Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] CzarnyOprawca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam forumowiczów,

W grudniu roku 2016 stałem się posiadaczem A4 B5 w Sedanie z silnikiem 1.8T o oznaczeniu ANB. Auto było projektem użytkownika Mr.Tea, który auto doinwestował w dużym stopniu a efektem tego są 240ps oraz 370nm :decayed:

Auto będzie przeze mnie dopieszczane, ale bardziej pod kątem wizualnym, ponieważ mocy jak najbardziej mi wystarczy szczególnie z przesiadki VW Polo 6N2, które posiadało 60ps. W samochodzie jest także instalacja LPG Stag + strojenie AFR.

 

Wyposażenie standardowe:

- 4 x airbag
- Fotele kubełkowe
- ABS
- Klimatronik
- el. szyby, lusterka
- radio z mp3 i zestawem głośnomówiącym Kenwood

Aktualne mody:

- turbina hybrydowa K03RS6
- TIP do turbo sztywny typu Hi-flow.
- downpipe 2,75"wydech przelotowy 2,5" (cichy),
- koła letnie 18" z oponami Firestone 225/40,
- koła zimowe stalowe z oponami Fulda 205/55/16
- hamulce przód 312mm od A6
- gwint FK Automotive

Plany (z czasem pewnie wiele aktualizacji :P)

- Tunel 2din + RNS-D
- Pełny FIS + tempomat
- Głośniki 160mm na przód oraz nowe na półke
- Jakiś mały wzmacniacz + dedykowany sub we wnęke (opcjonalnie)
- Wygłuszenie całego samochodu
- Ledy na rejestrację ( tak tak, wiele osób potwierdzi, że to wiocha, ale mi się podobają) Done
- H7 w białej barwie Done
- Ledy do wnętrza samochodu Done
- BlowOff hybrydowy od ProPerfekt
- Ogarnięcie dodatkowego gniazda zapalniczki w bagażniku
- Dodatkowe gniazdo zapalniczki po stacyjce oraz schowanie kabla zasilającego od wideorejestratora
- Naprawa wgniecenia na tylnej klapie Done
- Naprawa urwanego zderzaka (ślizgi) 
- Przedni zderzak od S4

 

Parę zdjęć jak narazie zapożyczonych z tematu poprzedniego właściciela. Mam w planach sprzedaż aktualnych alufelunków (czarne nie bardzo mi pasują do tego auta) i gdy wlecą nowe + zima odpuści będzie nowa piękna sesja :)

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez shocknage

Opublikowano

Dla mnie czarne koło w czarnej furze bomba ja bym tak zostawił :) bardzo ładna a4ka, powodzenia :)

Opublikowano

Kolejna fajna 1.8T , czarna jak smoła pewnie LY9B ?

Opublikowano

Jak najbardziej czarne koło pasuje bo nie masz chromów w szybach do tego czarna jest jak smoła i ciemne smaczki :P Bardzo ładna, brakuje tylko jakiś fajnych końcówek

Opublikowano

podzielam zdanie kolegów..kozak na tej czarnej feli..przy tej mocy pewnie nie jeden się zdziwił z pod świateł .. :grin:

Opublikowano

:) Szerokości

Mnie taki black-look się podobał .. natomiast jeśli masz inną wizje .. realizuj :)

Będę obserwował wątek bo darze to auto przeogromną sympatią... :wub:

Opublikowano

A mi się nie widzą czarne fele, równie dobrze mogą być czarne stalówki :P
Fele zmieniasz na większe?

Opublikowano

:) Szerokości

Mnie taki black-look się podobał .. natomiast jeśli masz inną wizje .. realizuj :)

Będę obserwował wątek bo darze to auto przeogromną sympatią... :wub:

Tak tak ? dobry sarkazm xD

Edytowane przez hunter91

Opublikowano
  • Autor

Kolejna fajna 1.8T , czarna jak smoła pewnie LY9B ?

Nie, ale bardzo podobny - LZ9W

A mi się nie widzą czarne fele, równie dobrze mogą być czarne stalówki :P

Fele zmieniasz na większe?

