Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keq

  1. keq odpowiedział(a) na keq temat w Audi A4 B6/B7
    Jednak pomogło tylko na chwilę :<
  2. keq odpowiedział(a) na keq temat w Audi A4 B6/B7
    Nastawy klap na ustawienia fabryczne póki ci pomogły
  3. keq odpowiedział(a) na keq temat w Audi A4 B6/B7
    Czy to może mieć jakiś związek z kończącym sie silniczkiem?
  4. keq opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć, czy ktoś z Was miał taki podobny dźwięk? Po wyłączeniu zapłonu cały czas wydobywa się dźwięk jakby z drukarki w okolicach schowka.dzwiek też jest podobny jakby do zmieniarki płyt, ale zaznaczam, że zmieniarkę cd w schowku odłączyłem i było to samo. Załączam filmik do wglądu VID_20221015_092149.mp4
  5. Siemka, Co jakis czas pojawia mi sie check engine zwiazany z EGR. 19586 - EGR System P3130 - 35-10 Regulation Range Exceeded - Intermittent Dodam, ze mam roczny EGR z Pierburga i takie rzeczy nie miały miejsca. Jakies 2tyg temu miałem zdjęte doloty do EGR i od tego czasu sie zaczelo... Czy moze byc jakis problem z zaworkiem N18? Przy nim na wężyku miałem nieszczelność, ale po ogarnięciu dalej to samo
  6. Witam, U mnie sytuacja cały czas ta sama z tym, że częściej muszę dolewać płynu. żadnych plam, a po odkręceniu korka od zbiorniczka wyrównawczego, syczy..
  7. Ja zamawiałem z taniej części i ostatnio było ciężko dopasować prawy błotnik. Lewy w zeszłym roku był ok. Wszystko zależy jak się trafi. Kolorystycznie bez zastrzeżeń
  8. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Co w takim przypadku zrobić?
  9. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Dostalem 4 pompki do sprawdzenia. Swoje mam w garazu i jutro porobie zdjecia. Poki co jezdzi i dobrze pracuje
  10. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Tak. Mam dwie w garażu. To jest ta iglica i pod tą metalowa podkładka termiczna. Dobrze kumam? Sorki, że tak dopytuje, ale jestem znerwicowany ta cała sytuacja
  11. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    A jaki jest do tego dostęp? Ta cała przylgnia rozumiem jest na PD'ku?
  12. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Teraz siadły jakieś pompki i nie wiem co robić..
  13. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Zrobilem plukanke do pompek TECiem 2000. Filterek byl miescami CZARNY i padl mi. Nie odpala
  14. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Póki co dostałem podmieniony PD i narazie jest OK. Jesli sie cos zmieni, to wtedy bedzie dzialanie Przebieg 262k
  15. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    BIPy własnie spoko wyglądają, bo nie przekraczają 10 i -10. Korekcje na 2 cylindrze wariują i do 2,99 skaczą. Dodatkowo na 2 cylindrze wypadał zapłon (po sprawdzeniu vcds) Po rozgrzaniu auta było OK, ale na pewno sytuacja się powtórzy. Kompresja do sprawdzenia,a pompki nie wiem, czy maja te same nr, ale te do sprawdzenia
  16. keq odpowiedział(a) na keq temat w 1.9TDI
    Niee nic nie robiłem z tych rzeczy, bo cały czas walczę z pompkami. Chwile jest ok i po miesiącu się odzywa inny cylinder
  17. keq opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witajcie klubowicze. Nie wiem co już mam kompletnie robić. Po raz nty robię już pompki do mojego auta i jestem już wykończony tym wszystkim... Zrobiłem już praktycznie wszystko w tym silniku, a on dalej robi swoje... Zachowuje się jakby miał autyzm i przypomina sobie, ze musi się popsuć. Kolejny raz wypada mi zapłon na cylindrze (tym razem to nr2, a wcześniej wypadał na 3). Mam kompletnie zregenerowana głowice wraz z mosiężnymi tulejami pod pompki. Pompki juz nie wiem ile razy mialem robione, wymieniane. Proszę doradźcie coś, bo już nie mam siły na to.
  18. keq opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć, Zwracam się z pomocą w zdiagnozowaniu problemu, z którym borykam się od kilku dni. Mianowicie podczas ruszania słyszę na środku bliżej prawej strony dziwny metaliczny dźwięk. Tak jakby coś się ocierało o siebie. Nagrałem filmik i słychać w 14 i 15sek (nie strzały :D) ten właśnie dźwięk. Dzieje się to w momencie, kiedy przyspieszam VID_20220307_173842.mp4
  19. keq odpowiedział(a) na neo_30 temat w 1.9TDI
    Aaa no faktycznie nie zauważyłem, że kolega ma B5. Wybaczcie
  20. keq odpowiedział(a) na keq temat w Audi A4 B6
    Coś mi tam mechanik mówił, że to jakaś rura inter coolera że tam paruje płyn i się skrapla i tam może być nieszczelność jakąś. Miałem przypadek, że mi płyn pod ciśnieniem poleciał i mogą to być pozostałości ciężko mi to określić, bo pokapuje naprawdę bardzo ubogo
  21. keq odpowiedział(a) na keq temat w Audi A4 B6
    W 2 miejscach wlasnie sobie skpauje. Przy tej metalowej opasce jak na zdjeciu i gdzies na srodku silnika na tej belce.
  22. keq odpowiedział(a) na keq temat w Audi A4 B6
    Szukałem w erce, ale ciężko. Nie jest określony numer chyba. Nie wiem może to jakoś wspornik lub belka. Całe pognite jest
  23. keq odpowiedział(a) na neo_30 temat w 1.9TDI
    W moim przypadku pomogła wymiana pompowtrysku, ale warto pierw zrobic jakies logi- korekcje cylindrow. Ale ja mowisz, ze nie odpala...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.