Treść opublikowana przez SwogONE
-
A6 C5 2.7 bit jaki set hebli pod 18"
Pacjent a6 c5 2.7bit quattro 2003r avant. Jaki polecacie set spowalniaczy na przód a jaki na tył ? Pod min 18" zimówki. Proszę też o orientacyjne ceny zacisków, ew adapterów, tarcz i klocków. Ferodo DS nadają się do jazdy na codzień?
-
SPRZEDANY 19.09.2017
Temat do zamknięcia - 19.09.17 samochód sprzedany, zostały tylko 18" OZ Racing 21.09.17 - następca stoi już na podwórku
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Ori lakier kod LY7P, na nagraniu czysta a kolor podbity Quick Detailerem Kolor jeden z ciekawszych chociaż nie tak często spotykany
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Na żywo jest lepiej ,kat w niedoładowanej Vce o ile nie jest rozjechany nie powinien przeszkadzać ale cała reszta dobrze skomponowana daje nieziemski efekt, także polecam
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Ja natomiast będę polecał aby tej Vki OEM nie męczyć Ona lubi się podrzeć
-
[A4 B5] 2.8 30v ACK EuropaBlau by tomczas
Prace idą w dobrym kierunku, tak trzymaj!
-
SPRZEDANY 19.09.2017
EDIT: Trochę aktualności - gdyż nie gościłem tu ostatnio a forum czytałem też od czasu do czasu. Aktualizacja: -Nowe tarcze zimmermann + klocki Ferodo Premier na przód -Nowa dokładka z cupry pod przedni zderzak -Nowy komplet dywaników welur + skóra z białą nicią pod ori zaczepy(grube na 1cm) -Przerobiona kierownica - ścięcie dołu, większe i bardziej zaostrzone bicepsy, wąsy i obszycie alcantara + skóra perforowana (najwyższa jakość wykonania) -Kierunki oklejone częściowo żółtą folią -Słupki oklejone w carbonie -Wleciały ramki pod radio(już nie ma szpar) -Kratki nawiewów z polifta, podświetlane -Konsola środkowa maźnięta w czarny połysk - sprayem więc idealnie nie jest ale oko cieszy -Osłona silnika w czarny połysk też sprayem -Dekory oklejone czerwoną alcantarą -Wywaliłem tube, wpadła skrzynia - audiofilem nie jestem ale jest lepiej -Ogarnięcie wypalonych żarówek w liczniku, już podświetla całość a nie tylko od 200 http://s10.ifotos.pl/img/IMG201708_qhxphhx.jpg http://s10.ifotos.pl/img/IMG201707_qhxphhw.jpg http://s10.ifotos.pl/img/IMG201707_qhxphhq.jpg http://s6.ifotos.pl/img/IMG201707_qhxphrr.jpg
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Jeden jest drugiego nie ma Chyba, że remus tak miał oryginalnie bo tego nie wiem...
