Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na tyle zostawiłeś 1BA? :wink: Daj foto jak teraz się prezentuje auto :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Autko super :thumbup1:

Nie jedna grucha koloru pozazdrości :decayed:

dzięki Robert, tak właśnie jak piszesz są zazdrośnicy :wink:

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

Piękny kolorek, miałem identyczny

Jak Żona zobaczyła w komisie takie auto z tym kolorem na drugi plan zeszło to, ze był 2.6 v6

Miło bedzie popatrzeć na mody

tak było i w moim przypadku i spotkanie z moją niunią się skończyło że stoi teraz u mnie przed domem :decayed:

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

Na tyle zostawiłeś 1BA? :wink: Daj foto jak teraz się prezentuje auto :decayed:

tak na tyle mam jeszcze 1BA ale nie ma tragedii, gorzej to wyglądało jak z przodu były amory 1BA, jak dorwę amory 1BE na tył to wymienię

zorganizuję foty i wrzucę w wątek :gicior:

---------- Post dopisany 12-05-2014 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 18:19 ----------

Nadszedł czas na fifki takie jak w A6 średnica 60mm.

guqepeqy.jpgbytu2e6e.jpg

Opublikowano

Świecą się jak psu jajca:polew: ale elegancko teraz wygląda:wink:

Opublikowano
  • Autor

fajnie nie :decayed:

Opublikowano

konkret swieca:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie za bardzo widać odbicie do efektu lustra muszę posmyrać ;) je pastą polerską.

Opublikowano

No szacuken :) wreszcie jest temacik. Wciaz dlubiesz i dobrze, oby tak dalej.

Opublikowano
  • Autor

pewnie, mam jeszcze parę rzeczy do zamontowania, leżą w garażu i czekają na swoją chwilę :wink:

---------- Post dopisany 16-05-2014 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2014 at 17:22 ----------

Poliftowe lampiony na przód w trakcie pracy nad doprowadzeniem do jako takiego stanu czyli polerka kloszy :)

Przed 6u3ahyvu.jpg

W trakcie pu8epahe.jpg

Efekt końcowy te7u2e9a.jpg

Na żywo wygląda elegancko :D

Opublikowano

No widzę że się ruszyło na dobre....ładnie się dzieje:wink::kox:

Opublikowano
  • Autor

Trochę się dzieje :rolleyes:

Czemu nie byłeś w czwartek?

Opublikowano

O ile sobie dobrze przypominam mowiles ze nie bedziesz wymienial na polifty bo masz dymionki hella? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To samo chłopaki w czwartek mi wypominali :P

Opublikowano

czym polerowałeś klosze?

Opublikowano

Kolego wstaw fotkę jak prezentuje się auto z 1BE z przodu i 1BA z tyłu :wink:

Też jestem ciekawy jak uzyskałeś taki efekt na lampkach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Klosze lamp robiłem takim zestawem uvy8a7ys.jpg 4 gradacje papieru wodnego 500, 1000, 1500, 2000 + pasta polerska. Naprawdę fajny zestaw polecam.

Co do 1BE to mam tylko amory na przodzie, a sprężyny które odpowiadają za przysiad autka mam wszystkie H&R więc jest równo.

Opublikowano

gdzie takie coś kupiłeś?

Opublikowano
  • Autor

InterCars

---------- Post dopisany 24-05-2014 at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 20:45 ----------

Pranie nowych fotelików :D

a5utudy4.jpg

Opublikowano

a gdzie browary? tak bez dopingu w sobote? :decayed:

Opublikowano

W końcu wpadną zacne stołki:kox::brawo:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Byłem u kolegi od nas z forum w Gdyni więc niestety bezalkoholowo.

---------- Post dopisany 05-06-2014 at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 00:06 ----------

Taka mała sesyjka, plener little castle w UK

y8avy4y6.jpg

I widoki

epedete3.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.