Treść opublikowana przez KMY DODEKk
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Projekt możesz zobaczyć i śledzić na fb https://www.facebook.com/redharv80/ Malował mi taki znajomy. jeszcze musze zrobić polerke bo skórka miejscami jest
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
sprężynka była już na następny dzień
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Auto w ciągłej ekspolatacji narazie nic sie nie zmienia jedynie co to audika dostała nowy lakier na całość, muszę jeszcze przepolerować i wrzucę jakies fotki tutaj filmik jak się obecnie ma.. i mój nowy drugi projekt audi 80Q 1.8t
-
Opony do felgi 18 audi a4b7
Podepnę się do tematu. Do a4 b5 18" x8.5 et 35 wejdzie oponka 235/40 ? mam lekko zrolowane błotniki i felga jest jak by na 0 z nim, nie wiem czy wybrać 225 czy 235
-
Nie działa pilot centralnego
chyba musze podpiąć kompem pod to i sprawdzić bo nic nie pomaga. Chyba ze znajde pomoc u kogos kto to ogarnia w okolicach krakowa myślenic
-
Nie działa pilot centralnego
pestke mam już dorobioną tzn tymi dwoa kluczykami moge odpalić samochód i zamknąć/otworzyć . nie moge tylko otworzyc z pilota
-
Nie działa pilot centralnego
Witam forumowiczów. Mam problem z pilotami od centralnego. Kupiłem samochód już z jednym kluczykiem i od początku nie działał pilot. Samochód zamyka się i otwiera normalnie z kluczyka w drzwiach. Słychać pompkę wszystko ładnie. Nie działa natomiast z pilota. zaglądałem do pompki ładna wygląda jak nowa i była obłożona folią więc myślę ze została wymieniona. Kupiłem kluczyk uzywany o pasującej czestotliwości byłem dorobić grot i kluczyk nie chce się zakodować tzn nie mrugają kierunki, nie ma zadnej reakcji, gość powiedział mi ze to moduł komfortu jednak na necie wyczytałem ze nie ma czegos akiego i to przez pompke wszystko idzie, ale jak przytrzymam kluczyk w drzwiach przekrecony to szyby idą w dół. Wie ktoś co z tym zrobić ? z góry dzieki za odp . dodam jeszcze ze org. kluczyk miałem z dwoma przyciskami NIE SCYZORYK, 4D0 837 231 drugi jaki dokupiłem to scyzoryk 4D0 837 231A Numer pompki to 8L0 862 257 D
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Narazie nie sprzedaje akurat spadł śnieg więc jest fun mimo że 125km ze świateł jestem zadowolony polecam każdemu taki zabieg dzięki za dobre słowo
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Ja założyłem Stare tylko je dobrze umyłem i natluscilem smarem sylikonowym w sprayu najważniejsza to reg. Odblysnikow
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Dokładnie tak, rozebrać je jest banalnie prosto Tak świecą mijania : tak długie
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Widoczność znacznie lepsza szczerze mogę polecić Arek lampy rozbieralem sam i skladalem więc dlatego zapłaciłem tylko 100 za napylenie lustra
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Wszystko się da zrobić trochę pracy i kasy. Za regenerację dwóch zapłaciłem 100 zl. Żarówki to osram night Breaker 110% dałem coś 70 zl. Regenerację robiłem w zakładzie metalizacyjnym stanisz w gdowie. Osobiście zawozilem i odbieralem. ☺
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Umyłem od wewnątrz tylko i odbłyśnik zregenerowany. Żarówki tez robią taki efekt, kupiłem lepsze H4 z białą barwą fotke wrzuce jakas niedługo Tak to wygląda
-
[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Dzięki, pod blokiem faktycznie kiepsko modzić.. Niedawno ogarnąłem temat lamp jako ze to przedlift zostawiłem lampki dzielone. Zostały zregenerowane odbłyśniki teraz świeci jak nowe oraz dołożyłem pozycje w kierunki. Kierunki oklejone na pomarańczowo a wnetrze lampy prysłem na czarno. Felgi planuje malnąć na czarno oraz wyrezać dyfuzor tak jak kolega Fela w swojej A4. Wylatują tez dolne listwy drzwi i dół będzie na gładko troche rudej Grażyny tam jest Narazie tyle niebawem zrobie foto jak świecą w nocy
-
[B5 ANB] CzarnyOprawca
Dla mnie czarne koło w czarnej furze bomba ja bym tak zostawił bardzo ładna a4ka, powodzenia
-
Lampy zespolone DEPO a powrót na osobny kierunek
Ja zapodałem zespolone i też lipa bo parowała jedna i słabo świeciły jak soczewki to tylko org ksenon wróciłem do dzielonych valeo zregenerowałem odbłyśniki 100 zł kupiłem dobre żarówki i jestem mega zadowolony
-
Dokladka przedniego zderzaka stw
Ja Cie rozumiem ale przy zwykłym zderzaku nie bardzo sie da ponieważ na końcach się krzywi.. Dla mnie dokładka od Cupry albo do Cupry albo do zderzaka RS4
-
Dokladka przedniego zderzaka stw
Z przodu to może i cupra ładnie wygląda ale z boku tj na 3 foto .. jednak zostanę przy zwykłym zderzaku ☺
-
Dokladka przedniego zderzaka stw
Własnie od cupry mi nie siedzi przy zwykłym zderzaku myśle ze pasuje wizualnie jedynie do zderzaka rs a myślałem zeby zderzak coś przyrezać .. nie wiem czy nie zrobie ala rs z przedliftowego kiedyś widziałem coś takiego na forum
-
Nowy tłumik a4 b5 1.8 Quattro
Zupełnie ninny ☺
-
Dokladka przedniego zderzaka stw
Panowie czy ktoś kiedyś spotkał się z czymś takim ? Idzie to gdzieś dostać ? http://www.audizine.com/forum/showthread.php/438716-BTCC-A4-Front-Lip
-
Nowy tłumik a4 b5 1.8 Quattro
To jest tlumik do oski w quattro nie ma miejsca na taki ☺ ten jest do quattro cena zabija ☺ http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5320682519
-
Nowy tłumik a4 b5 1.8 Quattro
Niestety zostają tylko używki chociaż ciężko dorwać zdrową ? a nowy zamiennik jeden 700zł na allegro. Tak jak kolega pisze bosal nie robi tłumików takich jak są w quattro ☺ przynajmniej się nie spotkałem.
-
Dolne Listwy drzwi od S4 b6 do B5
Chodzi mi o to ze jak nie ma dolnych listew to mam jape między progiem a drzwiami i tak nie chce zrobić. Nie wiem czy są inne nie mam s4 wiem że są dolne listwy inne niż w a4 bo w a4 wystają w dół poza obrys drzwi A w s4 się licuje na 0 ☺
-
Nowy tłumik a4 b5 1.8 Quattro
Tylko do quattro chyba nie robią