Treść opublikowana przez keq
-
Dziwny dźwięk
Jednak pomogło tylko na chwilę :<
-
Dziwny dźwięk
Nastawy klap na ustawienia fabryczne póki ci pomogły
-
Dziwny dźwięk
Czy to może mieć jakiś związek z kończącym sie silniczkiem?
-
Dziwny dźwięk
Cześć, czy ktoś z Was miał taki podobny dźwięk? Po wyłączeniu zapłonu cały czas wydobywa się dźwięk jakby z drukarki w okolicach schowka.dzwiek też jest podobny jakby do zmieniarki płyt, ale zaznaczam, że zmieniarkę cd w schowku odłączyłem i było to samo. Załączam filmik do wglądu VID_20221015_092149.mp4
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Siemka, Co jakis czas pojawia mi sie check engine zwiazany z EGR. 19586 - EGR System P3130 - 35-10 Regulation Range Exceeded - Intermittent Dodam, ze mam roczny EGR z Pierburga i takie rzeczy nie miały miejsca. Jakies 2tyg temu miałem zdjęte doloty do EGR i od tego czasu sie zaczelo... Czy moze byc jakis problem z zaworkiem N18? Przy nim na wężyku miałem nieszczelność, ale po ogarnięciu dalej to samo
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Witam, U mnie sytuacja cały czas ta sama z tym, że częściej muszę dolewać płynu. żadnych plam, a po odkręceniu korka od zbiorniczka wyrównawczego, syczy..
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Baranek :>
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Ja zamawiałem z taniej części i ostatnio było ciężko dopasować prawy błotnik. Lewy w zeszłym roku był ok. Wszystko zależy jak się trafi. Kolorystycznie bez zastrzeżeń
-
Pompowtryskiwacze 1.9 TDI AVF
Co w takim przypadku zrobić?
-
Pompowtryskiwacze 1.9 TDI AVF
- Pompowtryskiwacze 1.9 TDI AVF
Dostalem 4 pompki do sprawdzenia. Swoje mam w garazu i jutro porobie zdjecia. Poki co jezdzi i dobrze pracuje- Pompowtryskiwacze 1.9 TDI AVF
Tak. Mam dwie w garażu. To jest ta iglica i pod tą metalowa podkładka termiczna. Dobrze kumam? Sorki, że tak dopytuje, ale jestem znerwicowany ta cała sytuacja- Pompowtryskiwacze 1.9 TDI AVF
A jaki jest do tego dostęp? Ta cała przylgnia rozumiem jest na PD'ku?- Pompowtryskiwacze 1.9 TDI AVF
Teraz siadły jakieś pompki i nie wiem co robić..- Pompowtryskiwacze 1.9 TDI AVF
Zrobilem plukanke do pompek TECiem 2000. Filterek byl miescami CZARNY i padl mi. Nie odpala- Pompowtryskiwacze 1.9 TDI AVF
Póki co dostałem podmieniony PD i narazie jest OK. Jesli sie cos zmieni, to wtedy bedzie dzialanie Przebieg 262k- Pompowtryskiwacze 1.9 TDI AVF
BIPy własnie spoko wyglądają, bo nie przekraczają 10 i -10. Korekcje na 2 cylindrze wariują i do 2,99 skaczą. Dodatkowo na 2 cylindrze wypadał zapłon (po sprawdzeniu vcds) Po rozgrzaniu auta było OK, ale na pewno sytuacja się powtórzy. Kompresja do sprawdzenia,a pompki nie wiem, czy maja te same nr, ale te do sprawdzenia- Pompowtryskiwacze 1.9 TDI AVF
Niee nic nie robiłem z tych rzeczy, bo cały czas walczę z pompkami. Chwile jest ok i po miesiącu się odzywa inny cylinder- Pompowtryskiwacze 1.9 TDI AVF
Witajcie klubowicze. Nie wiem co już mam kompletnie robić. Po raz nty robię już pompki do mojego auta i jestem już wykończony tym wszystkim... Zrobiłem już praktycznie wszystko w tym silniku, a on dalej robi swoje... Zachowuje się jakby miał autyzm i przypomina sobie, ze musi się popsuć. Kolejny raz wypada mi zapłon na cylindrze (tym razem to nr2, a wcześniej wypadał na 3). Mam kompletnie zregenerowana głowice wraz z mosiężnymi tulejami pod pompki. Pompki juz nie wiem ile razy mialem robione, wymieniane. Proszę doradźcie coś, bo już nie mam siły na to.- Dziwny metaliczny dźwięk
Cześć, Zwracam się z pomocą w zdiagnozowaniu problemu, z którym borykam się od kilku dni. Mianowicie podczas ruszania słyszę na środku bliżej prawej strony dziwny metaliczny dźwięk. Tak jakby coś się ocierało o siebie. Nagrałem filmik i słychać w 14 i 15sek (nie strzały :D) ten właśnie dźwięk. Dzieje się to w momencie, kiedy przyspieszam VID_20220307_173842.mp4- Zgasł, kręci i nie odpala
Aaa no faktycznie nie zauważyłem, że kolega ma B5. Wybaczcie- Rura intercoolera?
Coś mi tam mechanik mówił, że to jakaś rura inter coolera że tam paruje płyn i się skrapla i tam może być nieszczelność jakąś. Miałem przypadek, że mi płyn pod ciśnieniem poleciał i mogą to być pozostałości ciężko mi to określić, bo pokapuje naprawdę bardzo ubogo- Rura intercoolera?
W 2 miejscach wlasnie sobie skpauje. Przy tej metalowej opasce jak na zdjeciu i gdzies na srodku silnika na tej belce.- Rura intercoolera?
Szukałem w erce, ale ciężko. Nie jest określony numer chyba. Nie wiem może to jakoś wspornik lub belka. Całe pognite jest- Zgasł, kręci i nie odpala
W moim przypadku pomogła wymiana pompowtrysku, ale warto pierw zrobic jakies logi- korekcje cylindrow. Ale ja mowisz, ze nie odpala... - Pompowtryskiwacze 1.9 TDI AVF