Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J


Mizur138

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Norbas napisał:

Ogólnie mało firm robi szerokość 225 ...

Jeżdżę aby 2 tygodnie w zime a zima jaka jest to kazdy wie,wiec zastanawiam sie nad oponami ACHILLES WINTER 101X  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achilles'ów jeszcze nie miałem ale też mógłbym się  nad nimi zastanowić. Nie znam żadnej opinii na temat zimowych opon tego producenta. Letnie opony ludzie sobie chwalą ;) Myślę, że mogą być dobre no i mają rozmiar 225mm  ;)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achilles'ów jeszcze nie miałem ale też mógłbym się  nad nimi zastanowić. Nie znam żadnej opinii na temat zimowych opon tego producenta. Letnie opony ludzie sobie chwalą [emoji6] Myślę, że mogą być dobre no i mają rozmiar 225mm  [emoji6]  
 
No przemyśl sprawę ja mam tak że poprostu nie chce wydawać 3 tys na Premium żeby pojeździć na tym 2 tygodnie,wolę te pieniądze przeznaczyć na letnie opony. A akurat myślę że to dobry wybór bo nic innego ciekawego nie ma. Ktoś je chwalił nawet w temacie o oponach na zimę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19" zimą :kox: A ja się bałem, że jak dam 18" to już będzie lekka przesada :decayed:
No też nad tym myślałem ale zdecydowalem że wezmę 19. Bo też może je na lato założę albo może coś innego wpadnie na lato a co do zimy jeszcze chodziły mi po głowie rotor w kolorze srebrnym.. .

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakieś fotki jak wygląda ta dokładaz maxton od góry z przodu? Najlepiej z bliska

 

Edytowane przez niwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mizur138 napisał:

No przemyśl sprawę ja mam tak że poprostu nie chce wydawać 3 tys na Premium żeby pojeździć na tym 2 tygodnie,wolę te pieniądze przeznaczyć na letnie opony. A akurat myślę że to dobry wybór bo nic innego ciekawego nie ma. Ktoś je chwalił nawet w temacie o oponach na zimę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Napisze tak, jeżdżę od kilku lat na zimówkach firmy Nexen i jestem zadowolony.... Miałem okazję jeździć na Nokianach, Dunlopach, Pirelli, Continetalach oraz Vredestein i zdarzały się problemy z wyważaniem, szybką ścieralnością oraz pękaniem z nie wiadomo jakich przyczyn ....   Czasami po prostu nie opłaca się płacić sporo siana za oponę tylko dla tego, że marka jest dobrze znana w świecie motoryzacyjnym ;) 

Skoro chwalą achillesa to może warto to rozważyć.  Jakbyś kupił  w tym tygodniu takie opony i zaczął coś się na nich kulać to daj znać jak się sprawują  :) 

 

p.s To, że latasz tylko dwa tygodnie w ciągu zimy nie oznacza, że nic się nie wydarzy podczas małej przejażdżki :P  Różnie w życiu bywa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Norbas napisał:

Napisze tak, jeżdżę od kilku lat na zimówkach firmy Nexen i jestem zadowolony.... Miałem okazję jeździć na Nokianach, Dunlopach, Pirelli, Continetalach oraz Vredestein i zdarzały się problemy z wyważaniem, szybką ścieralnością oraz pękaniem z nie wiadomo jakich przyczyn ....   Czasami po prostu nie opłaca się płacić sporo siana za oponę tylko dla tego, że marka jest dobrze znana w świecie motoryzacyjnym ;) 

Skoro chwalą achillesa to może warto to rozważyć.  Jakbyś kupił  w tym tygodniu takie opony i zaczął coś się na nich kulać to daj znać jak się sprawują  :) 

 

p.s To, że latasz tylko dwa tygodnie w ciągu zimy nie oznacza, że nic się nie wydarzy podczas małej przejażdżki :P  Różnie w życiu bywa :) 

Tak masz racje i zdaje sobie z tego sprawe :D Ale niestety nie moge nic sensownego znalesc do 2 tys zł.

