-
Lift 1,9 PD w ubraniu S4 Radi8 19x8,5 19x10
Kolejne Auto od tego Pana pasie sie w Moim garażyku to właśnie ta sztuka:)
-
Czerwonek :)
-
lukaszkostecki obserwuje zawartość kresek
-
Czerwonek :)
No dokladnie:)
-
Czerwonek :)
Szyby są ciemne, reszta zostaje w klasyku
-
Czerwonek :)
Odrazę po umyciu
-
Czerwonek :)
No mogą ale wygląda spoko a nocą nie przeszkadza . Oczywiście bez czołowej hihi chociaż znam takie dziwne przypadki
-
Czerwonek :)
Siemanko. Zmieniłem tłumiczek bo Ori juz umarł no i wpadła wieksza końcówka z nierdzewki od srodkowego poprzez poprawe puchy końcowej no i Nowe Końcówki brzmi lepiej i wygląda ciekawiej:) jeszcze tylko polerka końcówek..
-
Czerwonek :)
własnie nie wiem jak wsawic
-
Czerwonek :)
Musiałem cos zrobić z klasycznymi szybkami no i trafiły pod folię woz odrazu lepiej wygląda.
-
Bardzo powolny
Mam problem silnik 1.8 125 quattro. Powiedzcie mi czy wasze wozy sa rowniez takie słabe maja mało mocy? ogolne przyspieszaie jest barfdzo słabe u mnie katastrofa niby przepływka spoko i inne podzespoły rowniez czy to wina quattro?
-
kolektor ssacy i gruszka kupie
Siemanko Padł mi kolektor ssacy w kolektorze ułamały sie łopatki i jakis plastik procz tego również dżwignia od gruszki kupie cos uyzwanego ma cos ktoś
-
A4 B5 lift 1,8 quattro
nie zrobie tego kazda naprawa bedzie z foto !!
-
A4 B5 lift 1,8 quattro
No i co mam ją ja jeszcze pare prac i bedzie Jedna z ładniejszych w PL Ale Krasek dziekuje
-
Nowy tłumik a4 b5 1.8 Quattro
Hej ludzie mam problem ponieważ przydłao by sie juz mienic cały wydeh srodek i koniec w mojej audi ale ni ewiem jaki kupic mam problem ze znalezieniem uzywanego a nowe ory sa mega drogie moze jakies pomysł?