Treść opublikowana przez Graba82
-
[ABC] A4 B5 Audi Michała (Wypełnienie podłokietnika)
....nawet fajnie ta gałka wyszła
-
[B5 AGA] Czarny Avant
Dokładnie woziły się na mercedesie i spodobały sie to teraz niech troszkę na audi pojeżdżą
-
[B5 AGA] Czarny Avant
...myślicie że te Ledy są do kitu w ogóle ich nie widać sa schowane pod kratkami a na żywo wygląda dość ciekawie...
-
[B5 AGA] Czarny Avant
...i nowe koła na lato co myślicie... dziobek z ledami
-
[B5 AGA] Czarny Avant
witam tak Kutno tylko jeszcze nieprzerejestrowana.....dokładnie koło na lato 17" coś muszę kupić za dobrą kasę ...mam ładne koła 17 ale od golfa 4 i nie pasuje chyba rozstaw......
-
[B5 AGA] Czarny Avant
Witam serdecznie W dniu 24.02.2015 stałem się posiadaczem pięknego wozidła jakim jest Audi A4 Avant z zacnym silnikiem (jak dla mnie) 2.4 V6 165 koni z grudnia 1998r i chciałem wam go pokazać (jeszcze nie przerejestrowane na mnie) Auto nawet fajnie wyposażone: -4x Airbag -licznik z fisem -komputer pokładowy -tempomat -klimatronik -4xel.szyby -el.lusterka -tiptronik -centralny zamek(pilot w kluczyku) -2xpodłokietnik -halogeny w lampach -relingi dachowe -fotele wadery -seryjne obniżone -pakiet doświetleniowy i to chyba tyle oczywiście możliwe że o czymś zapomniałem i parę fotek: w tle moje drugie wozidło golfik (żonka nim pomyka) i silniczek pierwsze naprawy już zrobione ,a wiec uszczelki pokryw zaworów(ciekło na tłumik) wymienione węże odmy również i cały pakiet doświetlenia wymieniony na Ledy no i silniczek wymyty i co to tyle także zapraszam do oceny i waszych pomysłów ,dodam że autko mam na razie dwa tygodnie także wszystko przede mną ......pozdrawiam .....łał ile wpisów haha
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:
-
[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)
....piękne auto no i miejscówka ......
-
[ABC] A4 B5 Audi Michała (Wypełnienie podłokietnika)
dawaj więcej fotek.........
-
Koszt wymiany termostatu AUDI A4 B5 v6 2,4i
...dużo czy mało ciężko powiedzieć roboty jest na pewno dużo.ale z tego co wiem tak jak koledzy piszą da sie wymienić bez zdejmowania rozrządu i wtedy cena powinna byc niższa.u siebie misze go wymienić właśnie tylko przeraża mnie rozkręcanie całego przodu czy uda się to potem złożyć tak jak bylo dlatego wącham sie nad zaprowadzaniem do jakiegoś warsztatu.....
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
piknie wyszło ...gleba i będzie cacy
-
Koszt wymiany termostatu AUDI A4 B5 v6 2,4i
Gdzie taka cena
-
Koszt wymiany termostatu AUDI A4 B5 v6 2,4i
...chce wymienić termostat w 2.4 V6 bez zdejmowania wszystkiego..jak to zrobić dajcie jakieś instrukcje foty co kolwiek
-
Dym spod gorącego silnika
No ją tak zrobiłem przy pierwszej wymianie, co było błędem bo później i tak kupowałem nowe ...no właśnie więc trzeba nowe ,panowie a na necie kupie gdzies te zaślepki bo ja naibliższy serwis mam chyba w Łodzi to 60 km o demnie
-
Dym spod gorącego silnika
..a wklejał ktos te stare zaślepki na silikon czy muszą być raczej nowe....
-
Spocik w Kutnie
akurat jutro pracuje
-
Spocik w Kutnie
Siemanko ,jak bedzie jakiś spocik to sie pisze........
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
może kolo w pomarańcz
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
bardzo fajnie i świeżo wyglada
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
szacun za kawał dobrej roboty
-
A4 B5 AFN+ /gwint/Gullideckel/2 din
zacny kolor
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów i myślę że wiele sie od was dowiem i nauczę pozdrawiam