Treść opublikowana przez damian111
-
Schemat wiązki silników AVJ i AEB w A4 B5
Udostepnicie jeszcze raz te schematy wiazki silnika???
-
Silnik nastawczy klapy dławienia powietrza V71 brak wiązki
Witam udało ci się rozwiązać ta zagadkęz tymi silniczkami mam to samo. Daj odp jak tak
-
AEB Drzy po wymianie poduszek silnika.
Febi u siebie miałem przez 30 km wywalilem to z auta bo decha to myślałem że wypadnie.czulem się jak w polonezie jadę wpadły używki z .org i jak ręką odioł
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Rzuci ktoś okiem na podlaczenie?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Czyli jak dolożę czujnik deszczu to powinno być ok sprawdź tylko mi polaczenia jak będziesz miał czas będę wdzięczny
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Ok dzieki wielki jak będziesz miał chwilę to zerknij będę wdzięczny nie jestem pewien polaczenia z lampki podsufitowke 11 pin podłączyłem pod 14 nie wiem czy dobrze.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Ok dzieki za info A podlaczenie jest ok????czyli będzie działać fotochrom wewnątrz i tylko tyle oraz wlacznik drl .aby odpalić coming Home i auto potrzebuje czujnika deszczu???
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Mam lusterko z b6 511 tylko z czujnikiem zmierzchu nie zakładałem czyli muszę ogarnąć czujnik deszczu????Tak nie zadziała???
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Hej Pomożesz????mam problem założyłem wlacznik auto z końcówką D modul jest L audi a4 b7 wersja hight poprzedni wlacznik był z C.lusterko jest z 511 z czujnikiem zmierzchu. Po wlaczeniu wyskakuje mi taki błąd Czy coś we wlaczniku muszę zmieniać??? Ten błąd wyskakuje mi jak zakoduje czujnik i tylko w pozycji auto.na fisie Wlacznik świateł z końcówką D PIN 7 I 16 MOSTEK DO 32/29MCE Włącznik Drl/clh pin5 masa pin3 Aktywacja drl pin 30 pin7 Aktywacja Clh pin 24 Pin 4 i 8 do pinu 20 m-ce Lampka podsufitowa Pin1 do 6 pinu Pin6 do pin2 w lusterku Pin 11 do pinu 32/14 mce Lusterko Pin 1 zasilanie z bezpiecznik 31 Pin 2 masa Pin 3kostka mce 23/2 po biegu wstecznym Pin4 i pin 5 lusterka zew Pin 6 podlaczony do pinu 1 w lampce pod.pinu 11 i 1 nie bylo musialem dokładać. Zerkniesz na to bo mam błąd i nie wiem co dalej.dczy cos zle zrobilem.blad wyskakuje po aktywacji czujnika na to się wywala blad tylko w pozycji auto .
-
jakiej firmy amortyzatory. na tyl do avant
Myślę nad sachsem 280 560 podejdą?????
-
jakiej firmy amortyzatory. na tyl do avant
Jakiej firmy to że nowe to wiem
-
jakiej firmy amortyzatory. na tyl do avant
Jakie amortyzatory do be na tyl polecacie?????audi a4 b5
-
Amortyzatory sachs
Witam Panowie jakie amory będą pasowały do be na tyl sachs 280 560 czy 280 562 mam .org be sprezyny tak żeby śmiały
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
ok walnąłem literówkęza co przepraszamjuż poprawione
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Pin mam z czytany Vag Comanderem z silnika eeprom .@pelonek1 Czyli najlepiej skontaktować się @Banan on rozkoduję i bez problemu pójdzie. A jaki transponder ID 48 TP25 przekodowany pod audi ???ten podejdzie??
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Ok dzięki za info no właśnie z tym to dziś różnie bywa
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Czyli trzeba udać się do gości którzy dorabiają klucze.
-
Kodowanie kluczyka i pilota - transponder immo w Audi
Witam Audi a4 b7 2005r 1.8t Da się dopisać kluczyk do immo za pomocą VCDS czy trzeba użyć innej opcji?? Trzeba nowy transponder ID 48 TP25 przekodowany pod audi tak jak wyżej ??? Czy do b6 też taki sam ???
-
Malowanie słupków podsufitki na czarno
Czym malowaleś podsufitowke??? Czy miałeś oryginalną???
-
1.8 BFB- prośba o analize logów. Późno wstaje turbo i wypadanie zapłonu
Miałem kiedyś to samo te same błędy zawor albo gniazdo upalone w głowicy. Wymieniłem wszystko co się dało skończyło się na ściągnięciu głowicy. Do sprawdzenia kompresja na cylindrach. A jak napinacz halasuje dość mocno to może slizgi powiedziały do widzenka
-
N75 i przeładowanie
Trzeba ustawić początek otwarcia na 0.3
-
1.8t AVJ problem z rozrządem
Sprawdź wszystko ustaw wszystko na znaki na głównym wale i na kole walka rozrzadu jak tam jest ok to trzeba przestawić o jeden ząbek sacy. Ma być tak jak przesłałem Ci na zdjęciu. Mam nadzieję że popychacze zaworowe wycisołeś z oleju i taka jest zasada. Jak przy tym ustawieniu się zachowuje pali ciężko dalej jest błąd???
-
1.8t AVJ problem z rozrządem
Tak powinno to wyglądać .sprawdzamy też ustawienie paska na kole zębatym walka roz jak i wału wszystko ma się pokrywać.
-
1.8t gotowiec
Tak zdecydowanie do łukasza13 ogarnie ci to na spokojnie po logach Polecam
-
prośba o ocenę logów 1.8t AEB
Wydaje mi się że cewka nie domaga dlatego stuka. Chcialem sprawdzic czy gaz nie jest za ubogo ale muszę log dynamicznie wrzucić na lpg