kkam

6,158 profile views

kkam's Achievements

Reputation

1. Będzie pasować. Z anglika bierzesz tylko blache, resztę przekładasz(zamek, wiązka, lusterko, klamka)
  2. kkam

Starogard Gdański

Hej, świetny kolor
  3. kkam

B7 Crew

Hej, jest ktos z klubowiczów z Radomia albo okolic? Chce kupić kierownice, ale jest tylko odbiór osobisty, a ja mam ponad 450km w jedną stronę.
  4. Próbowałeś inny aku albo sprawdzenie rozrusznika? Zwróć uwagę na odpalanie przy -10, kręci ale nie widać wzrostu obrotów. Ja u siebie jak miałem problem z pompkami(zapowietrzały sie) to od razu po przekrezeniu rozrusznika wskazówka wskakiwała na poziom 200-300obrotów. U Ciebie widać, że kreci, ale licznik nie pokazuje wzrostu obrotów. Są 2 czujniki z których jest brany sygnał obrotów, może jeden jest uszkodzony? Masz jakieś błędy po podpięciu VAGa?
  5. Polecam moda, mam u siebie to samo zrobione dla obwodów w których są ledy. Od prawie roku zero problemów, no i oczywiscie brak grzejacych się rezystorów.
  6. My startujemy 10.07. W tym roku trasa bardziej widokowa przez trase alpejska grossglockner, a potem starą Jadranką aż do Dubrovnika
  7. ja brałem do siebie z tej aukcji Audi A4 B6 B7 Cabrio 00-07 dywaniki welurowe Czarn 7764377910 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 39 zł - Audi A4 B6 B7 Cabrio 00-07 dywaniki welurowe Czarn (7764377910). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Jakość i wykonanie ok. Obecnie pozbywają sie stanów magazynowych, dlatego ceny atrakcyjne. Do b8 też u nich znajdziesz
  8. planujecie jakiś postój na wlocie na Zakopiankę? jak tak to postaram się dołączyć.
  9. Jarzmo z a6 c6 302 jest pod tarczę niewentylowaną. Pasować do niego będzie zacisk od zestawu 288(np od a4 b7 3.0 TDI)
  10. dzieki za info. Mechanizm ręcznego jest dwustronny, można przełożyć z lewego do prawego zacisku. pod koniec tygodnia bede mieć zacisk na przymiarki to wszysto zweryfikuje
  11. Czy zacisk z T5 jest żeliwny? Próbował ktoś montować zacisk alu z phaetona? Powinnien być lżejszy i ma większą średnice tłoczka. Zostaje tylko kwestia mechanizmu ręcznego
  12. To są kondensatory. U mnie jak były skorodowane to wstawiłem 1uF. Niestety nie wiem jakie były ori wstawione. U mnie po wymianie na 1u ruszyło.
  13. Miałem podobny przypadek a4 b6, gumowy przepust przez grodz się zasysał i blokował podciśnienie.
  14. już ktoś na forum to robił, bo 2 lata temu brał odemnie modułu zeby takie lustra się składały postaram sie odszukac nick