Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra


Maniu.

Rekomendowane odpowiedzi

Kawał pracy włożony. Aż Cię podziwiam, widzę że nie tylko mi zależy żeby swoje auto doprowadzić do porządku a nie tylko dobić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym polega ta pasja, żeby dążyć do ideału :)

Wpadł łokieć w skórze i stylowe kopłaki na pakiet zima :D

DSC_1273_zps6c5380f8.jpg

DSC_1194_zps91250bcd.jpg

DSC_1193_zpscf8e7fcc.jpg


Akcja przelot, wycięty tłumik środkowy, jeszcze zostały łączniki elastyczne do wymiany bo są przedmuchane, w piątek będą wymienione, bo w sobotę trzeba na przegląd jechać :decayed:

Po wymianie plecionek dźwięk powinien się trochę poprawić, na filmie dźwięk się słabo nagrał, w realu jest bardziej basowy pomruk i w ogóle lepsze doznania :kox:

DSC_1315_zps31616d77.jpg

DSC_1326_zpsaec6e57d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki...staram się jak mogę odratować parcha ;)

Wydech trzeba jeszcze porezać trochę, żeby lepiej brzmiał, kamerka nie oddaje w 100% tego brzmienia, ale w realu na pewno jest lepiej. Brak katów i środkowego, zmienione łączniki, pewnie wrzucę jakiś przelotowy tłumik końcowy albo po prostu kwasówkę 2,5" zakończoną dwururką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mam dojazd do domu, bajorko :decayed: Ale jest plan asfaltu, w 2017 mają zacząć rozwijać, to nie będę musiał myć codziennie auta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :hi:

Znalazłem swojego poprzedniego parcha na mieście :decayed: Słabo go spasowali po dzwonie i założyli jeden poliftowy błotnik :facepalm::grin: no i zawiecha seryjna...terenówka w ośce 1.8 :kox:

dsc_1340b3exl.jpg

dsc_1344jmf9d.jpg

dsc_1342hbfl1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni film z odwieśniaczaniem wylądował na stronie Motokiller pod tytułem "Droga pewnej skrzywdzonej Audi" :git:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor znam go chyba gdzieś taki widuje :) widze ze kolega z ina :) mamy do siebie 20 parę km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie :hi:

W sumie to mieszkam między Inem, a Bydgoszczą ;) Konkretnie Złotniki Kuj. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki :wink: Tak to LZ5K, w pochmurne dni jak każdy inny, ale w pełnym słońcu ciekawie się mieni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...