Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J


Mizur138

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę taka stuleja wyszła w miejscu gdzie łączy się gałka z mieszkiem, sam to składałeś, nie próbowałeś poprawić? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bruuuum napisał:

Trochę taka stuleja wyszła w miejscu gdzie łączy się gałka z mieszkiem, sam to składałeś, nie próbowałeś poprawić? :wink:

Wiem wiem ale mi to nie przeszkadza,za kazdym razem jak chcialem poprawic to obrecz plastikowa mi wyskakiwala bo niestety w gałce był jeden zaczep nadłamany i pek calkiem,wiec musialem tak zrobic. Moze tam kiedys bede probowal to ogarnac ale tak jak mowie dla mnie jest ok

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mizur138 napisał:

Wiem wiem ale mi to nie przeszkadza,za kazdym razem jak chcialem poprawic to obrecz plastikowa mi wyskakiwala bo niestety w gałce był jeden zaczel nadłamany i pek calkiem,wiec musialem tak zrobic.

No własnie mówię, bo wiem, że w tym miejscu występowały 2 rodzaje zaczepów w gałkach i jak połowa jest inna to tak źle to się spasowuje też, z tego co pamiętam miało numery, więc pewnie da się dosztukować bez całej gałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie mówię, bo wiem, że w tym miejscu występowały 2 rodzaje zaczepów w gałkach i jak połowa jest inna to tak źle to się spasowuje też, z tego co pamiętam miało numery, więc pewnie da się dosztukować bez całej gałki.

Jak bede wymienial na dekory z RS4 to wtedy prawdopodobnie ogarne temat i bedzie ok na obecna chwile mi to nie przeszkadza,a co do galki o wiele lepiej lezy w rece i wygodniejsza [emoji3] tak wiec polecam [emoji14]

 

Edit

Meszek poprawiony,wystarczyło go pociągnąć do dołu[emoji2]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ogarnięte i części założone [emoji2] Zostało aby ogarnąć przód i tył jeśli chodzi o tarcze i klocki. Może też pomaluje zaciski na nowo [emoji3]
b372bb1b45c8ccd31c01650fb2ca47c4.jpgbeee0a65785a2231f13d6f399a948213.jpg103751f1609b0726c89f397f4b366be2.jpgc33f7e810f969bae620300c4563a96e2.jpg3ddbb4aaaca937bf9720e517e04ad33f.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie siadła ta kierownica :DKoszt domyślam się spory. Ale pokrętło od włącznika świateł kosztuje grosze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie siadła ta kierownica [emoji3]Koszt domyślam się spory. Ale pokrętło od włącznika świateł kosztuje grosze :facepalm:

Przecież pokrętło jest Ori i w idealnym stanie [emoji2] tylko zdj takie wyszło. Ale myślę żeby je wymienić na chrom.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie siadła kiera , autko pięknie się prezentuje na tych felgach , szkoda tylko że nie wszystkie przełączniki na kierownicy działają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera konkret. Dziwi mnie tylko wielkość wyswietlacza w twoim RNS-E, nie wiedziałem że były takie [emoji3].

Przy tej kierownicy radio obowiazkow do zamiany. Choć na Concert 2+ :)

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Kiera świetna tylko czy przyciski którekolwiek multi chodzą?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama kiera mega ale jak dla mnie, ale chyba aż za nowoczesna do Naszego wnętrza b7:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ta kiera leży w A4 B6 (może z racji bardziej kaniastych kształtów samej bryły auta niż B7).

Kolega ma taką w B6 z piękną gałką w designie kiery zdaje się z TT.

O ile mi wiadomo przyciski nie działają ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem identyko kiere właśnie w B6. Wygląda jak z innego świata, ale to jak leży w rękach to bajka :P I miałem pisać właśnie to co @cysiek18, RNS-E na pokład ! Koszt navi w porównaniu do kiery to "czapka drobnych" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mizur138 napisał:


Przecież pokrętło jest Ori i w idealnym stanie emoji2.png tylko zdj takie wyszło. Ale myślę żeby je wymienić na chrom.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Chodziło mi o to, że masz je odwrotnie. Kropką do dołu zamiast do góry ;)

Edytowane przez Raamboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T

Dnia 3.06.2017 o 10:15, Mizur138 napisał:

Długo myślałem na temat nowej felgi i bylo mnóstwo pomysłów ale zawsze cos nie podpasowalo.tym razem juz podjołem decyzje choc do konca nie jestem pewien ale felgi zostaly zakupione i zobaczymy jak to bedzie wygladac na aucie,taki plus ze ori a tym sie najbardziej kierowalem :D Ale raczej dlugo nie zagoszcza gdyz bede polowal na ori cvt lub vps 310T/310/305 ale tutaj juz cena zabija wiec bedzie ciezko.

 

A wiec decyzja padła na felgi RS6 wiec niedlugo wrzuce foty jak to siedzi na aucie :D 

 

 

 

5c0fc70740dc8b7be249ea5da4e9.jpg

c9af685c46ed974563b04699b51a.jpg

Masz je już na aucie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają przyciski na tej kierownicy ?

Nie działają ale podobno idzie to ogarnąć,dla mnie zbyteczne bo nie używam wgl multifunkcji. A kiere rewelacyjna jeśli chodzi o trzymanie jej i wgl.
Rns zawita też ale to w późniejszym czasie razem z nowym nagłośnieniem [emoji2]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ramiona srebrne na kierownicy to plastik czy aluminium ?

Aluminium. Felgi poszły na sell,stwierdziłem że to nie dla mnie wzor. I bardziej będzie coś z veemann.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...