Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djtaso

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. djtaso obserwuje zawartość Pas przedni
  2. djtaso opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam mam takie pytanie. Czy pas przedni do 1.8t Avant bedzie pasowal z !,9TDI lub z Cabrio? i drugie pytanie co sadzicie o zamiennikach z allegro? za 200 sa juz do kupienia. Lub czy jak cos mial by ktos na sprzedaz pas przedni do 1.8t najlepiej z okolic Jaworzno - Katowice?
  3. djtaso zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  4. Witam wiemienialem sprzeglo w swoim 1.8t oska i teraz bieze dosc nisko. Lekko puszcze pedal i auto rusza. Czy jest jakas regulacja tego czy jakos sie podniesie? Wszystko chodzi elegancko tylko to mnie troche niepokoi
  5. Panowie szukam ale nie moge znalesc. Czym sie rozni skrzynia biegow GGG od GDT? ja mam GGG i czy jak wsadze GDT to bedzie dzialac predkosciomierz czy wszystko bedzie pasowac tzn oski przeguby sprzeglo wysprzeglik?
  6. djtaso odpowiedział(a) na djtaso temat w Audi A4 B6
    Sprawdzone wszystko patroszylem i jest ok
  7. djtaso opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Siemka takie pytanie. Wsiadam do auta nie dziala tylna wycieraczka rozebralem silniczek caly zasyfiony wiec kupilem z q5 i dalej nie dziala silniczek sprawny byl testowany. Jak daje manetke zeby dzialala tylna wycieraczka slychac przekaźnik pod kierownica (nigdy nie wsluchiwalem sie czy bylo go slychac jak dzialala wycieraczka). Zrobilem test "zarowki" wiec jak podlacze kabel do masy i do jednego pinu zarowka swieci wlacze manetka wycieraczke zarowka gasnie a przy jnnych pinach nie swieci.Ma ktos pomysl co mogło sie stac? Ten przekaznik by padl? Ma ktos namiar gdzie on sie znajduje i jaki to jest? Pozdro
  8. No raczej tak zrobie myslalem ze mial ktos podobny przypadek
  9. Witam. Od jakiegos czasu mam dziwne buczenie jak wlacze klime( nie zawsze) byla sprawdzana sprezarka i chodzi lekko i cicho a buczenie dochodzi jak by z lewej strony tam gdzie sa rurki. Dodam ze klima dziala normalnie ladnie chlodzi. Jedynie co nie mam pojecia ile jest gazu ale rok temu byla wymieniana nowa chlodnica osuszacz dlawik i sprawdzana cala instalacja
  10. Witam. Od jakiegos czasu mam dziwne buczenie jak wlacze klime( nie zawsze) byla sprawdzana sprezarka i chodzi lekko i cicho a buczenie dochodzi jak by z lewej strony tam gdzie sa rurki. Dodam ze klima dziala normalnie ladnie chlodzi. Jedynie co nie mam pojecia ile jest gazu ale rok temu byla wymieniana nowa chlodnica osuszacz dlawik i sprawdzana cala instalacja
  11. Witam. Tak sie stalo ze pekla mi jedna sprezyna z tylu. moje zawieszenie to 1bv sline i nowe kosztuja majatek i chcial bym kupic uzywane. Tylko z tego co wiem posiadaja one oznaczenia kolorow. Auto stoi u kumpla wiec nie mam mozliwosci popatrzenia jakie ja mam. Czy dal by ktos rade po vinie sprawdzic mi jakie potrzebuje sprezyny i jak cos mial by takie na sprzedaz?
  12. Ok jak tylko zrobie z lapkiem to wrzuce. Na rozgrzanym zrobic na zimny? Jak?
  13. Witam dzis dostalem mape do auta z wywalona programowo 2 sonda lambda. Mam bfb 163 km w czystej serii i z lpg (instalacja brc sequent 24) po wgraniu mapy auto odpalilo bez problemu na pb obroty 750 ale przelaczyl sie na gaz i obroty podskoczyly do 800 ( przed tem tego nie bylo) mysle ze moze sie to jakos odaptuje czy cos przejechalem sie troche ale dalej trzymalo obroty na poziomie 800 a po przelaczeniu na pb spadly do 750. Dodatkowo czy na lpg czy na pb jak wlacze klime to obroty wzrastaja do 1200 i sie utrzymuja. Facet twierdzi ze tylko i wylacznie 2 sonde wyprogramowal co robi od lat i nigdy mial takiego przypadku. Po wgraniu starwej mapy wszystko jest ok. Jakis pomysl o co chodzi?
  14. djtaso odpowiedział(a) na djtaso temat w Audi A4 B6/B7
    A4 b7 b8 A6c5 c6 zczytuje bez problemu tylko u mnie problem jest
  15. djtaso opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam chcialem zgrac mape auto w celu wywalenia 2 sondy. Mam urzadzenie kess 2.0 i przy probie zczytania mapy pojawia sie error. Ma kros pomysl czemu tak sie dzieje? Ktos mi powiedzial ze podobno w b6 licznik powoduje blad i trzeba wyjac bezpiecznik 15 zeby sie zczytala mapa w niektorych przypadkach
  16. Po czyszczeniu smoka narazie problem znikl od 4 dni efekt ten nie wystepuje wiec moze mialem racje albo przypadek
  17. Mam podobny problem ale co zauwazyelm. Dolalem ostatnio troche oleju bo bylo na rowni z MIN dolalem ze pokazauje polowe i problem chwilo znikl. Po dlugogodzinnej rozmowie z kumplem obstawiamy... calkiem zapchany smok. Gdyz olej jak jest zimny ma bardzo trudno przez niego przejsc i moze to byc wina smarowania poczatkowego. W najblizsza sobote bede czyscil miske wymienie olej i bede obserwowal Bo tak to pali od strzala tylko identycznie jak na filmiku sie dzieje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.