Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeciez lampy z przodu masz Osrama Xarnac LEDdriving a one są Nazistowskie a nie Skośne

dla mnie idealnie wkomponowane

Edytowane przez Karasik2

Opublikowano
  • Autor
Przeciez lampy z przodu masz Osrama Xarnac LEDdriving a one są Nazistowskie a nie Skośne
dla mnie idealnie wkomponowane
No tak masz rację. Są to lampy firmy Osram. Według mnie też idealnie pasują a do tego osoby które posiadają zwykle h7 to taki zestawik pasuje p&p. Nie trzeba bawić się w samopoziom i spryski... co do światła lamp świecą naprawdę extra.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Przeciez lampy z przodu masz Osrama Xarnac LEDdriving a one są Nazistowskie a nie Skośne
dla mnie idealnie wkomponowane
No tak masz rację. Są to lampy firmy Osram. Według mnie też idealnie pasują a do tego osoby które posiadają zwykle h7 to taki zestawik pasuje p&p. Nie trzeba bawić się w samopoziom i spryski... co do światła lamp świecą naprawdę extra.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak tez zrobie ale ciezko je dostać 700€ albo wiecej cgyba ze znajde uzywki... raczej skorzystam z tego goscia z mazowszavl co na bixenony przeobi mi zwykle h7

Opublikowano
  • Autor
Tak tez zrobie ale ciezko je dostać 700€ albo wiecej cgyba ze znajde uzywki... raczej skorzystam z tego goscia z mazowszavl co na bixenony przeobi mi zwykle h7
Nie wiem czy to on ale też pisałem do gościa co przerabia lampy to mi powiedział że taka opcja się nie opłaca,lepiej kupić xenon i wtedy rezac. Co do tych lamp Osram swoje kosztują ale według mnie cena jest adekwatna do jakości.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Powiem ze chyba tak ten sam poczytalem twoje wątki 1500 bez 1800 z poziomowaniem na bixenony a stare lampy zistajs u niego

Opublikowano
  • Autor

Edit....

 

 

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano
11 godzin temu, Mizur138 napisał:

Była mala zapowiedz teraz czas na efekty :D

 

d094086902b70dc5.jpg
6044d57bd8e91eac.jpg
4c120d29b6ab935d.jpg
6143dea58fd3f920.jpg
40d8f45c05cbccf5.jpg
e05eeff1f62b8f0f.jpg
a50b8893818503b4.jpg

 




 

 

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale te zdjęcia są u mnie niedostępne, najlepiej wrzuć na jakiś inny hosting 

Opublikowano
  • Autor

Byla zapowiedz teraz czas na efekty :D

Poprawione linki.

image.jpg112234.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Opublikowano

Wszystko pięknie ale do tej lotki mam jakieś mieszane uczucia :/ 

Opublikowano

Super wygląda :)

Opublikowano

Co masz w halogenach i jak z tymi tylnmymi lampami, spasowanie ok? Nie było problemu z montażem ? :hi: 

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Norbas napisał:

Co masz w halogenach i jak z tymi tylnmymi lampami, spasowanie ok? Nie było problemu z montażem ? :hi: 

Co do lamp na tył są okey spasowane a montaż jest P&P wiec nie ma żadnego problemu.

Co do halogenów to siedzą tam żarówki

http://allegro.pl/h11-29w-can-przeciwmgielne-dzienna-audi-a4-8e2-b6-i6890624197.html

http://allegro.pl/oporniki-rezystory-zarowki-led-h11-h8-audi-bmw-i6747909860.html

Opublikowano

Jeśli chodzi o wkładkę k&N to z tego co pamiętam w autach z tego typu przeplywka  trzeba ostrożnie  używać tego oleju. Dałeś  za dużo i nie przedmuchales lekko i stąd  taki efekt. Powodzenia w modach. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Na zimę co zakładasz?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Na zimę będą 19 pompei [emoji2] Tylko opon szukam w miarę dobrych i przystępnych cenowo..

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

19" zimą :kox: A ja się bałem, że jak dam 18" to już będzie lekka przesada :decayed:

Opublikowano
11 godzin temu, Mizur138 napisał:

Na zimę będą 19 pompei emoji2.png Tylko opon szukam w miarę dobrych i przystępnych cenowo..

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Tez właśnie szukam opon 19” 

jaki rozmiar bierzesz ? 

Wstępnie mam zamiar zainwestować w nexen winguard sport 2 ale zaczynaja się od 235... 

Opublikowano
  • Autor
Tez właśnie szukam opon 19” 
jaki rozmiar bierzesz ? 
Wstępnie mam zamiar zainwestować w nexen winguard sport 2 ale zaczynaja się od 235... 
Hmm szukam 225/35/19 bo parametry felgi to 9 cali i et33

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ogólnie mało firm robi szerokość 225 ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.