-
djtaso obserwuje zawartość Pas przedni
-
Pas przedni
Witam mam takie pytanie. Czy pas przedni do 1.8t Avant bedzie pasowal z !,9TDI lub z Cabrio? i drugie pytanie co sadzicie o zamiennikach z allegro? za 200 sa juz do kupienia. Lub czy jak cos mial by ktos na sprzedaz pas przedni do 1.8t najlepiej z okolic Jaworzno - Katowice?
-
djtaso zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Po wymianie sprzeglo bieze nisko
Witam wiemienialem sprzeglo w swoim 1.8t oska i teraz bieze dosc nisko. Lekko puszcze pedal i auto rusza. Czy jest jakas regulacja tego czy jakos sie podniesie? Wszystko chodzi elegancko tylko to mnie troche niepokoi
-
Skrzynia GGG a GDT Roznice
Panowie szukam ale nie moge znalesc. Czym sie rozni skrzynia biegow GGG od GDT? ja mam GGG i czy jak wsadze GDT to bedzie dzialac predkosciomierz czy wszystko bedzie pasowac tzn oski przeguby sprzeglo wysprzeglik?
-
Tylna wycieraczka
Sprawdzone wszystko patroszylem i jest ok
-
Tylna wycieraczka
Siemka takie pytanie. Wsiadam do auta nie dziala tylna wycieraczka rozebralem silniczek caly zasyfiony wiec kupilem z q5 i dalej nie dziala silniczek sprawny byl testowany. Jak daje manetke zeby dzialala tylna wycieraczka slychac przekaźnik pod kierownica (nigdy nie wsluchiwalem sie czy bylo go slychac jak dzialala wycieraczka). Zrobilem test "zarowki" wiec jak podlacze kabel do masy i do jednego pinu zarowka swieci wlacze manetka wycieraczke zarowka gasnie a przy jnnych pinach nie swieci.Ma ktos pomysl co mogło sie stac? Ten przekaznik by padl? Ma ktos namiar gdzie on sie znajduje i jaki to jest? Pozdro
-
Dziwne buczenie klimatyzacji
No raczej tak zrobie myslalem ze mial ktos podobny przypadek
-
Dziwne buczenie klimatyzacji
Witam. Od jakiegos czasu mam dziwne buczenie jak wlacze klime( nie zawsze) byla sprawdzana sprezarka i chodzi lekko i cicho a buczenie dochodzi jak by z lewej strony tam gdzie sa rurki. Dodam ze klima dziala normalnie ladnie chlodzi. Jedynie co nie mam pojecia ile jest gazu ale rok temu byla wymieniana nowa chlodnica osuszacz dlawik i sprawdzana cala instalacja
-
Dziwny odglos z klimatyzacji
Witam. Od jakiegos czasu mam dziwne buczenie jak wlacze klime( nie zawsze) byla sprawdzana sprezarka i chodzi lekko i cicho a buczenie dochodzi jak by z lewej strony tam gdzie sa rurki. Dodam ze klima dziala normalnie ladnie chlodzi. Jedynie co nie mam pojecia ile jest gazu ale rok temu byla wymieniana nowa chlodnica osuszacz dlawik i sprawdzana cala instalacja
-
Pomoc w doborze sprezyn na tyl
Witam. Tak sie stalo ze pekla mi jedna sprezyna z tylu. moje zawieszenie to 1bv sline i nowe kosztuja majatek i chcial bym kupic uzywane. Tylko z tego co wiem posiadaja one oznaczenia kolorow. Auto stoi u kumpla wiec nie mam mozliwosci popatrzenia jakie ja mam. Czy dal by ktos rade po vinie sprawdzic mi jakie potrzebuje sprezyny i jak cos mial by takie na sprzedaz?
-
Usunieta 2 sonda dziwne objawy
Ok jak tylko zrobie z lapkiem to wrzuce. Na rozgrzanym zrobic na zimny? Jak?
-
Usunieta 2 sonda dziwne objawy
Witam dzis dostalem mape do auta z wywalona programowo 2 sonda lambda. Mam bfb 163 km w czystej serii i z lpg (instalacja brc sequent 24) po wgraniu mapy auto odpalilo bez problemu na pb obroty 750 ale przelaczyl sie na gaz i obroty podskoczyly do 800 ( przed tem tego nie bylo) mysle ze moze sie to jakos odaptuje czy cos przejechalem sie troche ale dalej trzymalo obroty na poziomie 800 a po przelaczeniu na pb spadly do 750. Dodatkowo czy na lpg czy na pb jak wlacze klime to obroty wzrastaja do 1200 i sie utrzymuja. Facet twierdzi ze tylko i wylacznie 2 sonde wyprogramowal co robi od lat i nigdy mial takiego przypadku. Po wgraniu starwej mapy wszystko jest ok. Jakis pomysl o co chodzi?
-
Kess nie czyta mapy
A4 b7 b8 A6c5 c6 zczytuje bez problemu tylko u mnie problem jest
-
Kess nie czyta mapy
Witam chcialem zgrac mape auto w celu wywalenia 2 sondy. Mam urzadzenie kess 2.0 i przy probie zczytania mapy pojawia sie error. Ma kros pomysl czemu tak sie dzieje? Ktos mi powiedzial ze podobno w b6 licznik powoduje blad i trzeba wyjac bezpiecznik 15 zeby sie zczytala mapa w niektorych przypadkach
-
Stopniowe wchodzenie na obroty przy rozruchu na zimnym silniku.
Po czyszczeniu smoka narazie problem znikl od 4 dni efekt ten nie wystepuje wiec moze mialem racje albo przypadek
-
Stopniowe wchodzenie na obroty przy rozruchu na zimnym silniku.
Mam podobny problem ale co zauwazyelm. Dolalem ostatnio troche oleju bo bylo na rowni z MIN dolalem ze pokazauje polowe i problem chwilo znikl. Po dlugogodzinnej rozmowie z kumplem obstawiamy... calkiem zapchany smok. Gdyz olej jak jest zimny ma bardzo trudno przez niego przejsc i moze to byc wina smarowania poczatkowego. W najblizsza sobote bede czyscil miske wymienie olej i bede obserwowal Bo tak to pali od strzala tylko identycznie jak na filmiku sie dzieje