-
Spot Tczew
No dopiero przeczytałam:slina: ,kurde byliśmy w Gdyni dziś jechaliśmy do znajomych przed wizytą byliśmy na Skwerze, to dobrze mi się wydawało że widziałam dwa osobniki jakoś dziwnie patrzące się na moje autko no nic nie pierwszy spot nie ostatni no ale żałuję bardzo
-
Biała z czarną nutką :)
Te tylne lewe lampy chyba jakieś przyciąganie mają u mnie też pęcła No białe prócz tego że są najładniejsze to jeszcze mniej palą Powodzonka w modach
-
Spot Tczew
Dopiero przeczytałam ,choć wczoraj dopiero popołudniu byłam na miejscu. No nic może następnym razem
-
Spot Tczew
WIdze że zainteresowanie zerowe także Tomek nie ma co sie wychylac :-/ jak bedziesz w Tczewie daj znac to sie gdzies na miescie zgadamy. dzieki chłopaki
-
Spot Tczew
No to co panowie w sobotę o 15 na bulwarze ???
-
Biała z czarną nutką :)
Bardzo ładny białasek Szerokości i przyczepności Tobie życzę
-
Strefa Śmiechu
No ja mam wątpliwości co do tego
-
Strefa Śmiechu
Ile wypijesz tyle potrafisz - wiocha.pl absurd 1003909 alkohol szkodzi nie tylko człowiekowi
-
Strefa Śmiechu
Kobieta tankuje - będą kłopoty? - Hity Internetu w INTERIA.TV czasami mi wstyd że jestem kobietą
-
Strefa Śmiechu
Opel Kadett 1,6i "latający dywan" Rumia ? Tablica.pl E-papieros i jego alternatywne zastosowanie - video w cda.pl
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
No no Panie ładniutki avancik
-
Spot Tczew
Ok to 09.11 na Bulwarze Tczewskim co do godziny to piszcie jak komu pasuje to coś dopasujemy
-
Instalacj BRC
dziekuje jacek70 A bawił się ktoś w samodzielne podłączanie i regulacje ???
-
podswietlenie dolne
Kolega ma w T4 zamontowane i szczerze mówiąc nie wygląda ładnie ,u mnie w t4 było podświetlenie ledowe dla wysiadających co by złotko nie wpadlo w błotko
-
Instalacj BRC
Pytam o tą instalację bo była zamontowana w moim białasku i chcę się mniej więcej dowiedzieć czego mogę się po niej spodziewać. Wiem że można dokupić kabel CCY i samemu pozmieniać ustawienia i parametry, u mnie trochę dlugo trwa zanim się przełączy z Pb na LPG ,a że auto większość czasu bedzie jeździło po mieście dobrze by było przestawić temperaturę. Ale pytanie jaka jest bezpieczna temp żeby np wtryski nie dostały w du...??
monia619
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta