-
Błąd przepalonej żarówki - światła działają
Witam. Gdy kupiłem auto, przeskanowałem go i znalazłem błędy: 984 (Żarówka światła tylnego lewa M4) 985 ( Żarówka światła tylnego prawa M2) Światła działają, więc sobie odpuściłem temat. Niedawno wgrałem sobie pełnego fisa (kapitalna sprawa za małe pieniądze ). Od tego momentu przy zapłonie wyskakuje mi na fisie błąd tylnego lewego i prawego światła. Żarówki są normalne. Macie jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?
-
problem z oświetleniem wnętrza
Ok. Dzięki wielkie, będę informował o postępach
-
problem z oświetleniem wnętrza
Rozumiem, że drzwi do gołej blachy trzeba rozebrać. A później cały zamek z drzwi? Mikrostyk może powodować całkowity brak oświetlenia posufitki?
-
problem z oświetleniem wnętrza
Ok, dzięki za wskazówkę. Nie wiem, czy w weekend zdążę, ale po niedzieli na pewno to zrobię. Napiszę co z tego wynikło
-
problem z oświetleniem wnętrza
Wszystko pokazuje oprócz 1 drzwi tylnych, przy których nie świeci żadne oświetlenie.
-
problem z oświetleniem wnętrza
Witam. Tematyka mojego problemu jest podobna, dlatego nie zakładałem nowego tematu. U mnie wygląda to tak: Kupiłem auto z nie do końca działającym oświetleniem wnętrza. Po otwarciu drzwi z przodu działają: podświetlenie nóg i oba światła w drzwiach. Po otwarciu drzwi z tyłu działa tylko podświetlenie nóg z lewej strony. Górne oświetlenie nie działa ani z automatu, ani manualnie. Wywala bezpiecznik nr 38 (15A) - moduł komfortu. Pilot nie działa. VCDS wykrywa błędy: 00984 Żarówka światła tylnego lewa M4 00985 Żarówka światła tylnego prawa M2 01562 Tylne drzwi prawe 59-10 - nie można odblokować - przerwany 01562 Tylne drzwi prawe 61-00 - Won't de-safe ?? 00956 Klucz 2 35-10 - Przerwany 00532 Niskie napięcie/zła masa ?? 37-00 - wadliwy Macie pomysły co to może być? Moduł, jakieś zwarcie?
filip3100
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta