Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

26.06.2014 - data zakupu, fotki po transakcji:

10377359_6887300145102pxan.jpg

dsc_0602auylh.jpg

dsc_0619nju12.jpg

dsc_0641izucv.jpg




Wyposażenie:

  • V6 + Quattro
  • 2 jaśki
  • Fis
  • Kubły w skórze
  • Klimatronik
  • 2 el. szyby
  • el. lusterka

Zrobione:

  • Przegląd instalacji LPG, regeneracja wtrysków, wymiana świec, filtrów - 352000km
  • Body lift, nowy lakier LZ5K
  • Dokładki dospawane do zderzaków
  • Ori radio Concert
  • Poduszki pod silnikiem/skrzynią
  • Remont głowic/uszczelniony silnik i micha 354000km
  • Wymiana oleju 5W40 - 354000km
  • Wymiana rozrządu i termostatu - 354000km
  • Wymiana końcówek i drążków kierowniczych oraz zbieżność - 357500km
  • Wymiana oleju w skrzyni - 358000km
  • Zmieniona kierownica na poliftową razem z kolumną + scyzoryk
  • Zregenerowanie zacisków tylnych - 358500
  • Nowe opony przednie - 31.03.2015 - 359200
  • dołożenie sterownika centralnego zamka
  • Obrysy USa
  • Gwint H&R - 06.26.2015
  • poduszki stabilizatora tylnego LMO - 04.07.2015 - 360600km
  • rozpórka dolna, górna z C5
  • Nowy zbiorniczek płynu hamulcowego
  • Kierownica b6 trójramienna
  • uszczelnienie obu misek
  • wydech z kwasu (y-pipe, dwa tłumiki przelotowe)
  • Nowy akumulator Bosch S5 - 08.03.2016
  • czujnik Halla - 19.03.2016
  • Skrzynia 6-biegowa z 2.5tdi
  • Nowe sprzęgło Sachs
  • Wymiana oleju w skrzyni i dyfrze // 24.03.2016
  • Bi-xenon, nowe lampy Depo + soczewki Hella3, żarniki Osram 5500K

Powolne ratowanie auta po poprzednim właścicielu...

7.07.2014

Wywalenie kutasa w zamian ori gałka polift, radio concert i grill poliftowy

Wymiana poduszek pod silnikiem i skrzynią.

dsc_0002f2ou3.jpg

dsc_0615txqm2.jpg

dsc_06349pri9.jpg

26.07.2014

Drzwi, błotniki, zderzaki, maska, klapa, lampy, wszystko z lifta.

dsc_070076kjt.jpg

dsc_0842gqjqk.jpg

dsc_0994jyj9e.jpg

dsc_1032dsqda.jpg

11.2014

  • Dospawanie dokładek do zderzaków.
  • Malowanie budy w LZ5K.
  • Remont głowic, planowanie, docieranie gniazd, wymiana prowadnic zaworowych/zaworów/uszczelniaczy.
  • Wymiana rozrządu, termostatu.

131263029ou06.jpg

10735742_722509201169twsiw.jpg

10708368_722509881169scs3q.jpg

dscf781617s22.jpg

Aktualnie:

dsc_0246z5o6f.jpg

dsc_025880rmz.jpg

dsc_0255o9os0.jpg

dsc_02473fut9.jpg

Edytowane przez Maniu.

Opublikowano

powodzenia w odratowywaniu auta :thumbup1:

a za tą maskę to typa powinni ukamienować :decayed:

Opublikowano

Mam nadzieje, ze kierownicet ez zmieniasz :P dobrze sie zapowiada, aczkolwiek kolor bym zostawil bo jest wporzadku :wink: powodzenia ! bede sledzil :wink:

Opublikowano
  • Autor
powodzenia w odratowywaniu auta :thumbup1:

a za tą maskę to typa powinni ukamienować :decayed:

Pytałem kolesia co się z maską stało, bawił się z kolegą w tuning, chcieli zrobić "german style"... :facepalm::grin:

