-
Spot Tczew
dzięki antonio i kkam za spota
- Spot Tczew
-
Spot Tczew
ja sie moge dostosowac mam caly dzien wolny
-
Spot Tczew
czyli kto dzis bedzie?? i gdzie?? koło macdonalda??
-
Spot Tczew
to na która godzinę robim ten zjazd? 14 by pasowała?
-
Starogard Gdański
fajnie jak by z 5 osób sie zebrało
-
Starogard Gdański
poszło może uda mi się szwagra namówić tylko że on ma 20 km do stg w kierunku Chojnic
-
Spot Tczew
chętny ktoś na spota w niedziele
-
Starogard Gdański
mi pasuje kazda pora dnia wiec sie dostosuje
-
Starogard Gdański
mi bardziej stg pasuje ale mysle ze jutro sie zdecyduje bo moze ktos sie jeszcze dołączy
-
Starogard Gdański
jak najbardziej jestem za:thumbup1:
-
Starogard Gdański
jaka masakra nie ma chetnych na spota:thumbdown: ---------- Post dopisany 21-02-2014 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 00:21 ---------- działamy cos w ten weekend panowie ??
-
Starogard Gdański
Ja również dziękuje może następny będzie bardziej liczny ---------- Post dopisany 11-02-2014 at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2013 at 15:15 ---------- działamy cos w ten weekend??
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
cykl typowo mieszany do tego auto używane przez 2 osoby żona jazda spokojna do 100km/h ja trochę żwawiej średnio mi wychodzi 7,4 litra nie mam dpf skrzynia multitronic
-
B7 na nowy rok
no i dziś zabrałem się za alcantare wykorzystałem 10 maszynek do golenia ale efekt widoczny przed po