Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi: Witam wszystkich którzy odwiedzą ten wątek, dzięki za zainteresowanie :wink:
W końcu po ponad 3 latach posiadania mojego A4 (od lutego 2011) w którym zakochałem się od pierwszego wejrzenia i obecności na forum nadszedł czas najwyższy na stworzenie tematu.

A więc :naughty:: Audi A4 B5 Avant rok 1998 1,9TDI [AFN-110KM] było:



  • fotele placki + dzielona kanapa tył,
  • podłokietnik,
  • kiera zwykła 4ro ramienna,
  • klimatronik,
  • elektryczne przednie szyby,
  • elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka,
  • koła alufelgi 'słoneczka' 15",

seria tak zwana :wink: zdjęcia przedstawiają ją (moją wymarzoną :grin:) tuż przed zakupem:


C17172380_2.jpgC17172380_8.jpgC17172380_9.jpg


Na początku wiadomo wszystko to co trzeba: rozrząd, olej, komplet filtrów. Doszedł jeszcze płyn chłodniczy, świece żarowe.

W moim Audi staram się robić wszystko sam, lubię mieć satysfakcję z wykonania własnoręcznie jakiejś naprawy modyfikacji :banan:

I się zaczęło powolne dopieszczanie (modzenie) autka :decayed: (nie wypisywałem wymian oleju):

kwiecień 2011
- Nie mogłem znieść widoku zewsząd otaczającego 'plastikowego' drewna i od razu wymieniłem ramkę radia na czarną.
- Wpadł między zegary termometr.

maj 2011
- Kiera 3 ramienna.
- Ramki chromowane wokół zegarów.
- Wymiana boczków bagażnika z niepołamanymi mocowaniami rolety.

czerwiec 2011
- Wymiana bocznych kierunkowskazów z pomarańczowych na dymione.
- Wymiana plecionki wydechu z jednoczesnym wywaleniem katalizatora.
- Wymiana listw dolnych drzwi.

październik 2011
- Wpadła na pokład osłona podszybia-akumulatora z polifta.

17102011359.jpg

- Ramki klubowe tablic.

styczeń 2012
- Wymiana wszystkich górnych wahaczy oraz łączników stabilizatora 'Lemforder'.

marzec 2012
- Zamontowanie podświetlanych kratek wentylacji (co prawda z anglika ale jest ok).
- Przyciemnienie tylnych szybek na 15% przepuszczalności światła.

27032012442.jpg

maj 2012
- Wymiana klocków hamulcowych tył.
- Zmiana dźwigni hamulca ręcznego na skórzaną.

lipiec 2012
- Wymiana maglownicy po regeneracji.

Mały przestój :decayed:

luty 2013
- Założenie znaczka A4klub w grill mocowanie od znaczka quattro.

2013_02_03_15_06_39.jpg

- Założony grill z polifta z pomalowaną ramką na czarno.

2013_04_07_11_22_51.jpg

marzec 2013
- Zakup felg 17" wzór RS4.

kwiecień 2013
- Założenie ramion wycieraczek przednich z polifta.

czerwiec 2013
- Wymiana klocków hamulcowych przód.
- Serwis klimatyzacji.

lipiec 2013
- Zmiana sprężyn zawieszenia przód i tył -30mm firmy H&R.
- Wymiana wszystkich żarówek lampek w podsufitce na ledy.

listopad 2013
- Założenie prawego lusterka z anglika.

luty 2014
- Zamontowanie oryginalnej rozpórki dolnej.
- Założenie lamp tylnych poliftowych.
- Wpadł w moje ręce krótszy bat anteny na dach od Fabi.
2014_02_19_17_00_19.jpg

marzec 2014
- Montaż modułu komfortowych kierunkowskazów.
- Wymiana odmy.
- Wymiana zbiorniczka płynu hamulcowego.
- Regeneracja felg odnowienie ze zmianą kolorku :decayed:
2014_03_14_20_11_33.jpg

kwiecień 2014
- Wpadła dioda alarmu oryginalna w miejsce rygla boczku kierowcy.
- Zamontowałem panele LED w lampy tył (od kolegi Bidzio z forum).

2014_04_21_18_47_50.jpg2014_04_21_18_47_57.jpg

maj 2014
- Założony kolektor ssący z AWX'a z wywaleniem EGR'a.

2014_05_01_12_30_55.jpg

czerwiec 2014
- Nowe fotele 'kubełki' :naughty: z elektrycznie regulowanymi lędźwiami.
2014_06_19_11_16_02.jpg

lipiec 2014
- Swap przednich hamulców 312mm.
2014_07_21_18_50_49.jpg już na autku :cheesy:2014_07_21_19_40_58.jpg

- Montaż lamp poliftowych Valeo.
2014_07_26_19_02_53.jpg



c.d.n. jeszcze parę rzeczy czeka na zamontowanie :naughty:

Edytowane przez novwy

Opublikowano

coś sie dzieje:naughty:

Opublikowano

Wszystko idzie w dobrym kierunku, widze ze tez pomalowales kolektor na czarno:wink:

Opublikowano

fajny kolorek :wink:

Opublikowano
  • Autor

Coś tam powolutku się dzieje :rolleyes:

Bardziej rasowo kolektor na czarno wygląda +1KM :)

Ten kolor mnie urzekł i już wiedziałem że musi być mój ;)

Opublikowano
:thumbup:
Opublikowano
  • Autor
:thumbup:

Witam, też założyłem swój temat :D

Opublikowano
:thumbup:

Witam, też założyłem swój temat :D

[h=2]I chwała ci za to[/h]

Opublikowano

lampy już na aucie ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
lampy już na aucie ? :naughty:

jeszcze nie, postaram się je wypolerować potem montaż

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

W końcu zamontowalem amory 1BE

zeranaqy.jpg

jazda bez porównania do 1BA :decayed:

Opublikowano

No w końcu....bo już myślałem że zanim temat założysz to rdza go wpierdzieli:grin: autko na żywo prezentuje się o niebo lepiej:wink:

Opublikowano

nazwa moja, gdzie prawa autorskie ? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

jozek poka poka, gdzie, co, jak? :decayed:

Opublikowano

[h=1]individual avant to mój teks :decayed:[/h]

Opublikowano
  • Autor

Łukasz nie widziałem Twojego tematu, nie wchodzę na B6. Czysty przypadek.

Opublikowano

No wkońcu:naughty:

Róbta róbta!

Opublikowano

Autko super :thumbup1:

Nie jedna grucha koloru pozazdrości :decayed:

Opublikowano

:polew:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Opublikowano

Piękny kolorek, miałem identyczny

Jak Żona zobaczyła w komisie takie auto z tym kolorem na drugi plan zeszło to, ze był 2.6 v6

Miło bedzie popatrzeć na mody

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.