Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wladi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wladi

  1. Grucha teraz się nie tłumacz...jak sam nie chciał jechać? jak on był nieprzytomny rozumiem w burdelu ale w lodowce O to to
  2. Ćwiara dojeżdża ale nie dziwię się czemu tu taka cisza...Grucha się nie odzywa bo mu głupio że kolege zostawił w lodówce
  3. No może....tego już nie pamiętam
  4. Nie pier....chyba za dużo rozchodniaków przyjąłeś na wątrobe
  5. Za mało jeszcze tego bimbera wypiłeś że możesz się teraz wypowiadać....jeszcze musisz podrosnąć
  6. Novwy nie ma już przecież konta bo mu żona skasował A to przepraszam zapomniałem
  7. Jak nie był wymieniany od początku to na bank termostat ja u siebie wymieniłem i jak ręką odjął chciałem też czujnik ale narazie nie ma potrzeby
  8. Musi trzymać cały czas 90 stopni na postoju może temperatura delikatnie spaść ale podczas jazdy nie ma prawa...może być że termostat już poległ albo też częstą przyczyną jest czujnik...
  9. wladi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grubo to mało powiedziane...5 dni wycięte z życia za rok to i ja tam bede obiecuje!! Ok Artur przyjmiemy jak swojego
  10. wladi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grubo to mało powiedziane...5 dni wycięte z życia
  11. Z tego co pamiętam to chodzi o aku że już pada ale zaraz pewnie ktoś podpowie
  12. Ja bym stawiał na sprzęgiełko alternatora bo to częsta przypadłość ale tak z filmu ciężko...posłuchaj dokładnie przy alternatorze, chyba że któraś z rolek napinacza już pada...
  13. wladi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj tam asy...następnym razem zapraszamy do nas
  14. wladi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cyknełem Ci do znajomych na FB Józek jak tam się impreza w sobote udała
  15. Ale po co Ci te info drogowe może Eska jakoś inaczej nadaje...
  16. To wyłącz info drogowe i potem obserwuj czy dalej tak będzie robić bo chyba masz tam nieźle namieszane
  17. wladi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fakju Tu
  18. wladi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kwestia gustu i kasy
  19. wladi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Da radę wszystko ogarnąć ale musisz mieć ramkę grila s-line a środek może być S4 i wyrezasz sobie całość
  20. wladi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kratki boczne wejdą ale grill S4 nie wejdzie...
  21. wladi odpowiedział(a) na lukasz92 temat w Audi A4 B6
    Ms http://www.fourtitude.com/emAlbum/albums/Aftermarket/MS%20Design/A4%20(B6,%20Type%208E)%20Avant/audi_a4_b6_avant_ms_design_031.jpg S-line http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e2/A4_B6_S-Line_Front.JPG kratki nie będą pasowały
  22. wladi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ekipa dzięki śliczne za imprezę było jak zawsze w pyte z takimi ludźmi można morze wódki wypić...no i zapraszam ponownie
  23. Również wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.