Treść opublikowana przez Poematik
-
[ALL B5] Swap na v8
Siemka ktoś robił swapy na 4.2? mam plan wrzucać 4.2 w automacie do b5. ktoś pomoże?
-
Obklejenie Carbonem
sam się podepnę pod temat jak by ktoś oklejał to prosze o info
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
hmm ładna ale lapmy przód zmieniasz? pokaż wnętrze
-
Audi a4 b5 ForzaMaciej
Dawaj ją na dół gleba to podstawa
-
Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm
przewozisz z tyłu kogos? bo z taka klatka to raczej cieniutko o bezpieczeństwo pasażerów jak przy kontroli nie czepiaja się?
-
[1.8T] AEB A4 B5 by Majster94
Za wysoko jest daj jakiś gwint i już bedzie lepiej
-
[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
Podpinam się pod temat.. wszystko mowa o poliftach a czy do przedliftów wejdzie osłanka zbiorniczka? bo nie wiem czy warto szukać dzięki za info
-
sportowy filtr powietrza(nie stożek)czy to działa?
A pytanie z innej półki czy do AEB dało by to coś? w sensie jakieś kunie?
-
A4 Tybera - AirRide | US | JR11 | Recaro.
Dobre podejście własciciela wątki własnie po to są
-
Sreberko A4 1.8T FWD
Ile usiadła? pokaż foty z pod maski
-
[B5 ABC] pochłaniacz autostrad
A gdzie klima? ni ma.. 2.8 bez Q?? myślałem ze tylko Q w takich silnikach
-
WOT - World of Tanks
Jeśli gracie i nie macie nic przeciwko to się dołacze poema19190
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
poszło Pv
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
No fajna moje okolice może kiedyś sie spotkamy pozdrawiam
-
Czerwonek :)
ładny kolor ja bym zrobił czarne wstawki czyli znaczki audi oraz grill i do tego szyby na czarno takie moje zdanie
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
to też jest ważne czy zawias seria czy sportowe.. sportowe szybciej padają podobno..
-
[A4 B5] AFN By Kozi093
Audi na Danie? fajna bryczka
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Panowie i panie dzis do mnie dotarł zestaw Od SKV jutro załozymy i zobaczymy za tą cene to nawet mechanik się zdziwil
-
[B5 AEB] spalanie, wysokie czy normalne?
Zależy od stylu jazdy ja w mieście 8.5L a trasa 7.5/7.8 zależy
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Azure ja robie 15 tys km rocznie max
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Jakość MTS? :D haha ja zrobiłem na nich 15 tys km i powiem wam że wiecej takiej taniochy nie kupię.. po 4 tyś km w Norwegi musiałem wymienić wahacz bo mi padła końcówka a zanim zmieniłem amorki i spręzyny to już kolejny był do wymiany.. Nie polecam tej firmy. Naprawdę nie polecam. mam klocki i tarcze też od Nich.. porażka cała ta firma
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Dobiłeś mnie czyli teraz wymiana na nowe :/
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Witam mam takie pytanko.. ostanio zmieniałem zawias na sportowy i dokręciłem na podniesionym na gotowo a teraz się okazało ze wahacze do wywalenia bo gumy puściły i pytanie czy to moja wina czy wadliwe były wahacze? ktoś pomoże?
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Ja zastanawia sie na SKV jeśli to samo co Delphi..
-
Wymiana tulei w tylnej belce AEB
Powiem ci tak ja dałem do mechanika i mnie z wymianą skroił 200 zł więc nie dużo raczej a mam spokój. lepiej dać do fachowca a to nie sa drogie zabawy