-
[B5 ACK] Srebrny Avant 2.8 30V Quattro
Popytaj, dźwięk na pewno będzie cieszył ucho
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Jak lubisz ori wygląd to wystarczy dać swoje reflektory do przeróbki, zostaje ori wygląd a świeci duuuzo lepiej I w sumie jak masz reflektory to taniej wychodzi chyba niż kupić Co do RCP, nie orientuje sie odnośnie ich, BAQ Garage mogę polecić robią robotę Tak brzmi u mnie remus, nagranie jedynie telefonem więc lipa ale coś tam słychać
-
Audi a4 b5 1.8t
Fajna sztuka, fajnie że ktoś kontynuuje projekt
-
[B5 ACK] Srebrny Avant 2.8 30V Quattro
O, kolejna b5 na LRY ! Ja od siebie polecam Remusa, mam kompletny ale wiem ze ciezko Ci będzie znaleźć, raczej końcowy - allegro olx itp Szukaj jakiś firmówek np Miltek chociażby ew polecam BAQ Garage, mają fajne tłumiki do kupienia lub jak masz wiecej kasy jedziesz i spawają Ci na miejscu
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Jak masz kase, ładuj tego bixa jak mówił kolega wyżej, chyba że wolisz bi led ale to juz duża kasa Tak w ogóle to rzadka sztuka, ładna powodzenia w modzeniu PS: Jak masz robić wydech to aby nie seryjny, szkoda by V6tka się tak marnowała bo brzmi świetnie także pomyśl o jakimś firmowym lub z kwasu tym bardziej, że jak mówisz to nie jedyna furka
-
Lalunia by BlackHazelAudi
Wszystko fajnie pięknie ale skoro masz tak naciągające budżet plany to kupno halogenu nie sprawiłoby Ci problemu a czasu by wyszło tyle samo co druciarstwo tego No ale powodzenia, chociaż baza słaba, lepiej kupić było ori 1.8t ew + quattro i wtedy działać
-
[B5 AML] '01 V6 Black Avant | Recaro | Bose | K&W | 18"
Ja z kolei polecam Remusa(w moim przypadku całość ale końcowy też fajnie mruczy )
-
[A4 B5] 2.8 30v ACK EuropaBlau by tomczas
Ładna, polecam pomyśleć nad tłumikami bo dźwięk Vki daje mega radość z jazdy PS: Możesz dać zdjęcia oraz napisać co i jak z przelozeniem lampy z przedlifta do polifta?
-
ajl b5 Q Ulter przelot
Jeżeli chodzi o głośność i chcesz zmieniać jeden z tłumików to myśl nad środkowym lecz możesz pomyśleć też o wygłuszeniu podłogi i bagażnika.
-
A4 b5 1.8T Wydech
Blowa odpuść w 1.8T, zamiast katalizatora wstaw downpipe(baq-garage ma dedykowane jak chcesz ew niech ktoś Ci pospawa z kwasówki) - dzięki temu turbo szybciej będzie wstawać i trochę odetchnie, jak chcesz dźwięk to daj końcowy przelotowy lub zrób pełny przelot od początku do końca(baq także ma na sprzedaż końcowe/srodkowe przelotowe lub mogą Ci pospawać), ewentualnie jak dorwiesz gdzieś to przelotowy końcowy/środkowy używke i sobie samemu pospawaj. To tyle jeżeli chodzi o dźwięk, reszta to już kwestia zwiększania mocy i zmiany podzespołów jak turbo, wtryski, pompa, IC, TIP itd... + strojenie oczywiście
-
2.8 quattro Magnaflow
Przejrzyj sobie kolego ceny, może bardziej Ci się będzie opłacać zamówić kompletny pospawany taki jak będziesz chciał u Baq-Garage (polecam) ew jak dorwiesz to polecam Remusa ja jestem zadowolony
-
A4 Avant by Giniu
Wygląda lepiej ale o ile nie znajdziesz w normalnych pieniadzach to sie nie opłaca lepiej swap lub po prostu wydać na coś innego PS: Mógłbyś mi napisać na pw co dokładnie i ile kupiłeś i jak to podłączyć ? I +/- jakie koszta.
-
[b5 ANB] green static daily 1.8t
Ładna Profil zaktualizuj aby...
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Szacun za całą pracę, mase roboty, pieniędzy i czasu.
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Ta ostatnia fota od razu lepiej, wydaje mi się, że do puki ktoś nie obczai na żywo lub nie będzie dobrych fot sporo osób będzie miało mieszane uczucia Idziesz myśle w ciekawym kierunku, byle by tego nie zepsuć. Jak dla mnie brakuje tu przede wszystkim prawego dużego lusterka i może jakiś wstawek czerwonych - mam na myśli oklejenie folią. Pozdro
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Podoba mi się!
-
[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
No to widzisz, Remus daje rade skoro wyszło mi 115,6 db