dwumasa
Witam jaka firme ktora regeneruje kola dwumasowe mozecie polecic?
-
[B6 TDI PD] Ubytek płynu chłodniczego z okolic termostatu
Witam wycieka mi plyn chlodniczy z okolic termostatu jest tam taka rurka ktora wchodzi do bloku silnika i chyba z tego miejsca cieknie jak to uszczelnic czy jest tam jakas uszczelka?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Witam czy ktos znalazl lub wie cos o serwisie ktory potrafi naprawic ardica ? moj srasznie kopci na bialo po odpaleniu szukam kogos kogos kto to ogarnie
-
Swiatla mijania
Witam w swojej a4 b6 mam tryb auto swiatel ale mam rowniez czujnik zmierzchu ktory blokuje wlaczenie swiatel w coagu dnia gdy jest jasno jak go wylaczyc aby tryb auto wlaczal swiatla w ciagu dnia ?
-
Klimatyzacja
Ok dzieki za sugestie sprobuje nabic klime
-
Klimatyzacja
Wielkie dzieki za odpowiedz przesylam logi do sprawdzenia http://vaglogger.apphb.com/log/5d190e278a19a97c3005f8ad?AuthKey=87cc6537792a49099a393b1cf4638150 http://vaglogger.apphb.com/log/5d1910268a19a97c3005f8b0?AuthKey=6f62c48361c04faf8c4c3701a76bbcc8 http://vaglogger.apphb.com/log/5d1910478a19a97c3005f8b1?AuthKey=4e7dc67f26224ad6b192b2d540af37d1 http://vaglogger.apphb.com/log/5d19105f8a19a97c3005f8b2?AuthKey=0924608691b441cfa5141afc730a86f2 http://vaglogger.apphb.com/log/5d1910918a19a97c3005f8b3?AuthKey=e7d2c745868e4c4d8f66149e34c83bfb http://vaglogger.apphb.com/log/5d1910ad8a19a97c3005f8b4?AuthKey=4dd5ab8cd2714162927bb80dd8d9372f http://vaglogger.apphb.com/log/5d1910c18a19a97c3005f8b5?AuthKey=0587879048a8449894177ba20ff559ee http://vaglogger.apphb.com/log/5d1910d88a19a97c3005f8b6?AuthKey=af9d8b2fa4d64aba9a8fff6011b2e649
-
Klimatyzacja
Witam nie dziala klimatyzacja a4 b6 bledy : 01810 01842 01274 00716 czy ktorys z tych bledow ma wplyw na to ze klima nie dziala? Dodam ze wentylator klimy tez sie nie wlacza Dziekuje za wszystkie sugestie
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Witam chce wymontowac piec w celu naprawy czy ktos podpowie jak go wyciagnac jest on przy podluznicy moze ktos dysponuje manualem ?
-
Wymiana pompy abs
Witam swieci mi sie kontrolka esp w vw touran 1.9 bkc po podlaczeniu komputera jest blad 01435 – czujnik 1 ciśnienia hamowania G201 z tego co czytalem trzeba wymienic cala pompe abs i teraz moje pytanie jak wymienie na taka sama o takim samym numerze to jak ja pozniej odpowietrzyc czy ktos moze opisac procedure z gory dziekuje za odpowiedz
-
A4-KLUB.GERMANY
Witam potrzebuje warsztatu okolice berlina czy ktos moze polecic cos ciekawego?
-
A4-KLUB.GERMANY
Witam koledzy moze jest ktos z okolic berilna z komputerem?
-
stukanie w lewym kole
Filmik https://megawrzuta.pl/download/fdcb6641dc73ee7e612bd9d3343f19db.html
-
stukanie w lewym kole
witam co moze byc przyczyna ze w lewym przednim kole lub jego okolicach przy ruszaniu choc nie zawsze slychac pojedyncze stukniecie? auto sprawdzone na szarpakach zero luzow diagnosta rozklada rece w celu wywolania tego dzwieku lapie samochod za kolo i na biegu pcham go do przodu z calej sily gdy juz stuknie to trzeba pchac w druga strone aby znow wywolac uderzenie co to jest jakies sugestie? dodam ze przy tym uderzeniu czuc stukniecie az na feldze
-
hak
Witam mam taki problem nie mam gniazda przy haku kable sa (10 sztuk) chcialem podlaczyc gniazdo 13 pin zarowka do reki a tu okazalo sie ze znalazlem tylko kabel z lewym kierunkowskazem i stop reszta kabli nie dziala jest jeszcze jeden taki grubszy kabel w ktorym napiecie jest caly czas co sie moglo stac gdzie szukac przyczyny z gory dziekuje za pomoc moze ktores kable trzeba ze soba polaczyc dodam ze auto posiada modul
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Witam potrzebuje pomocy od kolegow z elblaga musze sprawdzic auto przed zakupem mozecie polecic odpowiedni warsztat ktory dysponuje odpowiednim sprzetem i wiedza dziekuje i pozdrawiam
dziaba5
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta