Treść opublikowana przez monia619
-
Spot Tczew
No dopiero przeczytałam:slina: ,kurde byliśmy w Gdyni dziś jechaliśmy do znajomych przed wizytą byliśmy na Skwerze, to dobrze mi się wydawało że widziałam dwa osobniki jakoś dziwnie patrzące się na moje autko no nic nie pierwszy spot nie ostatni no ale żałuję bardzo
-
Biała z czarną nutką :)
Te tylne lewe lampy chyba jakieś przyciąganie mają u mnie też pęcła No białe prócz tego że są najładniejsze to jeszcze mniej palą Powodzonka w modach
-
Spot Tczew
Dopiero przeczytałam ,choć wczoraj dopiero popołudniu byłam na miejscu. No nic może następnym razem
-
Spot Tczew
WIdze że zainteresowanie zerowe także Tomek nie ma co sie wychylac :-/ jak bedziesz w Tczewie daj znac to sie gdzies na miescie zgadamy. dzieki chłopaki
-
Spot Tczew
No to co panowie w sobotę o 15 na bulwarze ???
-
Biała z czarną nutką :)
Bardzo ładny białasek Szerokości i przyczepności Tobie życzę
-
Strefa Śmiechu
No ja mam wątpliwości co do tego
-
Strefa Śmiechu
Ile wypijesz tyle potrafisz - wiocha.pl absurd 1003909 alkohol szkodzi nie tylko człowiekowi
-
Strefa Śmiechu
Kobieta tankuje - będą kłopoty? - Hity Internetu w INTERIA.TV czasami mi wstyd że jestem kobietą
-
Strefa Śmiechu
Opel Kadett 1,6i "latający dywan" Rumia ? Tablica.pl E-papieros i jego alternatywne zastosowanie - video w cda.pl
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
No no Panie ładniutki avancik
-
Spot Tczew
Ok to 09.11 na Bulwarze Tczewskim co do godziny to piszcie jak komu pasuje to coś dopasujemy
-
Instalacj BRC
dziekuje jacek70 A bawił się ktoś w samodzielne podłączanie i regulacje ???
-
podswietlenie dolne
Kolega ma w T4 zamontowane i szczerze mówiąc nie wygląda ładnie ,u mnie w t4 było podświetlenie ledowe dla wysiadających co by złotko nie wpadlo w błotko
-
Instalacj BRC
Pytam o tą instalację bo była zamontowana w moim białasku i chcę się mniej więcej dowiedzieć czego mogę się po niej spodziewać. Wiem że można dokupić kabel CCY i samemu pozmieniać ustawienia i parametry, u mnie trochę dlugo trwa zanim się przełączy z Pb na LPG ,a że auto większość czasu bedzie jeździło po mieście dobrze by było przestawić temperaturę. Ale pytanie jaka jest bezpieczna temp żeby np wtryski nie dostały w du...??
-
Instalacj BRC
A czy ktoś z Was bawił się samemu w "diagnostykę" ???
-
Spot Tczew
No to za 2 tyg też zorganizujemy spota daj znac kiedy to się skrzykniemy (mam nadzieję)
- Spot Tczew
-
Instalacj BRC
WItam, czy ma ktoś z was taką instalację ,jak ona się sprawuje u Was ?? Czy jest problematyczna ?? z góry dzieki za odp Monia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to trza bylo tak odrazu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kolega miał na sprzedaż Audi A3 97' motor 1,6 ale z Grudziądza mogę się zorientować czy jeszcze ma
-
Spot Tczew
Może jest ktoś chętny z Tczewa i okolic na spota ???
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Witam Panowie w sobotę lub niedzielę tj 5-6.10 (zależy jak z moim małym szkodnikiem będzie) będę lecieć do Władka czy planujecie jakiegoś spota ?? Chętnie poznam ekipę
-
Starogard Gdański
Bardzo chętnie się wybiorę
-
Starogard Gdański
Nie wrócę tak szybko do pracy ,prędzej wytrąbie ciebie przy wyjeździe No ale gdybyś widział mnie to też daj znać, chyba że uda się spota w okolicy zorganizować chętnie poznam szersze grono klubowiczów