-
Schemat wiązki silników AVJ i AEB w A4 B5
Udostepnicie jeszcze raz te schematy wiazki silnika???
-
-
Silnik nastawczy klapy dławienia powietrza V71 brak wiązki
Witam udało ci się rozwiązać ta zagadkęz tymi silniczkami mam to samo. Daj odp jak tak
-
AEB Drzy po wymianie poduszek silnika.
Febi u siebie miałem przez 30 km wywalilem to z auta bo decha to myślałem że wypadnie.czulem się jak w polonezie jadę wpadły używki z .org i jak ręką odioł
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Rzuci ktoś okiem na podlaczenie?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Czyli jak dolożę czujnik deszczu to powinno być ok sprawdź tylko mi polaczenia jak będziesz miał czas będę wdzięczny
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Ok dzieki wielki jak będziesz miał chwilę to zerknij będę wdzięczny nie jestem pewien polaczenia z lampki podsufitowke 11 pin podłączyłem pod 14 nie wiem czy dobrze.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Ok dzieki za info A podlaczenie jest ok????czyli będzie działać fotochrom wewnątrz i tylko tyle oraz wlacznik drl .aby odpalić coming Home i auto potrzebuje czujnika deszczu???
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Mam lusterko z b6 511 tylko z czujnikiem zmierzchu nie zakładałem czyli muszę ogarnąć czujnik deszczu????Tak nie zadziała???
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Hej Pomożesz????mam problem założyłem wlacznik auto z końcówką D modul jest L audi a4 b7 wersja hight poprzedni wlacznik był z C.lusterko jest z 511 z czujnikiem zmierzchu. Po wlaczeniu wyskakuje mi taki błąd Czy coś we wlaczniku muszę zmieniać??? Ten błąd wyskakuje mi jak zakoduje czujnik i tylko w pozycji auto.na fisie Wlacznik świateł z końcówką D PIN 7 I 16 MOSTEK DO 32/29MCE Włącznik Drl/clh pin5 masa pin3 Aktywacja drl pin 30 pin7 Aktywacja Clh pin 24 Pin 4 i 8 do pinu 20 m-ce Lampka podsufitowa Pin1 do 6 pinu Pin6 do pin2 w lusterku Pin 11 do pinu 32/14 mce Lusterko Pin 1 zasilanie z bezpiecznik 31 Pin 2 masa Pin 3kostka mce 23/2 po biegu wstecznym Pin4 i pin 5 lusterka zew Pin 6 podlaczony do pinu 1 w lampce pod.pinu 11 i 1 nie bylo musialem dokładać. Zerkniesz na to bo mam błąd i nie wiem co dalej.dczy cos zle zrobilem.blad wyskakuje po aktywacji czujnika na to się wywala blad tylko w pozycji auto .
-
jakiej firmy amortyzatory. na tyl do avant
Myślę nad sachsem 280 560 podejdą?????
-
jakiej firmy amortyzatory. na tyl do avant
Jakiej firmy to że nowe to wiem
-
jakiej firmy amortyzatory. na tyl do avant
Jakie amortyzatory do be na tyl polecacie?????audi a4 b5
-
Amortyzatory sachs
Witam Panowie jakie amory będą pasowały do be na tyl sachs 280 560 czy 280 562 mam .org be sprezyny tak żeby śmiały
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
ok walnąłem literówkęza co przepraszamjuż poprawione
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Pin mam z czytany Vag Comanderem z silnika eeprom .@pelonek1 Czyli najlepiej skontaktować się @Banan on rozkoduję i bez problemu pójdzie. A jaki transponder ID 48 TP25 przekodowany pod audi ???ten podejdzie??