-
Problem z kontrolką świec żarowych w Audi A4 B7 2.0 TDI
W moim przypadku po podłączeniu komputera, uszkodzony czujnik obrotów silnika oraz wiązka pompowtryskiwaczy Poinformuje po wymianie czy tylko to
-
Problem z kontrolką świec żarowych w Audi A4 B7 2.0 TDI
Dzień dobry grupie Pacjent Audi A4 b7 2.0 tdi 170 km 2007r Jechałem spokojnie samochodem w okolicy ronda chciałem ruszyć z dwójki i samochód zgasł, przy próbie odpalenia miał bardzo problem ze tzw nie chciał chwycić ale odpalił, pojawiła się migająca kontrolka świec żarowych i odbiory silnika trzymały się na 1100 czyli wyższe o 200, nie dało się przekroczyć obrotów silnika powyżej 3000. Podjechałem pod karaś zgasiłem i odpaliłem ponownie i zaś miał problem tzw nie chciał chwycić, minęło z 2h poszedłem z powrotem do samochodu odpalił bez problemu odzyskał moc jechał normalnie kontrolka zniknęła. Na drugi dzień wracając do domu jechałem samochodem wszystko ok i nagle czuć na pedale gazu że odebrało moc i ponownie zaświeciła się mrugająca kontrolka sieć żarowych, co na wieczór zaś zgasła i można było normalnie jeździć. Wczoraj podjechałem po kobietę do pracy i auto chodziło odpalone na biegu wolnym i w pewnym momencie SAM zgasł i ino mrugnęła mi kontrolka świec żarowych, po odpaleniu samochodu wszystko zniknęło lecz wracając do domu zaś zaczęła mrugać kontrolka oraz pokazał się tzw „chek” Dzi rano jadąc do pracy wszystko jest ok tylko świeci się cały czas chek Proszę o pomoc bo chciał bym coś sprawdzić sam najpierw zanim oddam do mechanika Dziękuje pozdrawiam
-
Hermanstiv obserwuje zawartość Problem z światłami drogowymi , Problem z kontrolką świec żarowych w Audi A4 B7 2.0 TDI , Problem z drganiem w Audi A4 B7 2.0 TDI i 2 innych
-
Problem z drganiem w Audi A4 B7 2.0 TDI
Zamienię koła w poniedziałek i dam znać
-
Problem z drganiem w Audi A4 B7 2.0 TDI
Dzień dobry pacjent Audi a4 b7 2.0 tdi 170km 2007r kilka razy już mi się to zdążyło wjeżdżając na autostradę prędkość między 120-140 km/h zaczyna trząść całą tzw budą naciskając pedal hamulca zachowuje się tak jak by były krzywe tarcze przejedzie tak ok 5km i wszystko się uspokaja i nic więcej się nie dzieje ( jadąc na autostradzie 400 km nic się nie dzieje prucz początku) samochód sprawdzony przezemnie pod garażem nic nie daje znaków jak by coś się skoczyło samochód oddany do mechanika wymieniony prawdy przegub wewnętrzny lecz dalej jest to samo wczoraj zauważyłem jeszcze po jeździe na autostradzie tak jak by coś biło z lewej strony Opony zimowe założone nowe na sezon zimowy dziękuję za odpowiedź
-
Hermanstiv zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Problem z błędami
Winowajca okazał się bezpiecznik 15 pod maska przy komputerze niestety nie wiem za co dokładnie jest odpowiedzialny ale działa
-
Problem z błędami
- Problem z błędami
Podpisaliśmy przez dwa różne przewody i nie chciało dać siwe znaki- Problem z błędami
Panowie mam problem samochód stracił moc pacjent audi a4 b7 2007r 170km Dziś rano po przejechaniu paru km samochód doznał brak mocy odcięła go turbina, po przeglądzie pod garażem zauważyłem, że wiązka przewodów od przepustnicy oparła się o turbinę gdzie doszło do przetopienia 4 przewodów (nie przewodów OBD) po skasowaniu błędów zostały takie błędy. Panowie proszę o pomoc bo nie wiem czy to turbina do roboty czy jak to pokazuje kontrolka tzw „ świece żarowe” pozdrawiam- Problem z „długimi” światłami w A4 B7
Panowie sukces wypadł jeden z dwóch przewodów który steruje elektromagnesem pół samochodu rozebrane ale sukces- Problem z „długimi” światłami w A4 B7
Witam pacjent audi a4 b7 2007r Mam problem z tzw. Długimi światłami a mianowicie długie z prawej strony nie słuchać przełączenia elektromagnesu ( gdzie z lewej słychać ) zostało sprawdzone na kostce z oby dwóch stron , i prąd dochodzi czy coś jeszcze mogę sprawdzić czy mam się poddać i kupić nową czy jest to jeszcze do uratowania Pozdrawiam- Problem z światłami drogowymi
Jeszcze dziś panowie odkryłem, że jak są załączone światła do jazdy dziennej to da się przełączyć na światła drogowe tzw długie Tylko ze wtedy nie słychać przełączenia elektromagnesu. A światła sid przełączają- Problem z światłami drogowymi
- Problem z światłami drogowymi
Jaworzno Śląsk/Małopolskie kto by pomógł?- Problem z światłami drogowymi
Witam Mianowicie mam problem tak jak w tytule światła drogowe Są to lampy xenon Z lewej strony słuchać mechanizm przełączenia 'tzw klapka' a z prawej nic. Myślałem że to sam żarnik niestety nie Czy ktoś wie czy da się to naprawić czy muszę liczyć na wymianę nowej łapmy? - Problem z błędami