Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

neo_30

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dymi po odpaleniu na zimnym, jak rozgrzeje to mniej. Drży też około 1800-2200 zwłaszcza jak się gaz odpuści. Grupa 000 blok 2 - 255 blok 4 - 078 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  2. neo_30 odpowiedział(a) na neo_30 temat w 1.9TDI
    Normalny vcds nic nowego nie pokazał. Wszystko tak samo ale tu miałem dostęp do grupy 000. I chyba bingo. blok 2 - 255 więc pompa przestawiona.... jak mogła sama się przestawić? blok 4 - 078 dwa razy więcej... Pytanie: dawka paliwa jest zależna od kąta wtrysku, lub czy zależność jest odwrotna?
  3. neo_30 odpowiedział(a) na neo_30 temat w 1.9TDI
    Porobiłem logi w miarę możliwości zgodnie z tutorialem. Niestety w dynamicznych nie szło do 4000 obrotów bo odcina turbinę. Pewnie słynny zaworek. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum W poniedziałek zajmę się egr i zaworkiem Jutro podepnę do normalnego vcds może tam coś będzie wiecej.
  4. neo_30 odpowiedział(a) na neo_30 temat w 1.9TDI
    Porobiłem logi w miarę możliwości zgodnie z tutorialem. Niestety w dynamicznych nie szło do 4000 obrotów bo odcina turbinę. Pewnie słynny zaworek. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum W poniedziałek zajmę się egr i zaworkiem Jutro podepnę do normalnego vcds może tam coś będzie wiecej.
  5. neo_30 odpowiedział(a) na neo_30 temat w 1.9TDI
    Interfejs dotarł. Niestety 4 dni się męczyłem z podłączeniem vcds lite :/ Po odpaleniu silnika był komunikat że za dużo błędów komunikacji i program się zawieszał. Dzisiaj udało się w końcu go odpalić. Okazało się że moduł abs stwarzał problem. Nie umiem jeszcze logów robić ale mam zdjęcia z dostępnych bloków. Jakbym je spakował to może ktoś z forum zechciałby rzucić na nie okiem?
  6. To nie rozwiązanie zgadzam się. Ale temat połączenia do samochodu został rozwiązany.
  7. Dla potomności napiszę. Odłączyłem moduł ABS tzn wtyczkę od pompy i wcds lite cyka przy odpalonym silniku Niestety delphi nadal ni widzi interfejsu
  8. Tylko dlaczego na 2 innych autach zadziałało? Dzisiaj sprawdzę inny interfejs, może ten się połączy na odpalonym silniku. A ewentualnie co może odpowiadać za komunikację w aucie? Bo jak łączę vcds to słychać jak cyka jakiś przekaźnik w okolicy zegarów.
  9. Witam. Na włączonym zapłonie wszystko cyka i pokazuje parametry. Po odpaleniu silnika lipka, program się zawiesza i pokazuje komunikat "too many communications error to continue" Mam też delphi ale nie łączy się z vci problem sterowników chyba? Może ktoś ma sterowniki? Interfejs mam niestety z allegro KKL VAG-COM za 30 zł. Domyślam się że to wina interfejsu może być lecz wczoraj podłączyłem się do seata kolegi oraz do ww szharana sąsiada i wszystko było ok.
  10. neo_30 odpowiedział(a) na neo_30 temat w 1.9TDI
    Wyszło tak. Wszystkie wtryski zostały podmienione. Odpalił i tak zostawiłem. Zrobiłem kilkanaście kilometrów. Na jałowych przestał dymić ale w czasie przyśpieszania dymił jak diabli. Przy przyśpieszaniu 1800-2000 obrotów trzęsie silnikiem delikatnie. Czekam na interfejs aż dotrze i wtedy może coś więcej będę wiedział.
  11. neo_30 odpowiedział(a) na neo_30 temat w 1.9TDI
    Wczoraj miałem wymienić 2 wtrysk ale klapa padła- siłownik puścił. Dzisiaj spróbuje go wymienić. Może to coś da... Więc tak, wtryski podmienione wszystkie i nie ma zmiany. Więc teraz chyba pora na pompę paliwa lub sam nastawnik.
  12. neo_30 odpowiedział(a) na Młodyyy temat w 1.9TDI
    Sprawdź wtryskiwacz sterujący.... Dzisiaj to przerabiałem zadziałało
  13. neo_30 odpowiedział(a) na neo_30 temat w 1.9TDI
    Niestety dalej to samo po wymianie wtrysku sterującego. Ciśnienia zmierzone są po 28 na zewnętrznych i na środkowych trochę mniej po 26 bar około. Może być coś z pompą?
  14. neo_30 odpowiedział(a) na neo_30 temat w 1.9TDI
    Piotr, jakby były podwieszone to nie dałoby się chyba obracać szklankami po zdjęciu pokrywy? Te obracały się bez problemu po zdjęciu pokrywy.
  15. neo_30 odpowiedział(a) na neo_30 temat w 1.9TDI
    Jednym programem udało się koledze podłączyć i kilka błędów, lampka ogrzewania świec żarowych, System Ok błąd nr 65536, czujnik ciśnienia w kolektorze dolotowym. Te błędy były już wcześniej. To może być coś z pompą wtryskową? Jak tobie udało się rozwiązać problem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.