-
novwy obserwuje zawartość Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Si, czwartki około 18-19 ale lepiej zajrzyj na AudiTeam tam masz temat o spocie Wysłane z mojego HTC Desire X
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ano pokazuje, tylko drzwi kierowcy ale jest. Tak mam u siebie. Wysłane z mojego HTC Desire X
-
Montaż Progów z S4 B5 do A4 B5
Jakiś mały dremelek np i później doszlifować.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Potwierdzam, godz 18
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Tak to ja [emoji4]
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Odwiedzamy co jakiś czas stare kąty [emoji6]
-
[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)
Wiem spoko mam ale jeszcze chce spróbować ciut wiekszy i do tokarza sie wybieram.
-
[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)
Wpadnie lato to zrobię jakieś fotki, bo na zimie nie ma tego efektu [emoji12] Wiosna w pełni, więc czas na zmianę kółek [emoji3] Przy okazji wiosny postanowiłem pozbyć się tylnej wycieraczki
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Chłopaki i dziewczyny, chciałbym każdemu złożyć życzenia spokoju, radości, odpoczynku oraz abyście sie nie pochorowali przez te wszystkie smakołyki i trunki [emoji6] Do zobaczenia na sporach, Alleluja pozdrawiam.
-
B6 DIVISION
Jozek podobno juz tez nie można
-
Lokalizacja wklepki z VINem i kodami wyposażenia
W aso po vinie mogą Ci, jak poprosisz, wydrukować kody wyposarzenia.
-
Kolejny szarak
Chłopaki ja trzy dni chodziłem przy tym opukiwalem psikalem na to różne specyfiki typu wd-40, i nic, trzyma jak zespawane, nawet sciagaczem próbowałem.
-
Kolejny szarak
No właśnie moje ramię jak przyspawane do oski silnika. No nic bedzie cięcie [emoji6]
-
Pilnie potrzebna osoba z okolic Chojnic.
Jak jeszcze aktualne to napisz do kolegi 'jozka726' na batalionie go znajdziesz Sorki 'divisionie'
-
Kolejny szarak
A od zewnątrz jak odkreciles ta śrubę pod osłona spryskiwacza to ramię wycieraczki bez problemu zdjoles?