Rozmiar felg będzie ten sam, a co do rodzaju to od zawsze marzyły mi się Vosseny (oczywiście repliki)

podzielam zdanie kolegów..kozak na tej czarnej feli..przy tej mocy pewnie nie jeden się zdziwił z pod świateł .. :grin:

Auto ma przeogromne kopyto, ale przy obecnej pogodzie z trakcją jest krucho, a po 2 reduktor nie ogarnia niskiej temperatury więc jak na razie nie szaleje za bardzo :)

------

W między czasie zakupiłem ledy na rejestracje oraz H7-mki od Philipsa. Z ledami było dużo rezania ( lecz warto było) a z Philipsów nie jestem niestety zadowolony :( Myślałem, że to białe światło będzie bardziej widoczne...

IMG_20161218_113151_zpslio36p4o.jpg

A tu szybkie foto na myju myju

IMG_20161226_132453_zps70yjhzev.jpg

IMG_20161226_132506_zpstebntvyv.jpg

Opublikowano

w zimie to nawet cześciej trzeba myc zeby sol z auta splukiwać. :)

Nie wiele osób pamięta o tym.

:)

Opublikowano
  • Autor

w zimie to nawet cześciej trzeba myc zeby sol z auta splukiwać. :)

Nie wiele osób pamięta o tym.

:)

Słuszna uwaga :)

Wysłane z mojego Unsupported MI Cancro przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Numer rejestracji masz "na cześć" byłego właściciela który urodził się w 1981 ? ;)

Opublikowano
  • Autor

Numer rejestracji masz "na cześć" byłego właściciela który urodził się w 1981 ? ;)

Nic nie dzieje się z przypadku [emoji14]

Wysłane z mojego Unsupported MI Cancro przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pokazałbyś jak Ci świecą te ledy na rejestracji? Najlepiej też fotki w nocy :)

Opublikowano
  • Autor

Pokazałbyś jak Ci świecą te ledy na rejestracji? Najlepiej też fotki w nocy :)

Jak będę przy aucie to zrobię jakieś fotki

-----

Edit

IMG_20170106_142137_zps0ujnbyxw.jpgIMG_20170106_185952_zpsjstqaxyl.jpg

IMG_20170106_185937_zpsjubgrph9.jpg

A tu szybkie foto przed spacerem :)

IMG_20170106_134734_zpsyobcl6tg.jpg

Edytowane przez shocknage

Opublikowano

Ostatnie foto prawie jak do kalendarza :D

Opublikowano

Miazga. Podeslalbys link do aukcji? :D

Edytowane przez ppatryk

Opublikowano

Te ledy spoko wyglądają z tyłu ale troszkę za mocno świecą, jakieś słabsze by się przydało tam zamontowac:-D

Opublikowano
  • Autor

Miazga. Podeslalbys link do aukcji? :D

Lampki zakupiłem z podobnej aukcji: LINK. Przez tydzień obserwowałem allegro i nie spotkałem się z aukcją gdzie widocznie jest napisane, że lampki pasują do B5 w Sedanie po lifcie. Z powyższymi jest dość dużo przeróbki, jeśli chcesz postaram się zobrazować co należy zrobić.

Te ledy spoko wyglądają z tyłu ale troszkę za mocno świecą, jakieś słabsze by się przydało tam zamontowac:-D

Szczerze to świecą trochę za mocno, to fakt (przynajmniej na wstecznym jest lepsze doświetlanie :D). Zawsze można zakleić połowę lampki taśmą odporną na temperatury, bądź zakupić coś takiego: LINK. Nie wiem niestety czy wywala to błąd spalonej żarówki więc wolałem kupić pewniaka.

Opublikowano

Miazga. Podeslalbys link do aukcji? :D

Lampki zakupiłem z podobnej aukcji: LINK. Przez tydzień obserwowałem allegro i nie spotkałem się z aukcją gdzie widocznie jest napisane, że lampki pasują do B5 w Sedanie po lifcie. Z powyższymi jest dość dużo przeróbki, jeśli chcesz postaram się zobrazować co należy zrobić.

Te ledy spoko wyglądają z tyłu ale troszkę za mocno świecą, jakieś słabsze by się przydało tam zamontowac:-D

Szczerze to świecą trochę za mocno, to fakt (przynajmniej na wstecznym jest lepsze doświetlanie :D). Zawsze można zakleić połowę lampki taśmą odporną na temperatury, bądź zakupić coś takiego: LINK. Nie wiem niestety czy wywala to błąd spalonej żarówki więc wolałem kupić pewniaka.

To ze zbyt mocno świeca nie jest problemem. A co masz na myśl mówiąc, ze było duzo przeróbek? Cos w klapie musiałeś przerabiać czy sama instalacja? Jak instalacja to pikuś.

Edytowane przez ppatryk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.