Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy tłumik a4 b5 1.8 Quattro


lukaszkostecki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ludzie mam problem ponieważ przydłao by sie juz mienic cały wydeh srodek i koniec w mojej audi ale ni ewiem jaki kupic mam problem ze znalezieniem uzywanego a nowe ory sa mega drogie moze jakies pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat tylko mi chodzi o środkowy tłumik do 1,9 tdi w quattro. Może ktoś wie czy podpasuje jakiś tłumik w rozsądnej cenie z innego auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam podejść do inter cars, pewnie macie gdzieś niedaleko. Popytajcie o zamienniki z firm Bosal lub 4max. 4max jakości trochę gorszej ale nie jest źle a i hajs się zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4Max czy inny MArix to jest tandeta jakich mało, nie warta jakichkolwiek pieniędzy. Z zamienników warto brać tylko Bosal lub Walker, jak ma być bardzo ekonomicznie to ewentualnie Polmostrów albo Asmet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mądrzy a nikt nie pomyślał, że do quattro nie ma praktycznie żadnych zamienników. Na pewno nie w stylu Bosala, jak już to markowe układu które nie są wcale tańsze od oryginału. Ciężki temat, sam zastanawiam się co zrobić z wydechem w swoim 2.8Q bo czeka mnie wymiana, ale na razie nie mam sensownego pomysłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zostają tylko używki chociaż ciężko dorwać zdrową ? a nowy zamiennik jeden 700zł na allegro. Tak jak kolega pisze bosal nie robi tłumików takich jak są w quattro ☺ przynajmniej się nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Polomstrów ostatni, i sobie chwalę, a środkowy również jest tej samej firmy, na allegro za 150zł z elementami do montażu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Polomstrów ostatni, i sobie chwalę, a środkowy również jest tej samej firmy, na allegro za 150zł z elementami do montażu :wink:

Jak możesz to daj linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Polomstrów ostatni, i sobie chwalę, a środkowy również jest tej samej firmy, na allegro za 150zł z elementami do montażu :wink:

Jak możesz to daj linka.

http://allegro.pl/tlumik-srod-zestaw-montaz-audi-a4-b5-1-8-1-8t-i6594880039.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tlumik do oski w quattro nie ma miejsca na taki ☺ ten jest do quattro cena zabija ☺ http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5320682519

No właśnie ten do quattro to widziałem dlatego prosiłem o linka do tego za 150 zł bo coś mi nie grało, a to od ośki.

Edytowane przez szper11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, ale jak podalem tlumik środkowy, a nie końcowy. Ktorego kolega szuka bo juz sie pogubilem?

Wiadomo, ostatni musi byc krótszy, ale srodkowy chyba taki sam (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w benzynach nie ma nierdzewki jak w tdi :/

Nie wydaje mi się żeby to była nierdzewka, w dieslu jest inna temperatura spalin, dużo niższa i te wydechy zwłaszcza z katalizatorem się tak nie nagrzewają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...