Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

A wiec trochę informacji odnośnie tematu oraz historii B7.

Pierwszy plan był zmiana czarnej B7 na B8 z dużym wypasem,S Line,Quattro oraz z silnikiem 1.8/2.0 TFSI w manualu od 2012r.

Niestety rozglądałem się dość długo i zrezygnowałem bo znalezienie takiej sztuki było naprawdę ciężkie.

Wiec wyszło tak jak wyszło :D Jest Kolejna B7 w Quattro plus S-Line.

Autko zakupione z forum A4 klub od użytkownika DAVIDLIVE :)

Historia pojazdu :

Audi A4 B7 S-line, silnik to poczciwy 1.8T BFB,naped Quattro.

Rocznik 2006, przebieg sprawdzony 174tyś, auto w pełnym S-line z zawiasem 1BV

Auto przyprowadzone z szwankującym silnikiem, z miejsca planowany remont albo wymianę, standardowy problem czyli zatarcie głowicy spowodowane zaniedbaniem pompy oleju.

Obecnie już silnik AVJ , przebieg 82tys mil,co ciekawe na aucie siedzi wydech z kwasu.

 

 

Obecnie jest zrobione :

  • - Zestaw Zawieszenia KW INOX V1
  • - Hamulce Przod Zacisk A6 C6 Blaszki S4 Tarcza 345mm Zimmerman Sport Klocki Ferodo DS Performance
  • - Hamulce Tył A6 C6 Tarcza 300mm Zimmerman Sport Klocki Ferodo Premier
  • - Stabilizator Przód RS4
  •  - Stabilizator Tył RS4
  • - Nakładki na pedały RS4 NOWE SALON
  • - Licznik RS4
  • - Grill RS4 NOWY SALON
  • - Gałka zmiany biegów RS4
  • - Kierownica TT S-line 2016 NOWA SALON
  • - Dokładka Przedniego Zderzaka MAT MaxtonDesign
  • - Listwy Boczne MAT MaxtonDesign
  • - Lusterk ORI S4
  • - Listwy ORI S4 NOWE SALON
  • - Felga Replica Vossen CVT 19'' ET 35 8,5J / Dunlop Sport Maxx RT 2 235/35/19 ---> Lato
  • - Wydech Kwas S4 
  • - Osram LEDriving XENARC LEDHL101 V2
  • - Swiatła Tył LED Typ A6 C6
  • - Pakiet Oświetlenia LED Wnetrze/Tablica Rejstracyjna
  • - Pakiet Oświetlenia LED Halogeny
  • - Klubowe Ramki A4 Klub Polska
  • - Dystanse Back - 5mm 
  • - Zmieniarka CD ORI
  • - Fake RNS Android 8.0
  • - Nagłosnienie BOSE
  • - Spryskiwacze Mgiełkowe
  • - Napis Quattro

 

 

  • - turbo hybryda k03 TurboSpec
  • - kolektor wydechowy TurboWorks
  • - wtryski 525cc
  • - przepływka 3"
  • - TIP całość 3"
  • - filtr powietrza k&n
  • - intercooler 230mm z orurowaniem 63 mm
  • - wydech od początku 2,75" dalej rozdzielone na 2x60mm
  • - wałek ssący od adr
  • - sprzęgło awx

Program By Gregor10

2vhuj3s.jpg

Zdjęcia 2017..!

TD5EALd.jpg

n0JNWxJ.jpg

OPOlpMi.jpg

C687Wiv.jpg

nm6h2WY.jpg

o2VOXuE.jpg

CroZCUH.jpg

9YkM4Do.jpg

1spfyny.jpg

4BcaIwe.jpg
Zdjęcia 2016/2017

Spoiler

 

2iibb0y.jpgmv11zp.jpgbesg9.jpgaa89rb.jpgve0qj4.jpgfyolxz.jpgwrc935.jpg28u4swm.jpg2gy36fk.jpgzkmyb7.jpgdqg6xd.jpg

 

 

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Piękna jest :) zdjecia środka byś wrzucił kolego ;)

