-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Halo halo. Panowie ostatnio zaczęło mi tak dziwnie stukać przy ruszaniu. Moim zdaniem przegub Wewnętrzny. Ale stuka tak również przy hamowaniu przez chwile. Jakieś sugestie? Filmik z jazdy: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi a4 b7
Obniż trochę i będzie dużo lepiej. Na razie straszna koza jest. A tak to gratulacje zakupu i bezawaryjności życzę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Wiosna pełna para wiec zakładamy letnie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Koniec operacji. Wahacze wszystkie nowe na aucie. Dodatkowo wpadł nowy gadżet. Od mojej kochanej baby Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Sprawy się lekko pokomplikowały. Jeden wahacz odmówił posłuszeństwa. Na szczęście przy prędkości 1km/h podczas cofania. Drugi tez odmówił. W zasadzie był pęknięty to na chwile zamontowałem inny, tez stary i dobity. No ale była akcja - urwany wahacz, jest reakcja. Komplet nowych SKV wczoraj zamówiony. Dzisiaj już na miejscu. Podobno najlepszy z budżetowych zestawów. A ze ja aut długo nie trzymam to w sam raz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Mały update. Audi dostała kilka nowych gratów. - Olej valvoline 5w40 - nowy filtr oleju - nowy filtr paliwa - nowy filtr powietrza - nowy filtr kabinowy, - nowy płyn wspomagania - nowy płyn chłodniczy - naprawiony wyciek płynu wspomagania - dokładnie wyczyszczony układ chłodzenia z odkamienianiem I co najważniejsze sprężyny H&R wjechały na autko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B7 2.0TDI 2007 / BPW / S-Line / Następna zabawka by Kewson :)
Ładna sztuka. Troszkę szkoda ze tych bixenonow nie ma, ryjek by się troszkę inaczej prezentował od razu. :-) powodzenia w kodach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Koła na sezon letni już w garażu. Tak jak pisałem, ze będą to s-linę 18, tak tez się stało. Docelowo i tak maja być na zimę takze myśle ze spoko wybór. Troszkę brudne ale to się oczywiście ogarnie przed założeniem. Jedna fotka na szybko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Mega kozak na tych zimowkach :3 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
No u mnie było kiepsko z dostępem. Wolałem wyjąc lampy niz bawić się niewiadomo ile i jeszcze przy okazji zarniki przy wkładaniu rozwalić [emoji4] Przyszedł w końcu prezent dla audi Co ciekawe ode mnie dostała tylko zestaw colourlocka a cała reszta od mojej dziewczyny Przyznam, ze wiedziałem co będzie w środku ale nie wypływa to na poziom szczęścia jakiego doznałem. [emoji3] W zestawie: Fluffy dryer Soft 99 fusso coat ADBL QD1 ADBL APC ADBL interior QD SG Back to Black SG interior QD Colourlock zestaw soft ADBL Shampoo o zapachu coli ADBL Vampire deironizer Vasco pre wash Jakaś fibra do wosku Aplikator gratisowy I to chyba wszystko. Czekamy na wiosnę i będzie pożądane mycie. Chyba ze jutro się uda to nawet jutro przetestujemy chociaż fusso :3 Dodatkowo postanowiłem wyczyścić sprężyny żeby przyjemniej się zakładało na wiosnę. Kilka przetarć szmatka i prawie jak nowe :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Nie było opcji wyciagnięcia bez ściągnięcia zderzaka. Nie mogłem ostatniej śruby przy błotnikach odkręcić. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Przy zakupie było tak: Później przestało w ogóle świecić Troszkę zabawy: I efekt taki: Oczywiście bez druciarstwa wymienione od razu dwa zarniki. :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Według producenta -35mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Jakiś tam element układanki czeka na wiosnę. :3 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Przyznam ze ładnie się prezentują się te kierunki. Właśnie liczyłem ze może da się to ogarnąć bez rozklejania lamp. Ale tak jak podejrzewałem trzeba to zrobić. Mam jeszcze inny temat. Wczoraj tankowałem do pełna i stan licznika jest taki jak poniżej. Zasięg tez nie zachwyca. Tydzień temu tez tankowałem do pełna i chociaż doszło do tej przedostatniej kreski i zasięg pokazywało ponad 750km. Teraz nawet nie doszła wskazówka do tej przedostatniej kreski. Błędów na kompie nie ma. Jakieś pomysły? Ktoś miał taki sam problem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mopek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta