Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Giniu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Niektóre na długiej, to zależało od dostępnego miejsca także zobaczysz jak Ci się łapa bd mieściła, dolne śruby z kanału sięgałem. Tą dwururke jeszcze mam jakbyś potrzebował:-P Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. Aaa i od góry misisz zrzucić obudowe filtra bo bez tego nie da rady:-P Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. Siemkie:-P Przy silniku śruby delikatnie dały się odkręcić bez ukręcania:-) przy plecionce wszystkie trzy były do odcięcia... kupiłem całość nową za ok 180zł z uszczelkami, dałem nowe śruby i do teraz cisza i spokój:-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jakiś czas temu wpadły grzane kubełki dużo lepiej i wygodniej się jeździ Wpadła także dokładka PDC z ori instalacją W garażu leży jeszcze prawe duże lusterko grzane i elektrycznie składane, teraz szukam lewego do pary i obudowy lecą do chromowania
  5. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ostatnio brakło czasu żeby tu zaglądnąć a przy aucie trochę pogrzebałem Zabrałem się za montaż sprysków Do wymiany poszedł stary zbiorniczek płynu na taki z miejscem na drugą pompkę: Żeby przenieść ori pompkę niżej musiałem dokupić przedłużki wężyków Do tego doleciał czujnik poziomu płynu Do zamontowania samych sprysków zaopatrzyłem się w Brico Z otworami trafiłem na ori miejsce i dalej już poleciało No i efekt końcowy Wiązka od pompki i czujnika poziomu przeciągnięta, tylko zabrakło czasu na podłączenie tym bardziej że ja się w to nie bawie W weekend dostałem zaciski przednie z A6 C5 ATE pod tarcze 288 ale nie wiem czy nie lepiej poczekać i nabyć komplet 312
  6. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Szczerze to zaczynam się nad tym zastanawiać[emoji12] tylko nie wiem czy finansowo to udźwigne w tym roku... Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No powoli się działa na ile fundusze pozwolą zanim się coś zrobi to kolejne plany wpadają... Najpierw chcę blacharsko ją poprawić a do końca czerwca postanowiłem sobie że musi pójść w dół zastanawiam się na kitem Eibacha -35 tył/-45 przód A dzisiaj wpadł kolejny fant W przyszłym tygodniu rezanko
  8. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na pokładzie zawitał Bi-Xenon w ori Valeo listwy progowe przygotowane do montażu kompletuje już co niektóre elementy do malowania - tylny zderzak S4 lift już czeka wymiana poszyć prawych drzwi przednich (mam) i tylnych, progi S4 (brak lewego)
  9. Gdzie takie dorwałeś?[emoji6] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. Kozacka maszyna[emoji6] na czarnej chrom detale + grill S4 robią robote[emoji106] To są nakładki chrom na lusterka? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. Elegancka furka zacne aluski Powodzonka
  12. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Są P&P, a gdzie przewody podłączyć to pytaj prezesik18 , on mi podłączył[emoji12] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. Fura kozak zazdraszczam pozdro
  14. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No i wpadła nareszcie kiera trójramienna z A6 C5 dzięki prezesik18 w garażu czekają jeszcze listwy progowe z lifta i prawy próg z S4 który czeka na pare... oby lewy znalazł się do wiosny i będzie można brać się za montaż
  15. Giniu odpowiedział(a) na Giniu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Temat odkurzony Wczoraj wleciały kratki II lift, kable przeciągnięte tylko podłączyć Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Odświeżyłem także dekielki Szału nie ma ale zawsze trochę to lepiej wygląda, szkoda tylko że nie znalazłem żadnej farby chrom na obwódki[emoji20] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.