Opublikowano

Auto za***iste wiadomo :good: ale ten wzór felgi już mi sie zdecydoiwanie przejadł, za dużo tego :jezyk:

Opublikowano

bardzo fajny sedanik, pogratulować :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje za opinie :hi:

Auto za***iste wiadomo :good: ale ten wzór felgi już mi sie zdecydoiwanie przejadł, za dużo tego :jezyk:

Powiem Ci ze długo za mna ten wzor chodzil,ale zapewne w pozniejszym czasie wpadnie cos innego ori,narazie przejezdze tak jak jest :D

Opublikowano

Piękna. Nie wysiadałbym..

Opublikowano

Wiadomo, felga to kwestia gustu i bardzo indywidualna sprawa ;) , mi tak sie podobał Rotor że nawet jakby każdy go miał i tak bym zakładał, ogólnie zaczynam szukać drugiego auta dla Mojej drugiej połówki po sprzedażny B6 i takiego sedana bym sobie życzył, jest mega, dawaj więcej fotek i dodaj do modów bixy :decayed: no i kolor.....kosa !!!

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

ładnie pomodzone autko :naughty::hi:

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo, felga to kwestia gustu i bardzo indywidualna sprawa ;) , mi tak sie podobał Rotor że nawet jakby każdy go miał i tak bym zakładał, ogólnie zaczynam szukać drugiego auta dla Mojej drugiej połówki po sprzedażny B6 i takiego sedana bym sobie życzył, jest mega, dawaj więcej fotek i dodaj do modów bixy :decayed: no i kolor.....kosa !!!

Powoli bede działal bo tez wlasnie mnie interesuja bixy skretne ale tutaj wiecej zabawy bo dochodzi samopoziom i spryski a co do tego wymiana zderzaka albo docinanie miejsca na spryski,lub tez opcja wlozenie samego bixa.

Zobaczymy jak to bedzie,myslalem o rotorach na zime 18" lub 19". Musze wybrac sie gdzies w plener i porobic lepsze zdjecia,co do koloru tez mi sie podoba. Miałem tez czarna ale ten kolor to poprostu bajka :P

Opublikowano

Ja już trzecie auto mam czarne :facepalm:, a zawsze chciałem coś w kolor i nigdy nie mogłem trafić :decayed: Rotory tylko 19 cali w górę, poniżej słabo wyglądają i koło bardzo małe się robi, zrób jakies fotki w nowoczesnej aglomeracji jakiś wieżowiec czy coś, nowoczesny parking, będzie mega :good:

Opublikowano

Wow :) Pozazdrościć

Opublikowano

Ładnie wypucowana i pomodzona furka. :thumbup1:

Z mojego pkt widzenia do ogarnięcia trzy tematy - bixy, gwint w dół i tylny dyfuzor w ori kolor S4. ; )

Z planów wywaliłbym ledy na tył, nie ma co robić wioski.

Szerokości i powodzenia. :hi:

Opublikowano

Śliczna! :) tak jak b7 mi sie nigdy nie podobała tak ta jest mega ;)

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano

Piękna jest:-)

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje Wszystkim za miłe slowa :hi::hi: Bixy Skretne moze wpadna w tym tygodniu :) Zdjecia srodka wleca jak ogarne autko :P

Opublikowano

Kolorek super :cheesy: W dół, bixy...! :kox:

Opublikowano

Ale rakieta. I te 4 rury! I'm lovin' it

Opublikowano
  • Autor

Kolorek super :cheesy: W dół, bixy...! :kox:

Boje sie ja dac w dol :D To moj pierwszy gwint

Ale rakieta. I te 4 rury! I'm lovin' it

Nie powiem ale te 4 rurki robia swoja robote,ładnie gra :banan:

Opublikowano

Piękna Niunia, kolor mega. Gratulacje nabytku. Miliona km

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ale rakieta. I te 4 rury! I'm lovin' it

Nie powiem ale te 4 rurki robia swoja robote,ładnie gra :banan:

Końcówki z eSy, czy jakieś customowe? Jaka średnica?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.