Mam nadzieje, ze kierownicet ez zmieniasz :P dobrze sie zapowiada, aczkolwiek kolor bym zostawil bo jest wporzadku :wink: powodzenia ! bede sledzil :wink:

Kierownica liftowa obowiązkowo ;) Kolor zły nie jest, ale przywiązałem się do koloru poprzedniej fury, w tamtej brakowało mi mocy i napędu, więc postanowiłem zrobić v2 pierwszego autka :decayed: LZ5K + białe akcenty i będzie :kox:

---------- Post dopisany 26-07-2014 at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2014 at 13:06 ----------

Dziś wpadło kilka gratów, maska, klapa, zderzaki, drzwi i lampy tył poliftowe, prawe lustro z angola i inne drobiazgi. Muszę jeszcze ogarnąć sprawy z elektryką, tzn. halogeny, wiązka pod klapę i te nieszczęsne immo...

dsc_0700qfue8.jpg

Opublikowano

Czy ja dobrze widzę łódzkiego M&Msa na podwyrku? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak, byłem dziś na małej wycieczce do Łodzi :wink:

Opublikowano

Łódzki emynyms pomogl odratowac german stajl :) dojechaliscie cali i zdrowi? zderzaki cale ?:D

Opublikowano
  • Autor

Tak, cali i zdrowi, tylko jeszcze mi w lewym uchu szumi :decayed: Jeszcze raz dzięki za pomoc :thumbup1::wink:

Opublikowano

Spoko:) Za malo czasu bylo zeby to wszystko ogarnac :) ale powoli dojdziesz do celu i bedzie dzida.

Opublikowano
  • Autor

Teraz wszystko trzeba zgrać ze sobą i już będzie inaczej się prezentował :wink:

Opublikowano

widze ze kolega z atk też na a4 zabawia swoją a4 :P:grin:

Opublikowano
  • Autor

Powoli do przodu..

dsc_0721ptu0h.jpg

dsc_07239mu1l.jpg

dsc_0731lnuxv.jpg

I coś na ochłodę :P

dsc_071748uvd.jpg

Opublikowano

dach tez kup w kolor obedzie sie bez malowania :polew:

coraz lepiej to wyglada . dobra robota :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Drzwi jeszcze jakoś spasuję, ale z dachem by był mały problem :decayed:

Opublikowano

powiedz mi... oplacalo sie to ? zamiast odrazu kupic polifta.. :decayed: ;P

Opublikowano
  • Autor

Nie mówmy o kasie, trzeba ratować parcha :decayed:

---------- Post dopisany 31-07-2014 at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2014 at 12:18 ----------

Kierownice miałem zostawić na koniec, ale trafiła się okazja, to aż żal było nie brać :decayed:

dsc_074392ccg.jpg

Opublikowano

Szacun za starania, efekt na pewno będzie świetny. Zresztą już widać że fura porządnieje chociaż pracy zostało nie mało. Powodzenia przy dalszych pracach :wink:

Opublikowano

jaki ona miała kolor przed dłubaniem?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Szacun za starania, efekt na pewno będzie świetny. Zresztą już widać że fura porządnieje chociaż pracy zostało nie mało. Powodzenia przy dalszych pracach :wink:

Dzięki :wink: Jeszcze jest trochę do zrobienia, ale powoli dojdziemy do celu.

jaki ona miała kolor przed dłubaniem?

Ori LZ9Y, docelowo LZ5K

Dziś wymieniona uszczelka michy...

dsc_0751baeds.jpg

dsc_0745y1dgw.jpg

W wolnych chwilach coś tam się posuwa do przodu.

dsc_0822wdd8e.jpg

dsc_08310rcpo.jpg

_________________________________________________________

Przed:

10377359_688730014510yns90.jpg

Po dłubaniu :wink: Wszystko jeszcze jest do spasowania, myślę że na początku września będzie już po malowaniu :naughty:

DSC_0864_zps03bd9d92.jpg

Edytowane przez Maniu.

Opublikowano
  • Autor

Wstępnie za samo malowanie 2k, z wycięciem szyby i kilkoma pierdołami liczę na 2,5k. Kolor LZ5K, taki jak w moim pierwszym Audi ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.