-
wladi obserwuje zawartość Strefa Śmiechu i SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Grucha teraz się nie tłumacz...jak sam nie chciał jechać? jak on był nieprzytomny rozumiem w burdelu ale w lodowce O to to
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Ćwiara dojeżdża ale nie dziwię się czemu tu taka cisza...Grucha się nie odzywa bo mu głupio że kolege zostawił w lodówce
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
No może....tego już nie pamiętam
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Nie pier....chyba za dużo rozchodniaków przyjąłeś na wątrobe
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Za mało jeszcze tego bimbera wypiłeś że możesz się teraz wypowiadać....jeszcze musisz podrosnąć
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Novwy nie ma już przecież konta bo mu żona skasował A to przepraszam zapomniałem
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Co tu taka cisza? żyjo?
-
Osiaga 90 stopni po czym przy obrotach 1.500 spada do 70-80stopni
Jak nie był wymieniany od początku to na bank termostat ja u siebie wymieniłem i jak ręką odjął chciałem też czujnik ale narazie nie ma potrzeby
-
Osiaga 90 stopni po czym przy obrotach 1.500 spada do 70-80stopni
Musi trzymać cały czas 90 stopni na postoju może temperatura delikatnie spaść ale podczas jazdy nie ma prawa...może być że termostat już poległ albo też częstą przyczyną jest czujnik...
-
B6 DIVISION
Grubo to mało powiedziane...5 dni wycięte z życia za rok to i ja tam bede obiecuje!! Ok Artur przyjmiemy jak swojego
-
B6 DIVISION
Grubo to mało powiedziane...5 dni wycięte z życia
-
Wykrzyknik na FIS'ie jak usunać ?
Z tego co pamiętam to chodzi o aku że już pada ale zaraz pewnie ktoś podpowie
-
1.9TDI - Jak zlikwidować piski
Ja bym stawiał na sprzęgiełko alternatora bo to częsta przypadłość ale tak z filmu ciężko...posłuchaj dokładnie przy alternatorze, chyba że któraś z rolek napinacza już pada...
-
B6 DIVISION
Oj tam asy...następnym razem zapraszamy do nas
-
B6 DIVISION
cyknełem Ci do znajomych na FB Józek jak tam się impreza w sobote udała
wladi
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta