-
Diagnoza błędów.
no activity to sonda padla na bank, i wypadanie zapłonu na 3 cylindrze, wiec tam cewka do wymiany
-
Wymiana oleju, jaki polecacie do 3.0 ASN?
olej powinno sie lać taki jaki zaleca producent. poczytajcie sobie o filmie smarnym zawartym w oleju lub na YT Miłośnicy czterech kółek i tak jest filmik gdzie Łysy gada właśnie o tym.
-
Faluja obroty brak mocy 3.0 ASN
ogarniete? na poczatek zamien miejscami cewki 2 z np: 3 i zobacz czy tym razem błąd bedzie na 3. jesli tak to cewka. dodatkowo sprawdzic węzyki odpowiedzialne za podcisninie jesli obroty falują to gdzies jest winne lewe powietrze. masz błędy po polsku opisane to nic tylko robic:) ale mam nadzieje ze do tego czasu juz jest naprawione. jesli tak podziel sie co było przyczyną
-
Szarpnięcie przy wciśnięciu/puszczeniu gazu
luzy na wale
-
Ktoś z VAGiem w okolicy Świdnicy / Mietkowa?
ja mam VCDSa. walbrzych
-
[B6 ASN] Dziwny problem ze światłami mijania
Ja kupiłem D1S Osram z Alledrogo za około 120zl sztuka. Nie jestem pewny czy to oryginał w tak super cenie, czy dobry zamiennik, ale świecą ładnie i wszystko gra. Jak założysz nowe to tez mogą świecić w innych barwach względem siebie, ale po ok. 1 godzinie świecenia się dopalą. Tak jest z każdym nowym palnikiem Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 ASN] Dziwny problem ze światłami mijania
Ja kupiłem D1S Osram z Alledrogo za około 120zl sztuka. Nie jestem pewny czy to oryginał w tak super cenie, czy dobry zamiennik, ale świecą ładnie i wszystko gra. Jak założysz nowe to tez mogą świecić w innych barwach względem siebie, ale po ok. 1 godzinie świecenia się dopalą. Tak jest z każdym nowym palnikiem Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Bierze olej - robić czy nie?
mi tez bierze w zaleznosci od jazdy. na autostradzie przy jezdzie 180-210 na trasie 700km 2 razy zapalilo sie MIN OIL. za kazdym razem dolewam w takiej sytuacji 0.5l wiec musze liczyc ze zjadla 0.5/700. po miescie na spokojnie to moze jakies 0.5 na 2000 albo jeszcze mniej...
-
Pomoc w zakupie.
sądząc po opisie profilu mysle ze juz kupiłes:) a tak w ogole to nie ten dział:P
-
[B6 ASN] Dziwny problem ze światłami mijania
Na 100 palniki juz sie skonczyly. Palniki sie zaklada parami i jest tak ze razem sie koncza. Kwestia miesiaca max i drugi pada. Albo zaczynaja swiecic w innym kolorze albo mrugaja. Mialem to samo. Jak bedziesz kupowac to polecam temp 5500k;) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Slabe swiatlo mijania bixenon
A ja juz od kilku osob slyszalem ze przetwornice w audi zle znoszą palniki zamienniki. Moze cos sie juz dzieje Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
problem z kierunkowskazami
Wymień przerywacz bo pewnie sie zawiesza. Czyli musisz wyciagnac wlacznik swiatel awaryjnych. Jedni to naprawiaja a inni wymieniaja. Ja wymienilbym z racji ze kosztuje kilka zlotych. Nawet poszukalbym na szrocie jakims Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Błąd przepalonej żarówki - światła działają
Za słaba masa moim zdaniem. Sprawdź wiązke, styki czy gdzieś nie zasniedzialo Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
audi a4 kolizja sprawcy
Witaj kolego, zajmuje się odszkodowaniami z OC sprawcy. Jeśli masz jakieś pytania pisz na PW.
-
Pokrywa zaworów
Dobra robota a jaka to farba? czyba jakas wysokotemperaturowa co?