Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KoD1K

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wyabczcie ze odkopuje temat ale mam ten sam problem tylko ze przeszedlem z radia concert 2 na audi navigation plus a4b6 sedan. Tylne glosniki graja bardzo cicho, suba prawie wgl nie slychac. Jak podłącze concert 2 smiga ladnie, podłącze concert 3 wszystko też gra. Moze brakuje mi jakiejs kostki?
  2. Pacjent A4B6 bez bose. Witam, mam problem z tylnymi głośnikami i subem. Przeszedłem z Radia concert 3 na rns-d (Audi Navigation Plus) oryginalnie miałem concert 2. Kupiłem adaptery plug&play do concerta 3. Ściągnąłem je dodałem masę i radio RNS-D działa. Oczywiście kupiłem takie kostki aby działa zmieniarka cyfrowa. Podłączyłem. Prawie wszystko smiga. Bardzo cicho grają głośniki z tylu i sub prawie wgl nie gra. Widzę ze mam jedna kostkę wolna ze strony elektryki auta. Tu powstaje moje pytanie czy brakuje mi jakiejś kostki aby radio działało tak jak stare? Podpinam stare radio i Wszytko smiga tak jak powinno. Kodowanie mam dobre sprawdzałem(PRZYNAJMNIEJ TAK MI SIE WYDAJE). Spotkał się ktoś z takim problemem? Jeśli brakuje jakiejś kostki poproszę o nazwę ewentualnie link na alledrogo. Dziękuje i pozdrawiam cieplutko
  3. Pacjent A4B6 bez bose. Witam, mam problem z tylnymi głośnikami i subem. Przeszedłem z Radia concert 3 na rns-d (Audi Navigation Plus) oryginalnie miałem concert 2. Kupiłem adaptery plug&play do concerta 3. Ściągnąłem je dodałem masę i radio RNS-D działa. Oczywiście kupiłem takie kostki aby działa zmieniarka cyfrowa. Podłączyłem. Prawie wszystko smiga. Bardzo cicho grają głośniki z tylu i sub prawie wgl nie gra. Widzę ze mam jedna kostkę wolna ze strony elektryki auta. Tu powstaje moje pytanie czy brakuje mi jakiejś kostki aby radio działało tak jak stare? Podpinam stare radio i Wszytko smiga tak jak powinno. Kodowanie mam dobre sprawdzałem. Spotkał się ktoś z takim problemem? Jeśli brakuje jakiejś kostki poproszę o nazwę ewentualnie link na alledrogo. Dziękuje i pozdrawiam cieplutko
  4. Mam ten sam problem a mam kiere z b6..
  5. no to nie wiem
  6. 9.95 kN
  7. gdzie to sprawdze?
  8. mówisz o tych? 4 OPONY LETNIE 225/45R17 UNIROYAL RAINSPORT 3 RANT (6666070763) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. pytam ponieważ zamierzam kupic nówki nie chce używek tym bardziej ppo tym jakie trafilem na tamten sezon.. przy 170 opona poszla w pi*du i posadzilo felge i nadkole
  9. Witam, jakie opony na lato polecacie? ja zastanawiam sie nad http://www.oponeo.pl/dane-opony/michelin-primacy-3-225-45-r17-91-y/127279082 http://www.oponeo.pl/dane-opony/goodyear-efficientgrip-performance-225-45-r17-91-w-fp#127565608 http://allegro.pl/4szt-opony-letnie-continental-csc5-225-45-17-nowe-i6663381726.html http://allegro.pl/4-opony-letnie-225-45r17-uniroyal-rainsport-3-rant-i6666070763.html chyba ze coś od siebie polecicie pacjent b6 2.0 ALT
  10. będę robił zamówienie jutro/czwartek więc na piątek bym miał jeśli bedzie dostępne na hurtowni nie gwarantuje, mam też szkło- jeśli chcesz dopytać sie zapraszam na pw..
  11. ja pracuje w takim punkcie mam dobre szło, aczkolwiek nie jest one tanei bo 80zł i ewentualnie kw. Sam zakladam klientom i są zadowoleni. Szkło dobrze się trzyma i jest 3D( na cały wyświetlacz) a to co kupiłeś byłą folia- dość droga bo ja miałem po 20zł przód+ tył z 3MK fakt faktem założenie jest ciężkie ale świetnie się trzyma:) na daną chwilę niestety nie mam
  12. Wałkowane ale i boje sie ze cos spale ;p
  13. odświeżam temat. Potrzebuje także pomocy. Zmieniłem radio concert 2 na concert 2+/3 i radio nie włącza się. Wiem, że trzeba coś mostkować tylko co i jak?! jestem zielony i potrzebuje pomocy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.