Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bigos2005

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siema, kupilem glowice po regeneracji i przyszła w takim stanie. Odsyłać czy zakładać, koleś mówi ze szczelne wszystko
  2. znalazlem taki zestaw ze strony rorzad.pl, zamawiał ktoś z tamtąd? www.rozrzad.plWałek rozrządu popychacze panewki Audi A4 2.0 TDI BPW 500...Zestaw serwisowy do wymiany wałka rozrządu w którego skład wchodzą: 1. Wałek
  3. Co sądzicie o tych czesciach do 2.0tdi bpw i jaki olej polecacie do tej pory MOTUL X-CLEAN 5W30 glowica mosiezne tulejki walek kolbenschmidt stalowy panewki glyco szklanki ina czarne uszczelki sruby to tam mniejsza
  4. Witam, moja głowica choruje na padniete gniazda pompek, pod górke nie pali. Co sądzicie o glowicy z allegro z mosieznymi gniazdami ? przykład: allegro.pl ALLEGRO.PL
  5. Okazało sie że gniazda pompek wyrobione strasznie, czekam na nową głowice. do zamknięcia pzdr
  6. pokrywa to tam jeszcze, gorzej jakby gdzies glebiej wpadł. Nie znam sie za bardzo a staram sie sam robic 😜
  7. jest szansa ze wpadł gdzieś dalej czy zatrzymal sie pod pokrywa zaworów? Po zalaniu pierwszych 4l odpalilem silnik i potem dolałem jeszcze troszke i korek sie przekrecił i podejrzewam że wlasnie wtedy sie ułamał i juz nie odpalałem,
  8. witam, podejrzewam że jeden z dwoch zaczepów korka oleju wpadł mi do srodka pod pokrywe, co moge zrobic ? odpalać normlanie czy czekać na zrzucenie pokrywy zaworów
  9. Witam, kupilem samochod jakos 5 miesięy temu. Po tygoniu od zakupu samochód nie chciał zapalić, ani nie zamruczał nawet, odpiąłem akusa i podpiąłem i zapalił normalnie. Nastepnym razem odpiecie akusa nie pomogło i odpalałem na plaka. I problem w tym że czasami przy odpalaniu jakby się "przydławiał" po prostu ma cieżej. Zamontowałem dodatkowy zaworek zwrotny na gumowych węzach paliwowych przy alumulatorze i nic nie pomogło. W czym szukać problemu dalej?
  10. Witam, nie wiem czy dobry dział jak zły to prosze o przeniesienie Jeżeli ktoś ma to może pokazać jak wygląda jego audiczka b7 na łopatach 18 bo mam po taniości w dobrym stanie i nie wiem czy to dobry pomysł U mnie zwykłe zawieszenie ale bedą spreżyny
  11. Jednak blaszki byly odgięte i nie stykało a kabelek krótko po prowadzony ze nie dalo sie zobaczyc. do zamkniecia
  12. Witam, dzisiaj wymieniałem sobie zarówki wewnątrz samochodu i mam problem, wszystkie swiatla pod nogami działają oprócz kierowcy. Podlaczyłem spowrotem zwykłą zarówke (złótą) to działa a na ledowym nie chce. (tylko u kierowcy reszta działa bez zarzutu) W czym może tkwić problem. Z góry dziekuje .
  13. Jakie sa koszta takiego remontu? I jakie objawy i czy przy zakupie da sie to jakos wykryc.
  14. no tak pon - piatek 30km(dziennie) (15 w jedna strone)+ troche po miescie wieczorem (maly ruch) , w weekend sob-niedziela róznie 100-200 km ale to troche po miescie troche trasa 80km w dwie strony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.