Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. keq odpowiedział(a) na keq temat w Audi A4 B6/B7
    Jednak pomogło tylko na chwilę :<
  2. keq odpowiedział(a) na keq temat w Audi A4 B6/B7
    Nastawy klap na ustawienia fabryczne póki ci pomogły
  3. keq odpowiedział(a) na keq temat w Audi A4 B6/B7
    Czy to może mieć jakiś związek z kończącym sie silniczkiem?
  4. keq obserwuje zawartość Dziwny dźwięk
  5. keq opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć, czy ktoś z Was miał taki podobny dźwięk? Po wyłączeniu zapłonu cały czas wydobywa się dźwięk jakby z drukarki w okolicach schowka.dzwiek też jest podobny jakby do zmieniarki płyt, ale zaznaczam, że zmieniarkę cd w schowku odłączyłem i było to samo. Załączam filmik do wglądu VID_20221015_092149.mp4
  6. Siemka, Co jakis czas pojawia mi sie check engine zwiazany z EGR. 19586 - EGR System P3130 - 35-10 Regulation Range Exceeded - Intermittent Dodam, ze mam roczny EGR z Pierburga i takie rzeczy nie miały miejsca. Jakies 2tyg temu miałem zdjęte doloty do EGR i od tego czasu sie zaczelo... Czy moze byc jakis problem z zaworkiem N18? Przy nim na wężyku miałem nieszczelność, ale po ogarnięciu dalej to samo
  7. Witam, U mnie sytuacja cały czas ta sama z tym, że częściej muszę dolewać płynu. żadnych plam, a po odkręceniu korka od zbiorniczka wyrównawczego, syczy..
  8. Ja zamawiałem z taniej części i ostatnio było ciężko dopasować prawy błotnik. Lewy w zeszłym roku był ok. Wszystko zależy jak się trafi. Kolorystycznie bez zastrzeżeń
  9. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Co w takim przypadku zrobić?
  10. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Dostalem 4 pompki do sprawdzenia. Swoje mam w garazu i jutro porobie zdjecia. Poki co jezdzi i dobrze pracuje
  11. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Tak. Mam dwie w garażu. To jest ta iglica i pod tą metalowa podkładka termiczna. Dobrze kumam? Sorki, że tak dopytuje, ale jestem znerwicowany ta cała sytuacja
  12. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    A jaki jest do tego dostęp? Ta cała przylgnia rozumiem jest na PD'ku?
  13. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Teraz siadły jakieś pompki i nie wiem co robić..
  14. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Zrobilem plukanke do pompek TECiem 2000. Filterek byl miescami CZARNY i padl mi. Nie odpala

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.