Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To je amelynium? :kox: hahaha

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
To je amelynium? :kox: hahaha

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Yes czyste amelinium [emoji1]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Tak sie tera wszystko prezentuje :D

mbmkc3.jpg

246vvif.jpg

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Ta kiera mmm:wub: a ta dokładka to nie wiem czy nie jest nawet lepsza od cupry ;) 

Opublikowano

Autko prezentuje się rewelacyjnie :kox: :thumbup1: co do kierownicy wygląda przekozacko, ale uważam, że nie pasuje do tego wnętrza.

Opublikowano

No ładna ta nowa kiera :D a ja czekam na paczkę :P

 

Edytowane przez Bknz

Opublikowano
Dnia 3.08.2016 o 21:23, Mizur138 napisał:

2cnvyhj.jpg

Kolego może nie doczytałem ale czy masz pod te 19" 8,5J jakies dystanse? (ciekawie czy są takie ale 18" bo 19" mnie przeraża)

i czy przyciemniałeś sam tył czy nie? jak tak to w jakim % masz szybki?

PS autko do pozazdroszczenia naprawde PIĘKNA sztuka

Opublikowano
  • Autor
Kolego może nie doczytałem ale czy masz pod te 19" 8,5J jakies dystanse? (ciekawie czy są takie ale 18" bo 19" mnie przeraża)
i czy przyciemniałeś sam tył czy nie? jak tak to w jakim % masz szybki?
PS autko do pozazdroszczenia naprawde PIĘKNA sztuka

Na tył aby po 5mm

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a jak z przyciemnianymi szybami jak masz robione w jakim % ładnie to wygląda na zdjęciach nie wierze ze robione smartfonem :)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Karasik2 napisał:

a jak z przyciemnianymi szybami jak masz robione w jakim % ładnie to wygląda na zdjęciach nie wierze ze robione smartfonem :)

Jesli chodzi o szyby to niestety tego Ci nie powiem bo sam nie wiem co i jak :D juz bylo zrobione,no samsung sie nawet postaral jesli chodzi o zdj.

A dokladniej co do dystansow to na przod by weszły przy takim ustawieniu 5mm ale wtedy opona 225 a na tyl przy oponie 225 mysle ze upcha 10 mm i bedzie okey 

Opublikowano

dzięki za info jak będziesz zmieniał buty daj znać z miłą chęcią bym przytulił twoje vosseny

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Karasik2 napisał:

dzięki za info jak będziesz zmieniał buty daj znać z miłą chęcią bym przytulił twoje vosseny

Napisz na pw moze sie dogadamy :D

Opublikowano

grubo ta kiera wygląda ;) co dalej masz w planie co do środka ?? :) 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Łuki28.08 napisał:

grubo ta kiera wygląda ;) co dalej masz w planie co do środka ?? :) 

Wsadzic Fake rns a do tego jakies lepsze naglosnienie :D  Czekam na malowanie autka bo to piorytet a pozniej juz zaberam sie za prace wsadzenia 2.7 Bi Trubo i mysle ze projekt bedzie taki jak trzeba:D 

Opublikowano

no to poważne plany masz co do tego Audi ;) ciekawie,ciekawie..będzie co podziwiać :) będę śledził ;)

Opublikowano

Autko fajne ale jak dla mnie to gryzą się takie rzeczy jak czerwone nitki mieszka i ręcznego a białe na kierze. A z zewnątrz całe "czorne" lampy a lusterka, grill i szyby chrom

Opublikowano
  • Autor

Krotko mowiac,auto mialo ostatnio serwis a wiec : 

- Wymiana Oleju LM SHT 5W40

- Wymiana Filtru Oleju

- Wymiana Filtru Kabinowego

- Czyszczenie Wkladki K&N

- Załozenie podstawki pod czujniki

- Zalozenie zegara DEPO 4W1

- Nabicie Klimatyzacji oraz Odgrzybianie

- Wymiana Tarcz Przod i Tył razem z klockami --- > Zimmerman Sports 345mm/300mm/Ferodo DS Performance/Ferodo Premier

-  Przeglad

Oraz inne rzeczy.....

 

I tutaj jest taka sytłacja ze został wymieniony filtr paliwa ale okazalo sie ze przez filtr paliwa mieszanka jest za uboga i za bogata. Filtr Mahle i niestety musialem wrocic do Filtru starego,dziwna sytłacja ale zaczeły sie dziac cuda z autem takie jak falowanie obrotow na jalowym. Z tym jeszcze bede musial dojsc co jest przyczyna,czy to firma Mahle robi slabe filtry czy cos innego.

Druga sprawa jest to ze w aucie byl zamontowany Kolektor Wydechowy CHINOL i jak okazalo sie zostal popekany,tak wiec na dniach bede go wymienial i tutaj wpadl wyrob spawany razem z bandazem:D

Calkiem mozliwe ze bedzie tez troche podkrecany dol,poniewaz okazalo sie ze w aucie dol jest słabszy niz na seryjnej turbinie,wiec to mozliwe ze ulegnie zmianie :D

Autko dostalo jeszcze fanty w postaci kilku przydatnych rzeczy ktore chcialem poprostu przetestowac :


- Wheel Dust Blocker - 200 ml

- Farba Foliatec do zaciskow

- Zarowki H11 w halogen --- >  LED COB H11 72W 8000 lm

 

A teraz zdjecia 

2py2qg9.jpg

260u98n.jpg

34pjpyo.jpg

2s8sojn.jpg

33wwdjc.jpg

 

 

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Filtr ma w sobie regulator ciśnienia. Tez z tym miałem cyrki. 

Opublikowano

Dobry serwis. Na pewno się odwdzięczy :good:

Opublikowano

Ja tam wymieniłem ostatnio filtr paliwa na mahle i wszystko jest ok .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.