Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lechux33

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. czujnik temperatury paliwa wymien i powinno być ok chyba że gdzieś obwód przerwany
  2. Lechux33 odpowiedział(a) na rollek temat w 1.9TDI
    u mnie tak samo pukało też wymieniałem szklanki itp zrobiłem z 20 tys i udało mi się okazyjnie kupić cały kompletny silnik ale tamten chodził do końca
  3. to drugie to jest mocowanie zaworu od sterowania egr, masz wężyk widać na zdjęciu. http://www.fotosik.pl/zdjecie/4a06c9a549ec0067
  4. Lechux33 odpowiedział(a) na TomekfanAUDI temat w 1.9TDI
    Jak widać olej pomiędzy skrzynią a silnikiem a wyżej jest sucho to na pewno simering, sprawdź czy z chłodniczki oleju nie cieknie albo z czujnika ciśnienia.
  5. najlepiej taką samą jaką masz AFN AVG te same pompy reszta się różni wydajnością i sposobem montażu najlepiej taką samą jaką masz AFN AVG te same pompy reszta się różni wydajnością i sposobem montażu
  6. Załóż jakiś przezroczysty wężyk na zasilanie paliwa żeby było widać czy jest powietrze, może to nie wina cofającego się paliwa.
  7. Lechux33 odpowiedział(a) na tommm temat w 1.9TDI
    też przekładałem u siebie silnik na 1z wszystko pasuje jeśli silnik pochodzi z audi albo passata. Od golfa itp słupek ma inaczej otwory na łapę.
  8. Pasuja ale maja inne koncowki (mniejsze rozpylacze) mozesz zalozyc i dawke paliwa troche podniesc to.nie odczyjesz roznicy. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  9. Witam mam problem z vw sharan 1.9 tdi 110 km, turbina po regeneracji późno wstaje. Kręciłem cięgnem ale nic to nie daje. Logi grupy 11 http://vaglog.pl/log_275865.html http://vaglog.pl/log_275864.html http://vaglog.pl/log_275863.html http://vaglog.pl/log_275862.html
  10. Popatrz dobrze na napinacz czy rolka nie jest krzywo względem innych, ja u siebie wymieniłem napinacz na inny używany i też po ok. miesiącu się skrzywił. Sprawdź czy sperzęgieło alternatora jest sprawne bo może być przyczyną krzywienia się napinacza
  11. możliwe też że sam pasek wydaje taki dźwięk, spróbuj polać pasek wodą i sprawdź czy ucichnie jeśli tak to wina pasa lub krzywego napinacza, zeby sprawdzić roli i alternator to trzeba pasek zdemontować, ręką zakręcić rolki i alternator.
  12. Lechux33 odpowiedział(a) na bugalus temat w 1.9TDI
    prawdopodobnie wina pompy oleju, daje zbyt wysokie ciśnienie i tak jak wcześniej kolega piszę podwiesza zawory. Ale nie polecam na zimnym kręcic tak silnika.
  13. Kupilem inny tylko u mnie po 5 tys juz dosc mocno pasek byl starty Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  14. Mialem u siebie taki przypadek u mnie winna byla rolka napinajca rozrzad mialem zestaw firmy INA Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  15. Rozrzad do sprawdzenia Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.