Jump to content

sebaaa692

Pasjonat
 • Posts

  84
 • Joined

 • Last visited

About sebaaa692

Informacje

 • First name
  sebastian
 • Location
  mszanka

Car

 • Car model
  A4 B5
 • Car body
  Sedan
 • Year of production
  1999
 • Engine
  1.9 TDI
 • Drive
  FWD
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  ON

Recent Profile Visitors

626 profile views

sebaaa692's Achievements

1

Reputation

 1. Jutro będę pytał gościa bo dziś papierowe sprawy załatwiam
 2. Sprawdzili mi dławik w układzie, miał sporo grafitu na sobie a opiłki bardzo małe, coś jak brokat. Mówili że dużej tragedii nie ma ale kompresor out plus przepłukanie węży i nowy osuszacz. Co sądzicie?
 3. Montować kolega chce w długie więc co za głupoty piszesz o oślepianiu tak jakby H7 na długich nie oślepiała?
 4. Witaj, wymieniam kompresor klimy bo stary padł, mam namierzony już o numerach jak w tytule lecz nie wiem czy podejdzie do mojej audi. Oczywiście sprawdzilbym osobiście jakie numery ma ten mój uszkodzony i nie spakował forum ale tak się złożyło że jestem na wyjeździe służbowym i jeszcze tydzień pozostanę za granicą a na czasie zależy mi i chcę żeby graty były skompletowane gdy wrócę do domu. Audi a4, 1.9 AVG 110, poliftowa z 99r.
 5. Może i tak bym uczynił gdybym wiązał przyszłość z tym autem, samochód leciwy i myślę pojeździć nim do przyszłego lata poczym kupić coś świeższego. Aktualnie założenie jest żeby klimatyzacja wystarczyła mi na rok eksploatacji więc nie będę wchodził w inwestycje licząca tysiące złotych.
 6. Z tego co chłopaki pisali na forum polifty montowaną miały sprężarkę denso. Doinformuje się jeszcze na ten temat. Jak ja cenisz, jaki stan?
 7. A właściwie czym one się różnią poza marka? Mocowanie? Wydajność?
 8. Kompresor klimy Denso polift Zobacz ogłoszenie Witaj, poszukuje kompresora do a4 B5 1.9 TDI tylko w bardzo dobrym stanie z demontażu. Proszę o ofertę w komentarzu. Użytkownik sebaaa692 Data 18.07.2021 Cena 1 zł Kategoria A4 B5  
 9. Time Left: 14 days and 9 hours

  • Kupię
  • Używany

  Witaj, poszukuje kompresora do a4 B5 1.9 TDI tylko w bardzo dobrym stanie z demontażu. Proszę o ofertę w komentarzu.

  1.00 PLN

 10. Miałem problemy z internetem na obczyźnie i długo się nie odzywałem dłuższą chwile. Dobrze, w takim razie zacznę to rozbebeszać jak radzicie i powinno się trochę naświetlić co tam w środku się dzieje, ale to za 1,5 tygodnia ponieważ nadal przebywam za granicą, a a4 jeździ aktualnie żona, Oby tylko nie włączała klimy bo już totalny bigos będzie Jeżeli się okaże że naprawa wyniesie połowę wartości auta to trzeba będzie zmienić furę Dziękuję Hezen za wyczerpującą wypowiedź
 11. Jeśli tyle miałby wynieść koszty naprawy to mówię pass, nie w aucie wartym 6k. Muszę zdiagnozować ten kompresor jak wrócę, wyczytałem że może to byś łożysko sprężarki. Gdyby tak było to jeszcze wyszło by to sensownie. Dziękuję za odzew w mojej sprawie
 12. Skubana, niestety musiałem dziś wyjechać służbowo więc nie mam możliwości sprawdzić, jeśli Twoje założenie okazałoby się słuszne to jakiego rzędu kwoty za naprawę klimy wchodzą w grę? Bo coś czuję że równowartość auta
 13. Witam, w mojej B5 po lifcie dziś przestała działać klimatyzacja, wczoraj zrobiłem 600 km i pod koniec trasy coraz to cieplejszej powietrze leciało z kratek nawiewu oraz zaczęło coś rzezic metalicznym dźwiękiem, niestety nie skojarzyłem to z klima. Dźwięk ten pojawia się gdy sprzęgło klimy zapnie się, dodam że na biegu jałowym z kratek zaczyna dmuchać zimne powietrze, lecz podczas jazdy zero chłodzenia. Dla bezpieczeństwa nie uruchamiam kompresora aktualnie ale... Cóż może być przyczyną i jak to diagnozować? Może łożysko? Czynnika już nie jest zbyt wiele i trzeba uzupełnić chciałbym usunąć problem niepokojących dzwiekow samodzielnie.
 14. Witam, w mojej B5 po lifcie dziś przestała działać klimatyzacja, wczoraj zrobiłem 600 km i pod koniec trasy coraz to cieplejszej powietrze leciało z kratek nawiewu oraz zaczęło coś rzezic metalicznym dźwiękiem, niestety nie skojarzyłem to z klima. Dźwięk ten pojawia się gdy sprzęgło klimy zapnie się, dodam że na biegu jałowym z kratek zaczyna dmuchać zimne powietrze, lecz podczas jazdy zero chłodzenia. Dla bezpieczeństwa nie uruchamiam kompresora aktualnie ale... Cóż może być przyczyną i jak to diagnozować? Może łożysko? Czynnika już nie jest zbyt wiele i trzeba uzupełnić chciałbym usunąć problem niepokojących dzwiekow samodzielnie.
×
×
 • Create New...