Godzinę temu, niwet napisał:

Masz może jakieś fotki jak wygląda ta dokładaz maxton od góry z przodu? Najlepiej z bliska

 

Niestety nie mam,ale dokladka pasuje idealnie,jedyny problem to cena bo ja zamawialem obklejona w carbon to wyszlo chyba 180e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mizur138 napisał:

Tak masz racje i zdaje sobie z tego sprawe :D Ale niestety nie moge nic sensownego znalesc do 2 tys zł.

Niestety nie mam,ale dokladka pasuje idealnie,jedyny problem to cena bo ja zamawialem obklejona w carbon to wyszlo chyba 180e

To że pasuje widzę na zdjęciach ;) chodziło mi głównie jak to wygląda od góry w porównaniu do cupry, bo mam dylemat na przyszły sezon czy warto dopłacać do takiej maxton w gloss black czy iść w cupre i ją pomalować :huh: Tak, miałem cuprę ale najwidoczniej za słabo ją przykręciłem i zaczęła robić jako pług z jednej strony przez co teraz jestem bez dokładki :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh też bym chętnie został na zimę przy 19", bo różnica wizualna w porównaniu do 17" jest ogromna, inne auto...

No ale mam pakiet zimowy na 17" z nowymi dębicami frigo hp2 i też szkoda tego sprzedawać za 1/3ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jak ktos smiga duzo tys km w sezonie zimowym takiego setupu nie polece a ja moje autko uzytkuje tylko na dni ktore jestem w PL wiec moge sobie pozwolic na 19 w zime bo wiem ze nie zrobie na nich 2 tys km. 

Tak wiec kola zakupione :D Padlo na 19 Pompei o parametrach ET33 oraz 9 Cali do tego czekam na opony 225/35/19.

No i pochwale sie :kox: Wkoncu udalo mi sie dostac do zespolu B7 CREEW:banan: :hi:

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2017 o 19:30, Mizur138 napisał:

Ogolnie jak ktos smiga duzo tys km w sezonie zimowym takiego setupu nie polece a ja moje autko uzytkuje tylko na dni ktore jestem w PL wiec moge sobie pozwolic na 19 w zime bo wiem ze nie zrobie na nich 2 tys km. 

Tak wiec kola zakupione :D Padlo na 19 Pompei o parametrach ET33 oraz 9 Cali do tego czekam na opony 225/35/19.

No i pochwale sie :kox: Wkoncu udalo mi sie dostac do 

Zacny woz :) mam pytanie apropo tego zaniedbania pompy oleju w pierwszym poscie, o co z tym chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche ciszy było z zakupami ale do autka wpadło kilka potrzebnych rzeczy takich jak 

- Felgi ORI Pompei 19' ET33 9 cali w idealnym stanie :P

9721df3842a4a935d3b0344a2521.jpg

- Opony Achilles winter 101x 225/35/19 

- Radio Fake RNS Android + Czesci 

- Listwy boczne w Ala Carbon z MaxtonDesign (SIDE SKIRTS DIFFUSERS)

Wiecej zdjec dodam po montazu :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj foto tych modow nowych :naughy:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać grube ziarno na felgach. Proszkiem malowane? Dobre koło na zimę :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać grube ziarno na felgach. Proszkiem malowane? Dobre koło na zimę [emoji106]1:
Dokładnie to kupiłem te fele od użytkownika tutaj z forum ale już nie pamiętam nicku i Ojciec je odbierał,natomiast ja czekam na powrót do Pl i będę wszystko składał więc dopiero wtedy Ci powiem co i jak malowane.A co do feli to zaryzykowalem i kupiłem 19 cali[emoji16]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2017 o 23:51, Norbas napisał:

Dobre koło na zimę ? 

czekam na opinie odnośnie opon ?

 

W dniu 4.11.2017 o 07:51, muunv napisał:

Wrzucaj foto tych modow nowych :naughy:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W sobote bede dzialal przy aucie to moze jakies zdjecie wpadnie :D i tak sie wkurzylem bo troche lipa wyszla z felgami i musialem sprzedac i zakupic Rotora eh ;////

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche lipa wyszla z felgami i musialem sprzedac i zakupic Rotora eh ;////


Co sie stalo? :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...