Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Starogard Gdański

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jest na forum jakiś aktywny user forum z okolic Starogardu Gdańskiego?

Opublikowano

nie wiem co masz na myśli okolice :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Do Chojnic nie jest daleko, ale myślałem max 20km. Stg to miasto z 45k ludzi a nikogo nie ma na forum, a a4 pełno po mieście jeździ:kwasny:

Opublikowano

ja jestem z Czerska ;) około 40km od Starogardu:wink:

Opublikowano
  • Autor

A ja myślełem że z Chojnic:)

Opublikowano

Bo mam GCH w opisie, ale to jest też Czersk :wink:

Opublikowano

Był kiedyś na kuligu bino pracował w salonie forda.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

siemka ja jestem z Jabłowa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

musimy kiedyś zrobić mini spota, często przejeżdżam przez Jabłowo, średnio 3 razy w tygodniu.

Opublikowano

no możemy :grin: tylko kiedy i gdzie ja ogólnie to jestem dostępny 7 dni w tygodniu :decayed:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

no witam aktualnie mieszkam w STG. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Witam kolejnego kolege z STG. Jak zobaczysz czarnego sedana a4 b6 to daj znać. Poznasz m.in po ramkach klubowych.

Opublikowano

no Witam ja się bujam czarny B7 AVANT na GTC także też poznasz!!!:decayed:

Opublikowano

No Tczew od STG też nie daleko ;) a białe B5 z tabliczką z moim imieniem też jeździ tylko jedno :)

Opublikowano
  • Autor

no niedaleko, codzienne do pracy dojeżdżam do Tczewa, będę wypatrywac białej b5

Opublikowano
no niedaleko, codzienne do pracy dojeżdżam do Tczewa, będę wypatrywac białej b5

Jak się dobrze doczytałam to można ciebie na Flexe złapać :decayed: moją audiczke nie daleko można złapać chociaż zawsze można na flexe spota zrobic :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Do flexa jeżdżę, najczęściej jestem koło 7.30 po śniadanie w kauflandzie, a potem to już koło 16 tylko wylot z tcz zanim korki sie zaczną. Długo masz auto? Biały kolor w b5 jest rzadki i rzuca się w oczy.

Opublikowano

Fakt białej B5 w sedanie nie widziałam w Tczewie moją mam od 20.08 dokładnie :D jak już zaczeliśmy szukać (a łatwo nie było) to nawet leżąc w szpitalu na pooperacyjnej z tabletem w reku szukałam odpowiedniego auta, oglądałam kilka B5 ale wszystko to była rzeźba (jak w kawale panie jakby nie klepac wychodzi przystanek autobusowy) co ludzie chcą sprzedać za kosmiczną cene to jest szok. Prędzej czy później "upoluje" ciebie na wyjeździe z flexa :banan: mieszkam 1300metrów od flexa :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

No niestety, aby kupić dobre auto to trzeba trochę poszukać. 1300 od flexa, hmm, to pewnie mieszkasz bardzie z tyłu. Ja jeżdze od strony schroniska, a tam chyba domków mieszkalnych nie ma. Jak zobaczysz czarnego sedana z prawie samymi zerami w rej to zatrąb:wink:

Opublikowano

Nie ma problemu :naughty: wytrąbie cie ,a za kierownicą znając życie znajoma twarz z flexa :facepalm::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.