-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Żyje tu ktoś jeszcze?
-
bacenbauer obserwuje zawartość kiedrus
-
żarówki LED H7
Stówke rezystory u nas chodzą żeby błedu spalonej żarówki nie pokazywało. Ja dałem za swój zestaw 230 zł. Napisałem na priv do Ciebie
-
żarówki LED H7
Ja mam znaczy miałem bo narazie nie mam auta taki zestaw z siateczkami zamiast wentylatorow. Ciekawe czy wlasnie wentylatory nie bedą powodować jakiś zakłóceń. Aa i jak dołożyłem sobie pełnego fisa to pokazywało przepalone żarówki. Zamówiłem rezystory z chin za 15 zł ale jeszcze nie doszły. U nas koło stówki kosztują. Najlepiej zagadaj z kimś ze sklepu że weźmiesz ledy na jeden dzień i potestuj. Przejedz się w nocy, w deszcz i jak bedzie coś nie tak to po prostu oddasz.
-
Człuchów Chojnice - okolice ktoś z wagiem
Właśnie miałem kabel i sam bym wszystko zrobił ale brat zabrał go do holandii i tak o zostałem z niczym. Manetkę juz mam zamontowaną tylko wystarczy zrobić kodowanie :/ Załatwione. Temat do usuniecia
-
Człuchów Chojnice - okolice ktoś z wagiem
Witam. Szukam kogoś w okolicy kto ma może waga na 5 minut roboty Potrzebuje odblokować FIS tylko
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
1LZ 280 przód. Malutkie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Właśnie w pierwszym poście jest jak przejść z288 a nie 280. Już nie pamiętam dokładnie ale gdzieś czytałem czy słyszałem że któreś otwory nie pasują dlatego wole się upewnić tutaj
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A ja mam małe pytanie AVB z przodu ma tarcze 280 prawda? Więc żeby przejść na 320 potrzebne są jarzma, zaciski i co jeszcze? zwrotnice? jak tak to od czego szukac? Może jakiś numer z etki? Dzięki z góry
-
żarówki LED H7
A ja mam tez właśnie ledy H7 i jestem mega zadowolony. Pewnie ze bixy są sto razy lepsze ale w porównaniu do zwyklych h7 to ledy dają dużo lepsze światło i wygląd oczywiście. Dobra alternatywa do hidów bo nie potrzebne są spryski A co do legalności? Nie ma przepisu ze nie wolno. Homologacja lamp jest na H7 i te zarówki też są H7 ale w technologii led. Ja i kilku znajomych na takich jeździ i nie raz miałem ja kontrole jak i oni i niebiescy pytali tylko czy to ksenon a jak powiedziałem ze led to więcej rozmowy nie było. A co do oślepiania to dobrze ustawione nie mają prawa oślepiać no bo jak? soczewka odcina strumień światła. I nie grzeją sie aż tak strasznie. Tragedii nie ma. Takie moje zdanie ale może ktoś wie lepiej niech się wypowie
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Ja mam emulator zamiast zmieniarki ale nie pamiętam już jaka firma i mogę śmiało polecić. Jakość muzyki zależy od formatu pliku w jakim wrzucisz na pendrive.
-
Problem z światłami mijania
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/2616-all-b5-95-rok-zmiana-lamp-na-soczewki-podlaczenie/
-
AKUMULATOR rozładowuje sie
Posprawdzaj czy po zamknięciu auta gaśnie podświetlenie od przycisku awaryjnych, gaśnie podświetlenie w schowku i bagażniku. U mnie nie gasło od awaryjnych i moduł komfortu nie przechodził w stan pełnego uśpienia i 3 akumulatory tak rozwaliłem zanim doszedłem co jest.. Więc może na początek to do sprawdzenia
-
Duże obroty brak przyśpieszenia
Może spróbuj stopniowo przypalić sprzęgło. Na chwile pomoże ale na pewno nie usunie problemu
-
Przyciemnianie tylnych lamp folią b7 avant
Tam gdzie przyciemniałem szyby to odradzali bo niby nie naciągnie się tak foli na rantach. Nie wnikałem za bardzo. Przy płaskiej lampie pewnie dałoby jakoś rade. Nie wiem jakie masz w avancie Zresztą folia nie jest droga. Kup kawałek jakiejś i spróbuj. Może akurat dobrze wyjdzie i jakiś manual dla potomnych się zrobi Pozdrawiam
-
Przyciemnianie tylnych lamp folią b7 avant
Z folią nie miałem do czynienia bo większość ludzi odradzała ale kupiłem spray chyba Motip do lamp i ładnie przyciemniło. Tylko trzeba uważać żeby nie narobić zacieków Auta tamtego już nie mam ale parę kontroli miałem i nikt się nie czepiał, ale to zależy od policjanta