Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kiedrus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Żyje tu ktoś jeszcze?
  2. bacenbauer obserwuje zawartość kiedrus
  3. kiedrus odpowiedział(a) na KoD1K temat w Audi A4 B6
    Stówke rezystory u nas chodzą żeby błedu spalonej żarówki nie pokazywało. Ja dałem za swój zestaw 230 zł. Napisałem na priv do Ciebie
  4. kiedrus odpowiedział(a) na KoD1K temat w Audi A4 B6
    Ja mam znaczy miałem bo narazie nie mam auta taki zestaw z siateczkami zamiast wentylatorow. Ciekawe czy wlasnie wentylatory nie bedą powodować jakiś zakłóceń. Aa i jak dołożyłem sobie pełnego fisa to pokazywało przepalone żarówki. Zamówiłem rezystory z chin za 15 zł ale jeszcze nie doszły. U nas koło stówki kosztują. Najlepiej zagadaj z kimś ze sklepu że weźmiesz ledy na jeden dzień i potestuj. Przejedz się w nocy, w deszcz i jak bedzie coś nie tak to po prostu oddasz.
  5. Właśnie miałem kabel i sam bym wszystko zrobił ale brat zabrał go do holandii i tak o zostałem z niczym. Manetkę juz mam zamontowaną tylko wystarczy zrobić kodowanie :/ Załatwione. Temat do usuniecia
  6. Witam. Szukam kogoś w okolicy kto ma może waga na 5 minut roboty Potrzebuje odblokować FIS tylko
  7. 1LZ 280 przód. Malutkie.
  8. Właśnie w pierwszym poście jest jak przejść z288 a nie 280. Już nie pamiętam dokładnie ale gdzieś czytałem czy słyszałem że któreś otwory nie pasują dlatego wole się upewnić tutaj
  9. A ja mam małe pytanie AVB z przodu ma tarcze 280 prawda? Więc żeby przejść na 320 potrzebne są jarzma, zaciski i co jeszcze? zwrotnice? jak tak to od czego szukac? Może jakiś numer z etki? Dzięki z góry
  10. kiedrus odpowiedział(a) na KoD1K temat w Audi A4 B6
    A ja mam tez właśnie ledy H7 i jestem mega zadowolony. Pewnie ze bixy są sto razy lepsze ale w porównaniu do zwyklych h7 to ledy dają dużo lepsze światło i wygląd oczywiście. Dobra alternatywa do hidów bo nie potrzebne są spryski A co do legalności? Nie ma przepisu ze nie wolno. Homologacja lamp jest na H7 i te zarówki też są H7 ale w technologii led. Ja i kilku znajomych na takich jeździ i nie raz miałem ja kontrole jak i oni i niebiescy pytali tylko czy to ksenon a jak powiedziałem ze led to więcej rozmowy nie było. A co do oślepiania to dobrze ustawione nie mają prawa oślepiać no bo jak? soczewka odcina strumień światła. I nie grzeją sie aż tak strasznie. Tragedii nie ma. Takie moje zdanie ale może ktoś wie lepiej niech się wypowie
  11. Ja mam emulator zamiast zmieniarki ale nie pamiętam już jaka firma i mogę śmiało polecić. Jakość muzyki zależy od formatu pliku w jakim wrzucisz na pendrive.
  12. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/2616-all-b5-95-rok-zmiana-lamp-na-soczewki-podlaczenie/
  13. Posprawdzaj czy po zamknięciu auta gaśnie podświetlenie od przycisku awaryjnych, gaśnie podświetlenie w schowku i bagażniku. U mnie nie gasło od awaryjnych i moduł komfortu nie przechodził w stan pełnego uśpienia i 3 akumulatory tak rozwaliłem zanim doszedłem co jest.. Więc może na początek to do sprawdzenia
  14. Może spróbuj stopniowo przypalić sprzęgło. Na chwile pomoże ale na pewno nie usunie problemu
  15. Tam gdzie przyciemniałem szyby to odradzali bo niby nie naciągnie się tak foli na rantach. Nie wnikałem za bardzo. Przy płaskiej lampie pewnie dałoby jakoś rade. Nie wiem jakie masz w avancie Zresztą folia nie jest droga. Kup kawałek jakiejś i spróbuj. Może akurat dobrze wyjdzie i jakiś manual dla potomnych się zrobi Pozdrawiam
  16. Z folią nie miałem do czynienia bo większość ludzi odradzała ale kupiłem spray chyba Motip do lamp i ładnie przyciemniło. Tylko trzeba uważać żeby nie narobić zacieków Auta tamtego już nie mam ale parę kontroli miałem i nikt się nie czepiał, ale to zależy od policjanta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.