Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] Klekot by. Ponury

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Wszystkim :) 

Chciałbym przedstawić wam mojego klekota, lift, rocznik 2000 silnik 1.9 AJM

 

 zdjęcia od razu po zakupie :) 

dsc_0155-kopia35p7t.jpg dsc_0159-kopiawpqgw.jpg

dsc_0157-kopiac6rzc.jpg

Jeśli chodzi o silnik to naprawdę w dobrej kondycji, ale reszta pod zespołów to niczym Lidl, co tydzień coś nowego odnajduję w nim :< 

 

Oczywiście zacząłem robić hamulce, których praktycznie nie było i do tego zaczęło łożysko w kole dawać o osobie znaki :D

dsc_0038-kopiaj2rwh.jpgdsc_0036-kopiaphrg9.jpgdsc_0034-kopiaz8rgu.jpg

dsc_0163-kopia3zqsl.jpg

oczywiście przyszło do wymiany dywanu bo z tyłu można było umyć sobie nogi haha :D

dsc_0216-kopiaomrwj.jpgdsc_0218-kopia38pky.jpg

Wpadła też nowa fela 18 Ronal 

dsc_0119-kopiai7rtl.jpg dsc_0118-kopia7hr5t.jpg

 

No i wreszcie przyszedł czas na to aby trochę zejść z tej kozy i założone -60 w tył -60 przód :) 

a o to efekt końcowy :) 

dsc_0207-kopiagzr2v.jpgdsc_0208-kopiaxlrj4.jpg

 

No i taki mały setup zimowy :)

dsc_0225-kopia2hpcn.jpgdsc_0226-kopiakfpyy.jpg

 

 

Plany na przyszłość: 

**Klapa S4- Kupiona czeka na malowanie i założenie

**Bose- Kupione czeka na założenie 

**Navi

** Korekta lakieru

** Wystrojenie +/- 180

** dołożenie Xenon'u

**Pełen Fis 

**zmiana Turbo (większe :D)

Na razie nie mam takich odległych planów, realizuje to co mam w zasięgu ręki :D 

Od momentu zakupu, czyli zrobione około 30tyś, sprawuję się wzorowo nigdy nie stanął w polu, jedynie co to zauważyłem że pękł wąż paliwowy dochodzący do pompy i strasznie śmierdzi w środku :x 

 

Edytowane przez Ponury

Opublikowano

Popraw zdjęcia bo nie działają :P

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, k232 napisał:

Popraw zdjęcia bo nie działają :P

ojoj, ja je widzę :P Już zaraz będzie gotowe :D  Danke 

Opublikowano

Ja widzę zakaz wjazdu na zdjęciu :D

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, k232 napisał:

Ja widzę zakaz wjazdu na zdjęciu :D

Wreszcie się udało :P powinno być git :D

 

Opublikowano

Prosty, piękny i niezawodny samochód :)

Bezawaryjności :naughty:

Opublikowano

Bardzo fajny avant! Przydałby się do srodka jakieś kubełki ;) Powodzenia w modzeniu!

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Elegancka furka:) zacne aluski:thumbup1: Powodzonka;)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, radimm napisał:

Bardzo fajny avant! Przydałby się do srodka jakieś kubełki ;) Powodzenia w modzeniu!

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka
 

kubełki są w planach, lecz nic nie mogę znaleźć nic ciekawego, a chciałbym zrobić wszystko razem z boczkami :P 

59 minut temu, Giniu napisał:

Elegancka furka:) zacne aluski:thumbup1: Powodzonka;)

Dziękuje,

Opublikowano
  • Autor

Jest i klapa S4 z lotką :) Czeka tylko teraz na pomalowanie razem z zderzakiem .

 

dsc_0275a5oex.jpg

dsc_0276frpic.jpg

Opublikowano

Jaki zestaw zawieszenia masz? Klasycznie :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, kalix94 napisał:

Jaki zestaw zawieszenia masz? Klasycznie :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Kupiłem amortyzatory  Mts'a plus sprężyny -60, z tego co poczytałem o nich to były dedykowane do S4,(niebieskie) i z takiej też zostały one wyjęte, siedziała by ciut niżej gdyby był trochę cięższy przód, jak na razie przy takie kombinacji są małe problemy z skręcaniem :) 

Opublikowano
9 minut temu, Ponury napisał:

Kupiłem amortyzatory  Mts'a plus sprężyny -60, z tego co poczytałem o nich to były dedykowane do S4,(niebieskie) i z takiej też zostały one wyjęte, siedziała by ciut niżej gdyby był trochę cięższy przód, jak na razie przy takie kombinacji są małe problemy z skręcaniem :) 

Jak trze na wybojach to za duży balon i dobrze zrolować nadkola ;) booster90 wypożycza rolkę

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, enczu napisał:

Jak trze na wybojach to za duży balon i dobrze zrolować nadkola ;) booster90 wypożycza rolkę

Fakt, balon jest , najbardziej lewa strona trze przy skręcaniu :) nie mówię już jak mam te zimówki profil 195/65 xDD

Opublikowano
36 minut temu, Ponury napisał:

Fakt, balon jest , najbardziej lewa strona trze przy skręcaniu :) nie mówię już jak mam te zimówki profil 195/65 xDD

No to jeśli trze Ci na letnich a masz niższe to ratuje Cię tylko rolka. Ale na nierównościach jak dobije to i tak przytrze, coś za coś :decayed:

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, enczu napisał:

No to jeśli trze Ci na letnich a masz niższe to ratuje Cię tylko rolka. Ale na nierównościach jak dobije to i tak przytrze, coś za coś :decayed:

Na raz myślę nad zmianą opon na 205/35? myslę ze będzie ciut mniejszy balon  i ładniej będzie się chować :) 

Opublikowano

Furka z moich stron kupiona. Bardzo ładnie siedzi na 18" i -6cm.  I ogólnie super fota nad tą rzeczką <3 

Edytowane przez Mopek

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, Mopek napisał:

Furka z moich stron kupiona. Bardzo ładnie siedzi na 18" i -6cm.  I ogólnie super fota nad tą rzeczką <3 

A Dziękuje, też mi się podoba to fotka :) Furka kupiona z okolic Rumi :)

Opublikowano
Dnia 23.02.2017 o 09:40, Ponury napisał:

Na raz myślę nad zmianą opon na 205/35? myslę ze będzie ciut mniejszy balon  i ładniej będzie się chować :) 

Jaka szerokosc felgi?

Edytowane przez enczu

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, enczu napisał:

Jaka szerokosc felgi?

wiesz co szczerze powiedziawszy to nie zapomniałem jutro pójdę do garażu to zobaczę :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.