Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i wyszlo tak ze musialem miec te lampy [emoji1]
A wiec nowy modzik w postaci przednich lamp.
mtxczp.jpg
1zlgja0.jpg


Lampki jeszcze musza poczekac na montaz,czekam na letni setup i wtedy beda zalozone :D 

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Kurde ciekaw jestem jak beda wygladaly na aucie, bo na poprzednich fotkach przyjemnie wygladaja :whistling:

Opublikowano

Czekam na fotki jak wyglądają te lampy na aucie ;). Gdzie kupowałeś i w jakiej kasie ?  

Opublikowano
  • Autor
Czekam na fotki jak wyglądają te lampy na aucie [emoji6]. Gdzie kupowałeś i w jakiej kasie ?  

Postaram sie jak najszybciej je zamontowac bo sam jestem mega ciekaw. Zakupilem je w De wyszlo mnie 3000 juz z wliczona przesylka. Wiec i tak jest taniej niz w pl bo tutaj 3500.

Wysłane z S7 Edge

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeszcze lampy nie są na samochodzie :D? 

Opublikowano
  • Autor
Jeszcze lampy nie są na samochodzie :D

No Arek niestety jeszcze nie :/ czekam na felgi oraz dystanse i zakladam odrazu wszystko na raz[emoji3]
W przyszla sobote lub niedziele powinno juz byc wszystko na Aucie.
Jeszcze musze ogarnac dziwne syczenie ktore dochodzi z okolic baku.

Wysłane z S7 Edge

Opublikowano

Auto piękne :) Moc już fajna.

Ale ciekaw jestem jak te lampy siądą :banan: bo szczerze przyznam ,, mam mieszane uczucie

Opublikowano
  • Autor

Oby wszystko siadlo jak trzeba. Zapomniałem dodac ze na tyl wpadna tez ledy,a dokladniej takie.

bb1aadd1c089f074b8bc0ada2f8d686f.jpg

 

Wysłane z S7 Edge

 

 

 

 

Opublikowano

Fajne te ledy na tył ;) Depo czy jakaś inna firma ? 

Opublikowano
  • Autor
Fajne te ledy na tył [emoji6] Depo czy jakaś inna firma ? 

No akurat wzor fajny [emoji3] Firmy dokladnie nie wiem. Jak przyjda to dam znac.

Wysłane z S7 Edge

Opublikowano

Witaj, 

Dobrze wyglądają te ledy,

Daj znać co to jest i wrzuć parę zdjęć po montażu,

Pozdrawiam!

Opublikowano

Też chętnie bym to zobaczył.

Opublikowano

Fajne autko! tylko pozazdroscic

Opublikowano
  • Autor
Dnia 27.03.2017 o 11:08, black4 napisał:

Witaj, 

Dobrze wyglądają te ledy,

Daj znać co to jest i wrzuć parę zdjęć po montażu,

Pozdrawiam!

Jak bedzie wszystko zalozone to w niedziele juz pewnie wleca zdjecia :D A aktulanie czekam na fele i dystanse :)

1 godzinę temu, Theooo napisał:

Fajne autko! tylko pozazdroscic

Dzieki Dzieki robie co moge z autkiem, jest jeszcze kilka modow do roboty ale aktualnie mysle nad malowaniem autka:D 

Opublikowano

Jakie rolki wpadną ?

Opublikowano
  • Autor
Dnia 28.03.2017 o 22:46, andrzej104513 napisał:

Jakie rolki wpadną ?

Felga zostaje ta sama tylko poprostu czekam na dostawe do Nl. 

A wiec aktualnie koniec z modami bo padlo grube postanowienie ze do autka wpadnie 2.7 BiTurbo na przełomie Sierpien/Wrzesien a do tego kompletne malowanie autka:D Co do silnika mam nadzieje wielka ze wypali cały pomysl. 

Opublikowano

Bardzo dobry plan! :good: czekam na realizację :decayed: Sam będziesz swapował czy u kogoś? 

Opublikowano
  • Autor
Bardzo dobry plan! :good: czekam na realizację :decayed: Sam będziesz swapował czy u kogoś? 

Planuje u kogos,uaktualnie sie rozgladam za silnikiem i skrzynia.

Wysłane z S7 Edge

Opublikowano
16 godzin temu, Mizur138 napisał:

Felga zostaje ta sama tylko poprostu czekam na dostawe do Nl. 

A wiec aktualnie koniec z modami bo padlo grube postanowienie ze do autka wpadnie 2.7 BiTurbo na przełomie Sierpien/Wrzesien a do tego kompletne malowanie autka:D Co do silnika mam nadzieje wielka ze wypali cały pomysl. 

O grubo. Sporo siana musisz przygotować (z tego co słyszałem) :D .

290 KM już mało ?

Opublikowano
  • Autor
O grubo. Sporo siana musisz przygotować (z tego co słyszałem) [emoji3] .
290 KM już mało ?

Z tego co wiem w 15 tys juz idzie sie zmiescic ze wszystkim ale bede chcial znalesc silnik w jak najlepszej kondycji i zrobic odrazu wydech i fmic oraz najwazniejsze turbiny. Wiec kapital do przeznaczenia bedzie wiekszy i zobaczymy co z tego wyjdzie,znow napewno troszke sie zwróci z sprzedazy 1.8T z calym osprzetem.

Wysłane z S7 Edge

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.