Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nadybek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jaka srednica tego otworu? Nie da sie tam wbic w to jakiegos torxa i wykrecic?
  2. Raczej nie silnika a walka rozrzadu
  3. Ja kupowalem nowe super hiper renomowanej firmy NTY i chociaz bylem bardzo na nie to sie okazaly ok. Sa ocynkowane- problem z malowaniem. Ja pomalowalem farba do zaciskow do pozniejszego wygrzewania i wszystko zlazlo do czystego ocynku :( Jezdze na nich juz rok. Zawsze nowe to nowe. Wszystkie uzywki jakie ogladalem byly rozklepane pod klockami. Kod nty: HZT-VW-074A
  4. Nie ma bledow? Pewnie tjuner wywalil z softu tablice bledow. Odpala od pol obrotu czy trzeba chwile pokrecic?
  5. Warto by logi zrobic ale z objawow to zmienna geometria do czyszcenia, a w dzisiejszych czasach gdy mechanizm ten kosztuje 200zl to warto wymienic na nowy.
  6. Uwaga na walek KS. Sa podrabiane, a raczej chinczyki totalne pakowane w kartony. Juz 2 razy trafilem. Przed skręceniem panewek wałka sprawdzić czy luz wzdłużny nie jest kilka mm 🤣, czy jak sie w niego stuka to daje "stalowy" czy "żeliwny" dźwięk i jak głęboko się zasprzęga z zabierakiem pompy tandemowej.
  7. Jesli gniazdo PD wyglada ok to nic nie odsylaj bo to norma. Kazda uzywana glowica 8V ma te pęknięcia.
  8. Szukam 4 tłoków z jednego silnika. Nieaktualne 400zl kosztowaly.
  9. Temat walkowany milion razy. Uszczelnienia PD do wymiany.
  10. A ja Ci powiem tak: pojedz na hamownie. Mialem ten sam problem. Jak wywalilem dpfa to dopiero bylo widac, ze kopci. Okazalo sie, ze ktos wsadzil PD z wydajniejszymi koncowkami i auto na ori programie ma 166KM. 200zl nie majatek a moze bedziesz wiedzial wiecej.
  11. Oblodzona rurka LP na podszybiu, roznica temperatury z nawiewu kierowcy i pasazera, coraz slabszy nawiew podczas dlugiej trasy, klima dmuchajaca zimniejszym powietrzem podczas zwalniania (np. po zjezdzie z autostrady)/ wydajnosc klimy zalezna od obrotow silnika- wszystko to jest spowodowane zbyt mala iloscia czynnika. Rozwiazaniem problemu nie jest sprezarka tylko nabicie czynnika po jej wymianie. Podjedz gdzies, niech sciagna czynnik. Pewnie bedzie go malo. Po sciagnieciu czynnika wyciagnij dysze dlawiaca. Jak nie bedzie w opilkach to zostaw sprezarke w spokoju. W B6/B7 najczesciej pojawia sie nieszczelnosc na zakuciu weza pomiedzy sprezarka a skraplaczem oraz na oringu przy osuszaczu.
  12. Blb pewnie. Do zmiany mapa rozruchowa.
  13. A przy ruszaniu z zaciagnietym recznym lub przy probie wjechania na kraweznik tez cos takiego sie dzieje?
  14. Jest Ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.