Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Marcin ale Ty masz autko w seri[emoji1]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

To wkoncu Dawid jak dobrales ten filtr.? Bo nawet mechanik mnie się pytał że dziwna sytlacja i żebym mu dał znać co i jak

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak dawid go zmieniał zanim od niegop odkupiłeś to nie ma sensu go wymieniać, w benzynie dużo rzadziej jest potrzeba zmiany filtra paliwa.

Opublikowano
4 godziny temu, Mizur138 napisał:

Marcin ale Ty masz autko w seriemoji1.png

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

No tak :-)

 

Opublikowano

Fajny projekt i autko super się prezentuje :brawo:

Opublikowano

Miałem ostatnio podobne przeboje z Mahle/Knecht. Po 2tys. km wywaliło mi 1/4baku prze odpowietrznik par paliwa.

Zmieniłem na MANN i problem zniknął. Może faktycznie ten Mahle/Knecht coś źle z kopiowali z oryginalnego filtra ;)

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Bknz napisał:

Miałem ostatnio podobne przeboje z Mahle/Knecht. Po 2tys. km wywaliło mi 1/4baku prze odpowietrznik par paliwa.

Zmieniłem na MANN i problem zniknął. Może faktycznie ten Mahle/Knecht coś źle z kopiowali z oryginalnego filtra ;)

Dzieki za informacje,calkiem mozliwe ze te Mahle nie sa za specjalne.ale wlozylem stary i jest okey.

Aktualnie jest wymieniany kolektor wydechowy bo jednak chinczyk po wyjeciu okazal sie tak popekany ze mial przedmuchy. 

Opublikowano
Dnia 18.07.2017 o 22:09, Mizur138 napisał:

zaberam sie za prace wsadzenia 2.7 Bi Trubo i mysle ze projekt bedzie taki jak trzeba:D 

Przyjedz uwolnię Ci niuta z dołu i się grubo zastanowisz czy robić swap. :D

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Galetto napisał:

Przyjedz uwolnię Ci niuta z dołu i się grubo zastanowisz czy robić swap. :D

Pewnie na dniach sie zobaczymy :D 

Tak wygladal stary chinol na aucie popekany.

20370497_1587378647973755_1651109666_n.jpg

A tak wyglada nowy kolektor,po długich trudach udało sie go zalozyc dzieki krzysiekvtec 

20369527_1592401934138093_9004834991809887782_o.jpg

20369735_1594181107293509_3779421807178569554_o.jpg

 

 

Opublikowano

Ciasno, się zrobiło :)
Jakieś odczucia w jeździe?

Dnia 28.07.2017 o 22:01, Galetto napisał:

Przyjedz uwolnię Ci niuta z dołu i się grubo zastanowisz czy robić swap. :D

 

Co masz na myśli, zmiana programu?

Edytowane przez Bknz

Opublikowano
  • Autor

Odczucia takie że przepływ zwiększył się o 6g/s i głośniej chyba wydech chodzi

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Myślałem nad nią ale za bardzo wypas i
Myślę że by aż tak nie pasowała. Ale kiera naprawdę robi robotę i trzyma się ja mega.

A teraz cos do tematu audi. Wiec ogolnie nie polecam wkladki k&n. Dlaczego? A bo przes proces czyszczeia tej wkladki olejkami tak jak producent podaje padła mi przplywka,na poczatku myslalem ze to winna filtra paliwa ale falowanie sie uspkoilo natomiast po pewnym czasie od 3 tys auto przyspieszalo jak Autosan. Wiec odlaczenie pzeplywki itp i odrazu auto zaczelo jechac jak trzeba.

Po drodze wpadły jeszcze swiatelka led w przeciwmgielne,dokladka na klape bagaznika,spryski mgielkowe oraz renowacja koloru zaciskow.

 

51964dc0173ac7ba.jpg90eafef2945876e9.jpg

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano
  • Autor

Mała zapowiedz :D 

image.jpg

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

jeździsz z przodu bez blaszki ustawiającej zacisk względem jarzma?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, bjoern napisał:

jeździsz z przodu bez blaszki ustawiającej zacisk względem jarzma?

Jezdzilem chwile,nie zakladalem bo nie chcialem naruszyc struktury farby,wolalem zeby dobrze zaschła. Teraz juz blaszki z s4 siedza na swoim miejscu :D 

Opublikowano

gratki, auto wygląda rewelacyjnie. Czas mija a ta linia się nie starzeje ;) Chrom w lesie prowokuje do takich zdjęć - rozumiem że będzie w kalendarzu?

BTW. Poszalałeś z felgami, specjalnie przejrzałem cały wątek żeby zobaczyć czy masz 2 różne fele po obu stronach auta ;) Nieźle!

Opublikowano
  • Autor
gratki, auto wygląda rewelacyjnie. Czas mija a ta linia się nie starzeje [emoji6] Chrom w lesie prowokuje do takich zdjęć - rozumiem że będzie w kalendarzu?
BTW. Poszalałeś z felgami, specjalnie przejrzałem cały wątek żeby zobaczyć czy masz 2 różne fele po obu stronach auta [emoji6] Nieźle!
Myślę że jakieś foto wleci do kalendarza [emoji1] Jeśli chodzi o felgi u mnie to działa to na takiej zasadzie jak buty u kobiety ??

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fota centralnie z przodu całkiem przyjemna. :thumbup1:

I to tyle z pozytywów. Fura na początku była konkret. Im dalej w las tym gorzej. Za dużo chińszczyzny się tu pojawiło. Ale to tylko moje osobiste zdanie. Grunt, żeby iść własną ścieżką. :hi:

Opublikowano
  • Autor
Fota centralnie z przodu całkiem przyjemna. [emoji106]1:
I to tyle z pozytywów. Fura na początku była konkret. Im dalej w las tym gorzej. Za dużo chińszczyzny się tu pojawiło. Ale to tylko moje osobiste zdanie. Grunt, żeby iść własną ścieżką. :hi:
No wiadomo nie każdemu się musi podobać. Cóż jeśli chodzi o chińszczyzne aż tak dużo nie ma,bo tylko lampy przód i tył[emoji1] ale według mnie te rzeczy dużo dają i w realu wygląda o wiele lepiej [emoji1]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.