Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To jak potrzebujesz tych odemnie? Czy juz dales sobie rade?

Ogarnięte [emoji106]

Postanowiłem edytować nazwę tematu zważywszy na zbieżność nazwy z kolegą jozkiem ;)

Tak więc witam po nowemu :D

Opublikowano

To żeś pojechał po bandzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie mogę się doczekać już kiedy wróci od lakiernika niunia [emoji4]

Trzeba będzie jakąś sesja zorganizować, pokazać jak wyszło.

Opublikowano

No to czekamy na foty "after" :decayed:

Opublikowano

elegancko działasz :) ładny kolorek

Opublikowano

Zmiany w jak najlepszą stronę, oby tak dalej ;) Furkę kupiłeś w tym samym czasie co i ja :P Tylko ja z końcówki 97r ( modelowo już 98r). Powodzenia i bez awaryjności :hi: P.s Również czekam na zdjęcia "po" :wink:

Edytowane przez looki91

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki za aprobate, z tym modzeniem na polifta wychodzi coraz więcej problemów. Co prawda wiele naraz chciałem zrobić dlatego tak to teraz sie przeciąga. No cóż jak to mówią żeby być pięknym trzeba trochę pocierpieć [emoji6]

Czas zaprezentować nowy ryjek

16bdd943be8a1a5d0ae062e8f57938fb.jpg

Opublikowano

Tera to tylko na halogenach bedzie jezdzil :grin:

Opublikowano
  • Autor

Co Ty gadasz holo są żółte nie wiem czemu tak na fotce wyszło. Ale na live jest moc [emoji4]

Opublikowano

Moc to bedzie jak wpakujesz tego coolera co wyciagnoles z firmowego sprinciaka :grin::banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I tu sie mylisz ICEK jest z Iveco. [emoji12]

Zawitał parktronik

cca676a08c13cd581d6f546b49f385d6.jpg

Opublikowano

Jest dobrze :) myślałeś o prostych końcówkach tłumika?

Nie zwróciłem uwagi ze masz fifki z a6 :P

Opublikowano

Dokładki spawałeś :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Jest dobrze :) myślałeś o prostych końcówkach tłumika?

Nie zwróciłem uwagi ze masz fifki z a6 [emoji14]

No widzisz fifki są ala A6 dokładnie, takie mi sie widzą i pasują [emoji6]

Tak Kowi dokładki przód i tył zespawane z zderzakiem.

b18bef961ffeb570549fe143a2f585e2.jpg

Znalazłem miejscowke na fotki [emoji4]

Zawitał następny bajer, na dłuższe trasy sie przyda.

b0726c14c2a7e0c77f8b95c318156ae3.jpg

Opublikowano

....piękne auto no i miejscówka ...... :banan:;)

Opublikowano

Jest dobrze :) myślałeś o prostych końcówkach tłumika?

Nie zwróciłem uwagi ze masz fifki z a6 [emoji14]

No widzisz fifki są ala A6 dokładnie, takie mi sie widzą i pasują [emoji6]

Tak Kowi dokładki przód i tył zespawane z zderzakiem.

b18bef961ffeb570549fe143a2f585e2.jpg

Znalazłem miejscowke na fotki [emoji4]

Zawitał następny bajer, na dłuższe trasy sie przyda.

b0726c14c2a7e0c77f8b95c318156ae3.jpg

aj ty, ubiegłeś mnie ze zderzakami :wink: w każdym razie coraz lepiej :banan:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadnie lato to zrobię jakieś fotki, bo na zimie nie ma tego efektu [emoji12]

Wiosna w pełni, więc czas na zmianę kółek [emoji3]

22d4d307302f22b1e9abbfead86a405e.jpg

Przy okazji wiosny postanowiłem pozbyć się tylnej wycieraczki

e808023342fbc8ddba416df1bdef182e.jpg

Opublikowano

Jakiś dystansik trzeba dac do tyłu prezes :)

Opublikowano
  • Autor

Wiem spoko mam ale jeszcze chce spróbować ciut wiekszy i do tokarza sie wybieram.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.